Clicks372

Ks. prof. Guz: Polski katolicyzm w obliczu wyzwań jest niepewny, nieśmiały, zdezorientowany

szuirad1
32
Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm ---------------------------------------------------- - Czytaj i słuc…More
Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm ---------------------------------------------------- - Czytaj i słuchaj nas codziennie na: wnet.fm - Dołącz do nas na Facebooku: -www.facebook.com/radiownet/ - Śledź nas na Twitterze: twitter.com/radiownet - Zapisz się do Kręgu Przyjaciół Radia WNET: docs.google.com/forms/d/e/1FA... Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój Wnet to darowizna. Każdy z Słuchaczy może w dowolnym momencie skierować do nas dowolną kwotę wsparcia – wystarczy wykonać przelew! Dane do przelewu: Radio Wnet sp. z o.o. ul. Zielna 39 00-108 Warszawa nr konta: Alior Bank 84 2490 0005 0000 4600 1876 9190 w tytule wpisując „darowizna”.
Ks. Prof. Guz: Uchwale 447 senatu USA. Jaką strategię ma diabeł? Ks. Guz mówi o niezbędności intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na króla Polski ! 00:41:59.432 A wydaje mi się, że chociaż mamy pewne akty poświęcenia Polski za sobą, że wciąż mamy pewne manko w tym obszarze. że takie całościowe poświęcenie Polski, choćby w wymiarze naszej natury nie miało jeszcze miejsce.
Libor Halik and one more user like this.
Libor Halik likes this.
mk2017 likes this.
szuirad1
ale radio rzecz jasna pro pisowskie
etrusc
szuirad1 spadłeś z wersalki na głowę?
Weronika....S likes this.