Clicks1.6K
Brutalna akcja milicji w Grodzisku Mazowieckim
Szukający PRAWDY
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Miliardy ze szczepionki. Pfizer podnosi prognozy

33,5 mld dolarów - bez ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI !
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
V.R.S.
@janniesprawiedliwy
Idź facet dalej popierać przestępczy koronareżym i miej choć tyle uczciwości w tej nieprawości,że nie wtryniaj się w sprawy ludzi, którzy próbują się przed nim bronić. Mam nadzieję że ludzie tacy jak ty zbiorą wreszcie to co tak szczodrze posiali.
jansprawiedliwy
nie jestem za przemocą,ale proszę o tolerancje wobec tych którzy nie chcą się szczepić,wszak wiemy że wirusolodzy niektórzy są im przeciwni,i wiemy że niektórzy żle się mają po szczepiuonkach ale dla mnie najważniejszy jest ten motyw....Według przewodniczącego zespołu KEP, "zakłada się też, że korzystanie z tej szczepionki jest podyktowane przez prawdziwą konieczność czy obowiązek mający na celu …More
nie jestem za przemocą,ale proszę o tolerancje wobec tych którzy nie chcą się szczepić,wszak wiemy że wirusolodzy niektórzy są im przeciwni,i wiemy że niektórzy żle się mają po szczepiuonkach ale dla mnie najważniejszy jest ten motyw....Według przewodniczącego zespołu KEP, "zakłada się też, że korzystanie z tej szczepionki jest podyktowane przez prawdziwą konieczność czy obowiązek mający na celu ochronę życia i zdrowia osobistego lub bliźnich, którzy mogliby być zakażeni przez kontakt z niezaszczepioną osobą".

"Osoby takie winny jednak – w możliwy dla nich sposób – manifestować swój stanowczy sprzeciw wobec wykorzystania materiału biologicznego mającego niemoralną genezę w produkcji tej szczepionki oraz dlatego, aby nie zostały uznane za popierające w sposób pośredni aborcję, na przykład pisząc listy sprzeciwu do instytucji sprowadzających lub dystrybuujących tę szczepionkę, czy też do przełożonych" - podsumował.
Szukający PRAWDY
Panie Morawiecki, p. Niedzielski, p. Kaczyński, p. Duda rozpoczynacie wojnę domową w Polsce !!! Zapamiętajcie sobie, Polacy nigdy nie poddają się reżimom, nigdy nie poddają się okupantom Polski, walkę o niepodległość Polski mają we krwi!!! Współpraca z globalistami tj. Gates, Soros nic dobrego nie może Wam przynieść!
real898
Bandyci milicyjni pachołki zaborców na garnuszku naszym ale rozdzielanymi przez diabelska masonerię …kara Boska dla was będzie straszna jeszcze za waszego doczesnego życia
Bos016
Bos016