Dana22
Dana22
MementoMori+++
Pan Bóg ma dość letniości i zakłamania i nieznajomości Pisma Świętego przez wielu katolików w tym biskupów i hierarchów Mt 13 24-30. To co Bóg dał wielu wzgardziło tym, kradnąc łaski od Boga, lecz do Boga się nie przyznają .
A ta letniość i apostazja , z kolei dały miejsce NWO i sektom .
predex
wirus jako nowy miecz Boży.
Henri_Kumans
Podzielam całkowicie te poglądy. Po co Bóg ma cierpieć profanację, afront i wszelkiego rodzaju brak elementarnego uszanowania? Ba, co ja mówię, brak dobrego wychowania. Tak też, aby nie pomnażać miary potępienia tych co tak postępują, po prostu uniemożliwił im grzeszenie... zamykając kościoły.
W obronie Tradycji Kościoła
Matricaria
,,Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, opieranie się któremu jest karane ekskomuniką społeczną” .
www.tvp.info/47874008/benedykt-xvi-wy…

Papież senior w najnowszej książce rozprawia się ze świętymi krowami jakie powprowadzano nawet do kościołów.Zapewne będzie oburzenie za określenie produkcji istot ludzkich w laboratoriach.No właśnie,sztucznie …More
,,Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, opieranie się któremu jest karane ekskomuniką społeczną” .
www.tvp.info/47874008/benedykt-xvi-wy…

Papież senior w najnowszej książce rozprawia się ze świętymi krowami jakie powprowadzano nawet do kościołów.Zapewne będzie oburzenie za określenie produkcji istot ludzkich w laboratoriach.No właśnie,sztucznie stworzone życie ludzkie nie jest tym czym powinno być poczęcie,praktyka in vitro prowadzi do zbrodniczych procederów.Miejmy nadzieję że głos papieża seniora obudzi sumienia i skłoni do skruchy lekarzy parających się koszmarnym mnożeniem embrionów i zamrażaniem ich "na potem".
Matricaria
Epidemia jest szansą aby zmienić przyzwyczajenia które już się nie sprawdzają.Weźmy sprawę Pierwszej Komunii, można przystąpić do niej w małym gronie,bez tej hucznej oprawy i kto ma rozum tak właśnie robi,wreszcie wychodzi na jaw kto jest najważniejszy w tej ceremonii.Mamy XXI wiek a tkwimy mentalnie w poprzednim kiedy normą było ośmiogodzinny czas pracy i wolne niedziele,biskupi muszą zauważyć …More
Epidemia jest szansą aby zmienić przyzwyczajenia które już się nie sprawdzają.Weźmy sprawę Pierwszej Komunii, można przystąpić do niej w małym gronie,bez tej hucznej oprawy i kto ma rozum tak właśnie robi,wreszcie wychodzi na jaw kto jest najważniejszy w tej ceremonii.Mamy XXI wiek a tkwimy mentalnie w poprzednim kiedy normą było ośmiogodzinny czas pracy i wolne niedziele,biskupi muszą zauważyć jak to wszystko się pozmieniało,nie da się owocnie funkcjonować w systemie koszarowym.
Przerażająca jest siła przyzwyczajenia ale w końcu przychodzi fala i zabiera to co zmurszałe.
MementoMori+++
„Lepiej, by kościół był pusty niż sprofanowany " św. O. Pio
Weronika-S.
To jest fatalne, że katoliccy księża są dogmatykami w kwestiach pozareligijnych, kiedy to trzeba się wykazać się trzeźwością umysłu i realizmem. Wierzą w tego koronawirusa, nie skontrolują statystyk zgonów, np marzec rok 2018, 2019 i 2020.
Rezolutny kapłan czy biskup od razu się zreflektuje, że nie ma więcej pogrzebów w parafii, dekanacie czy diecezji. Zwrócić należy uwagę też, że w USA od dawna …More
To jest fatalne, że katoliccy księża są dogmatykami w kwestiach pozareligijnych, kiedy to trzeba się wykazać się trzeźwością umysłu i realizmem. Wierzą w tego koronawirusa, nie skontrolują statystyk zgonów, np marzec rok 2018, 2019 i 2020.
Rezolutny kapłan czy biskup od razu się zreflektuje, że nie ma więcej pogrzebów w parafii, dekanacie czy diecezji. Zwrócić należy uwagę też, że w USA od dawna dopuszczono eutanazję, w Anglii w 2018, a we Włoszech w 2019. Czyżby to było przygotowanie do koronawirusa. Przecież od długich lat mówiło się od depopulacji.
Gdy porównamy liczbę zgonów w Polsce w III 2018 i III 2020 okazuje się, że w III 2018 roku zmarło o 4143 więcej ludzi niż w III 2020, podczas ogłoszonej pandemii. Czy to więc nie ciekawa ta maseczkowa pandemia? Ale latem może być zwiększenie liczby zgonów, z powodu masek blokujących dostęp powietrza do organizmu człowieka..
przeciwherezjom
koronaświrus to realnie rzecz biorąc - demon. To jest diabelskie zwodzenie, na które może nawet w większym stopniu niż zwykli ludzie narażeni są księża. Tam gdzie zwodzi demon nie ma logiki, trzeźwego myślenia - świat demonów to świat absurdów i zastraszenia.
tekla
Proboszcz powiedział, by przy kapliczkach zbierać się w małych grupach. Zaczynam wątpić w inteligencję niektórych księży. I tak już się prawie nikt nie modli przy kapliczkach.
przeciwherezjom
"Wobronie tradycji" - to nie Saraha odrzucono tylko prawdziwego Papieża Benedykta XVI. Odrzucenie Papieża na rzecz antypapieża?! Masakra! Nic nie pomoże półśrodek w postaci posłuszeństwa naukom najbardziej pobożnych kardynałów. Oni nie mają pieczęci Bożej do prowadzenia Kościoła - taką władzę ma tylko prawdziwy (a nie uzurpator) Ojciec Święty!!!
Weronika-S.
Gdzież tam kapłani i biskupi są zdolni w tym czasie do jakichkolwiek wniosków. Dalej straszą koronawirusem i wpatrują się w maski. Mam wrażenie, że dla niektórych to wiatr w żagle. Nawet ułożono modlitwę .,koronawirusową,,. Samo określenie koronawirus w ustach kapłana to jakiś nienaturalny zgrzyt.