sters
7
Potencjalna szczepionka na nowy koronawirus jest już gotowa. Najpóźniej we wrześniu mają ruszyć testy na ludziach szczepionki opracowanej przez koncern farmaceutyczny i medyczny Johnson&Johnson.

Kolejny przełom! Szczepionka na koronawirusa już gotowa

30.03.20, 20:11 Potencjalna szczepionka na nowy koronawirus jest już gotowa. Najpóźniej we wrześniu mają ruszyć testy na ludziach szczepionki opracow…
fartuszniak leszek
Czy może być wiarygodna firma Johnson&Johnson która sponsoruje aborcję - zbijanie dzieci nienarodzonych ?
=> www.fronda.pl/a/oto-lista-spons…
Wyprodukowanie dobrej szczepionki trwa lata a oni chcą to zrobić w parę miesięcy.
Prośmy naszego Boga by nie pozwolił na przymusowe wstrzykiwanie nam tej trucizny.
predex
Widzę ,że radyjko zczyna nagonkę na Polaków, tam od kilku lat p-0romująś szczepionki , mobbingują jak sie da,kościópł jest całkowicie ubezwłasnowolniony, i taki Biskup HOSER zrobiu ł nawet dla tych oszustóiw specjalna konferencję.
Stystematycznie promuja równiez głópwnego koronaświrusa poloskiego , lek rodzinnego z warszxawki.

Urabiaja ryneczek jak si.e da.

Zwróćcie uwage ,że zwolnili Kurskiego…More
Widzę ,że radyjko zczyna nagonkę na Polaków, tam od kilku lat p-0romująś szczepionki , mobbingują jak sie da,kościópł jest całkowicie ubezwłasnowolniony, i taki Biskup HOSER zrobiu ł nawet dla tych oszustóiw specjalna konferencję.
Stystematycznie promuja równiez głópwnego koronaświrusa poloskiego , lek rodzinnego z warszxawki.

Urabiaja ryneczek jak si.e da.

Zwróćcie uwage ,że zwolnili Kurskiego z tVP1, tylko dlatego ,żeby bezkarniue kłamać w TVP, obawiam sie ,że on by na takie kłamstwa i manipulacje nie dopuścił jak to się dzieje teraz , zwolnili go tak jak Szyszkę ,Mascviarkas , Szydło , i mamy teraz stek kłamstw w TVP, oni juy z dawno prze scignęli PRL, zatoczyliśmy koło.

A myśmy kolejny raz dali sie nabrać na Kaczora, nawet brata mu zamordowali a on nie wycignął żadnych z tego wnioskópw , nadal bawia sie w tą pareadę oswzustów.
Pecunia non olet!
Zamieszczono 1 grudnia 2017 przez astromaria
Prof Maria Dorota Majewska (VAERS)
I stało się tak, jak przewidywałam. Najprawdopodobniej mowa pieniądza karteli farmacji przekonała abp. Henryka Hosera, który zorganizował konferencje nt. szczepień, żeby zaatakował nas wszystkich – rodziców, naukowców i lekarzy – broniących dzieci przed szczepiennym terrorem, śmiercią i kalectwem.
My opieramy się na własnych i rodzinnych tragicznych doświadczeniach z NOPami, na rządowych bazach danych o NOPach, na setkach niezależnych badań naukowych, które udowodniły szkodliwość współczesnych szczepień, oraz na doświadczeniach tysięcy lekarzy, którzy zarejestrowali kalectwo i zgony poszczepienne. A na czym opiera swe sądy abp. Hoser? Na własnych subiektywnych wrażeniach z podróży do Afryki niemal pół wieku temu. W jego oczach rodzice, którzy bronią swe dzieci przed szczepiennym kalectwem są niemoralni i nieludzcy.
Ten biskup, który nie posiada własnych dzieci i nie ma pojęcia o szkodliwym działaniu szczepień oraz ogromie tragedii związanych z NOPami, arogancko uważa, że wie lepiej. Trudno o większą pychę ze strony urzędnika kościelnego. (dzieckonmp.wordpress.com/…/abp-henryk-hose…). Swoją drogą, skoro abp. Hoser został oskarżony przez rwandyjskiego księdza o dobre stosunki z ludobójcami w Afryce, czy można się dziwić, że teraz wspiera medycznych ludobójców polskich dzieci? (wiadomosci.wp.pl/rwandyjski-ksia…). Ciekawe, dlaczego nie słucha opinii Angeli Merkel, która uważa, że szczepienia jako ryzykowne, muszą być dobrowolne.
Od uczestników tej konferencji, dowiedziałam się, że naukowcy i lekarze, którzy próbowali wypowiedzieć się nt. NOPów, nie zostali dopuszczeni do głosu. Nie była to więc żadna konferencja naukowa, bo nauka wymaga otwartych dyskusji, tylko jej parodia, zwykła nasiadówka propagandowa, której celem było zwerbowanie księży jako lobbystów karteli farmacji. Ewidentnie uważają one, że skoro za PRL można było przekupić/namówić niektórych księży, by współpracowali z bezpieką, tak samo można ich nakłonić, żeby kolaborowali ze współczesnym aparatem medycznego terroru. (www.telewizjapolska24.pl/…/liczna-agentura…, opinie.wp.pl/metody-werbowan…)
Czy usłużni koncernom farmaceutycznym lub tylko ignoranccy księża będą grzmieć z ambon, że nieszczepieni zostaną wyklęci i nie będą dopuszczeni do królestwa niebieskiego? Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie, że większość księży zachowa moralność i zdrowy rozsądek. Nie mniej, agitacja proszczepienna z ambon jest możliwa w niektórych parafiach. Przed kościołami mogą być zorganizowane łapanki na wiernych do szczepień w ustawionych namiotach lub autobusach. Takie szczepienne łapanki urządza się w Afryce.
Wszyscy Polacy muszą zdać sobie sprawę, że nie można ślepo ufać nikomu, kto agituje do przyjmowania toksycznych szczepień – ani lekarzowi, ani urzędnikowi, ani aptekarzowi, ani dziennikarzowi, ani księdzu. Nie różni się to bowiem od namawiania do gry w rosyjską ruletkę lub skakania z urwiska do kamienistej rzeki. Kto ocaleje, ten się może zahartuje, a kto się zabije, to o nim się powie, że zginął z własnej winy, bo był naiwny bądź głupi.
predex
Proponuję najpierw zaszczepić ministra zdrowia, i jego całą świote , ich dzieci, potem wszytkich posłów i poslice, potem wszytkich celebrytów, i sanepidki .

I juz poptem bedziemy mieli świety spokój cha cha cha.
ona
przyspieszyli kroku , zobaczcie film : www.youtube.com/watch
tekla
To może być jakiś koktajl Mołotowa w szczepionce. Czy emerytów w Lombardii nie szczepiono jesienią całymi tysiącami?
Henri_Kumans
W jakich orędziach? Pytam bo nic nie wiem.
szary człek
ludzie pozbawieni rozumu pobiegną się zaszczepić, tak jak to było ponad 100 lat temu, gdzie rokefeler swoimi szczepionkami wybił 50 milionów ludzi. W orędziach jest jasno napisane, ze ta szczepionka wybije miliony.