Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
22:37
szuirad1
3398
Ks. prof. Guz: Polski katolicyzm w obliczu wyzwań jest niepewny, nieśmiały, zdezorientowany. Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić …More
Ks. prof. Guz: Polski katolicyzm w obliczu wyzwań jest niepewny, nieśmiały, zdezorientowany.

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm ---------------------------------------------------- - Czytaj i słuchaj nas codziennie na: wnet.fm - Dołącz do nas na Facebooku: -www.facebook.com/radiownet/ - Śledź nas na Twitterze: twitter.com/radiownet - Zapisz się do Kręgu Przyjaciół Radia WNET: docs.google.com/forms/d/e/1FA... Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój Wnet to darowizna. Każdy z Słuchaczy może w dowolnym momencie skierować do nas dowolną kwotę wsparcia – wystarczy wykonać przelew! Dane do przelewu: Radio Wnet sp. z o.o. ul. Zielna 39 00-108 Warszawa nr konta: Alior Bank 84 2490 0005 0000 4600 1876 9190 w tytule wpisując „darowizna”.
Libor Halik
Ks. Prof. Guz: Uchwale 447 senatu USA. Jaką strategię ma diabeł? Ks. Guz mówi o niezbędności intronizacji Pana Jezusa Chrystusa na króla Polski ! 00:41:59.432 A wydaje mi się, że chociaż mamy pewne akty poświęcenia Polski za sobą, że wciąż mamy pewne manko w tym obszarze. że takie całościowe poświęcenie Polski, choćby w wymiarze naszej natury nie miało jeszcze miejsce.
szuirad1
ale radio rzecz jasna pro pisowskie
etrusc
szuirad1 spadłeś z wersalki na głowę?