Homoseksualne zwodzenie: Były ksiądz również maczał w tym palce

Księdzem, który 2 lipca wziął udział w Homoseksualnej Paradzie w Milanie, był Ojciec Marco Luca Bertani, lat 32 (w tęczowej koszulce), kapłan pomocniczy służący w Gorle we Włoszech.

Na łamach BergamoNews.it (5 lipca) Bertani powiedział: "moi przełożeni znają mnie i wiedzą, że z radością pełnię obowiązki księdza". Jako seminarzysta działał aktywnie w Parafii Sotto il Monte, skąd wywodzi się Jan XXIII.

Mężczyzna widoczny na zdjęciu obok to były ksiądz Marco Giganti (z homoseksualnym malunkiem na policzku), lat 35, który to zrzucił sutannę dwa i pół roku temu.

Zanim Giganti przyjął święcenia kapłańskie w lipcu 2015, zdradził na łamach SantAlessandro.org (28 maja), że przed wstąpieniem do seminarium miał kobietę i pragnął założyć rodzinę. Były kapłan podkreślił wielkie znaczenie modlitwy w całym swoim życiu.

#newsDgdlprpsqo


00:07
Walczyć o prawdę
Tego rodzaju kpiny z Bożych praw to droga tychże błaznów do piekła. A tam dopiero potańcują z ogniem. Lepiej żeby się nawrócili wraz z Franciszkiem i opamiętali. Tylko głupiec, zwłaszcza gdy jest kapłanem takiej czy innej prominencji, pcha się do piekła.