Piotr2000
Przynaleznosc niedzielskiego, dudy, morawieckiego, kaczynskiego /grupa geremka, mazowieckiego, kuronia, macierewicza/ do narodu wybranego zobowiazuje do odpowiednich decyzji.
Piotr2000
Nie zrozumiesz tego, co sie dzieje, jesli odrzucisz Boga i nie padniesz przed NIM na kolana.
TomUrb
"Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana*, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami - a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem" (Ap. 3,9)
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Synagoga szatana już przejmuje " NOWĄ PALESTYNĘ " Z POMOCĄ KNESEJMU POLIN !
wlodzimierz Włodzimierz kuzborski
czy ci żydzi sa na socjale, dlaczego to stanowi problem żydzi zawsze byli w Polsce i nigdy to nie był problem , miasto Grodno z którego pochodzi moja rodzina byl naczelnikiem poczty 67 procent stanowili szydzi, i wojny z tego powodu nie bylo zaden żyd nie strzelał do Polaka
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....ty akurat żydku wiesz kto strzelał a kto nie strzelał ! poza tym sam imperializm i wyzysk żydowski są największym mordercą tego wolnego świata a teraz wyrżynają miliony gojów fałszywą plandemią ,zatrutymi szczepionkami , trującymi NATO-wskim samolotami i ich smugami smugami chemtrailes ,zatrutą wodą i żywnością oraz rakotwórczymi falami z wież 5G !!!
wlowoj
przecież co chwile wyzywasz ludzi od żydów i pedałów niezrównoważony człowieku!?
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....a ty kto ??? adwokat diabła ! nie potrafisz odróżnić i rozpoznać tekstu płynącego do Ducha Świętego a głosem demonów ???