W USA to „Nowy Porządek Świata” był na karcie do głosowania, a Amerykanie zagłosowali, aby go zatwierdzić.

Tego nie powiedzą w telewizorze, tego nawet nie napomknął „mimochodem”. Temat ten jest niemile widziany, to też położono na nim „lagę milczenia”. O jakim temacie piszę? Otóż to nie politycy byli na kartach do głosowania w wyborach, jakie miały teraz miejsce w USA, ale na kartach widniał „Nowy Porządek Świata” i jego polityka, a Amerykanie zagłosowali za oddaniem swoich wolności i swobód, „Nowemu Porządkowi Świata”.
To nie tak zwana demokracja była na karcie do głosowania, ale wyrażenie poparcia lub braku poparcia dla polityki prowadzonej na rzecz „globalnego zamordyzmu”. Amerykanie zagłosowali, a zatem okazali swoją aprobatę dla chemicznej kastracji dzieci, uwodzenia w szkołach publicznych (fala indoktrynacji LGBT i nie tylko), przymusowych zastrzyków rządowych (dla zmylenia zwanych „szczepieniami” na COVID-19).
Co jeszcze? Amerykanie zagłosowali za przymusową konsumpcją owadów (ta „ideologia” dopiero nabiera rozpędu), zagłosowali za wszczepialnymi mikroczipami, za tak zwanym „Wielkim Resetem” i „Czwartą Rewolucją Przemysłową”. Innymi słowy „bagno NWO” wyszło zwycięsko z mandatem narodu amerykańskiego. Witamy w czasach ostatecznych, gdzie ofiary głosują na swoich „oprawców”.
Tak zwana „czerwona fala”, to jest „fala poparcia” dla Republikanów, nie nadeszła, po mimo tak hucznych zapowiedzi. To z kolei ujawniło to, o czym piszemy od lat a mianowicie ujawniło „mroczne serce Ameryki” i całkowite „zwiedzenie” narodu amerykańskiego. Proces prania ich mózgów, proces łamania ich kręgosłupa moralnego był na tyle długotrwały, że ostatecznie „złamano” naród amerykański i pozbawiono go tożsamości oraz „chęci do życia”.Gospodarki całego globu są niszczone, po przez wprowadzanie całkowicie bezsensownych „lockdownów”. A teraz okazuje się, że tego typu „polityka” nie przeszkadza większości amerykanów. Czy ktoś ma dziś jeszcze problem z tym, że zmuszano obywateli do przyjmowania eksperymentalnego i nieprzetestowanego w pełni leku (zwanego „szczepionką” na COVID-19), który zabił lub trwale pozbawił zdrowia ponad milion ludzi w samej Ameryce? A dziesiątki milionów a może i setki milionów, na całym globie?
Co się stało z ludzkością, że mówienie prawdy staje się przestępstwem? Dokąd zmierzamy, jeżeli organy państwowe ścigają ludzi, którzy ujawniają prawdę? Jak głęboko się zapadliśmy, jeżeli odznaczenia otrzymują „zbrodniarze”? Co to mówi o nas i naszych rządach? Kpią nam prosto w twarz, kłamią i oszukują, nie bacząc na konsekwencje, bo i żadnych się nie obawiają. Długo jeszcze będziemy tolerować tę „zgniliznę polityczną”? A w Polsce, ten „układ po okrągło-stołowy”?
Co jest obecnie na „tapecie”? A no prawie wszystko, przed czym ostrzegalem przez ostatnie lata. Niedzielski i Szumowski nigdy nie zostaną postawieni przed sądem. Morawiecki ma teraz nową „licencję” na dalsze udawanie epidemiologa, a Kaczyński jest tak szczęśliwy, że stał się naczelnym „ginekologiem” kraju, który wiąże brak narodzin z alkoholizmem młodych polek. Ludzie obudźcie się wreszcie! To jest obłęd, nie możemy się w tym szaleństwie urządzać.
Natomiast abstrahując od tego „psychiatryka”, to należy napisać, że dobrą nowiną jest to, iż wszystko, co Biblia przepowiedziała na temat dni ostatecznych, jest oczywiście prawdą i wypełnia się na naszych oczach. Ostatnie wolne narody ziemi przestają być wolne, dlatego zakasujmy rękawy i zabierajmy się do pracy, do walki z Nowym Porządkiem Świata, oraz jego „sługusami”. Jezus Nadchodzi, ale do czasu Jego Powrotu, bądźmy czujni i chrońmy nasze życie, nasze dusze, nasze zbawienie, nasze rodziny.
JOKAMA
wowww 😲 !!! ....
To wyjaśnia zaangażowanie FDA /USA w produkcję szczepionek, które kontrolowało ich produkcję od samego początku. Pojawiają się dowody, że od początku była i jest to GLOBALNA OPERACJA WOJSKOWA, a nie jakiś tam wirus
😎 , na co są dowody. Warto wspomnieć, bo może komuś umknęło, że niemal we wszystkich krajach jednocześnie zwolniono znaczną ilość więźniów ciężkiego kalibru i …More
wowww 😲 !!! ....
To wyjaśnia zaangażowanie FDA /USA w produkcję szczepionek, które kontrolowało ich produkcję od samego początku. Pojawiają się dowody, że od początku była i jest to GLOBALNA OPERACJA WOJSKOWA, a nie jakiś tam wirus
😎 , na co są dowody. Warto wspomnieć, bo może komuś umknęło, że niemal we wszystkich krajach jednocześnie zwolniono znaczną ilość więźniów ciężkiego kalibru i utworzono z nich jednostki specjalne. Ciekawe do jakich zadań ? Ustawa o wzajemnej pomocy, czy jak tam ....i ostatnia
Ustawy o RZEKOMEJ ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej [numer z wykazu: UD432], powinna każdemu mocno zapalić lamkę..., co ci chłopcy mogą nam przyszykować na początku roku 2023
🥴

Sasha Latypova - "Szczepionki" na C-19 to broń produkowana na zlecenie amerykańskiego Departamentu Obrony (napisy PL)
jac05
Korczarowski powiedział, że naród ukraiński ponosi odpowiedzialność za takiego prezydenta jakiego mają, bo pozwalali na rządzenie krajem ludziom, którzy diabła mają za ojca. W USA jest obecnie dokładnie tak samo.