Clicks2
NewsLetters

COVID-комедіанти зробили з Бенедикта XVI свого ведмедя

Ефективним засобом впливу на громадську думку для прийняття фатально небезпечної вакцини сьогодні, окрім іншого, стають і зловжиті авторитети. З цією метою була опублікована новина: «Бенедикт XVI (94 р.) і всі його домочадці приймуть вакцинацію проти covid-19, сказав архиєпископ Георг Гансвайн німецькому єпископському агентству KNA».

Мета ‒ проламати громадську думку для прийняття вакцини. Цей жест має заглушити перестерігаючий голос справжніх експертів та змусити католиків масово вакцинуватися.

Чому архиєпископ Гансвайн не подбав про те, щоб Бенедикта XVI відвідали експерти з імунології і пояснили йому проблематику нової мРНК-вакцини та її фатальні наслідки? Якщо би після цього опублікували його інтерв’ю, як він дивиться з моральної точки зору на цей злочин калічення людства та його геноциду, то це було б корисно.

Нова вакцина змінює людський геном і робить з людини генетично модифікований організм, який страждає від аутоімунних захворювань. Окрім іншого, вона містить також гідрогель з органічними наночастинками, які вже є формою чіпування.

Бергольйо вже в багатьох відношеннях скомпрометований. Він інтронізував Пачамаму і пропихає легалізацію гомосексуального співжиття. Для правовірних католиків набагато більшим авторитетом є Бенедикт XVI, тому реклама, що Бенедикт XVI буде вакцинований проти covid-19, набагато більше збаламутить католицьку громадськість, ніж те, що т.зв. вакцинується Бергольйо. Ця психологічна маніпуляція має чітку мету. Ватикан стає найактивнішим пропагандистом нової фатально небезпечної вакцини і зловживає для цього позитивним ставленням до Бенедикта XVI.

Однак необхідно усвідомити не лише позитивні сторони Бенедикта XVI. Реальність така, що він був радником ліберального німецького кардинала Йозефа Фрінгса на ІІ Ватиканському Соборі. Єресі Бергольйо та його кроки до самознищення Церкви ‒ це лише плід ІІ Ватиканського Собору, від якого Бенедикт XVI ніколи радикально не відділився. Найбільш фатальним кроком стало те, що Бенедикт XVI (хоча його неодноразово застерігали) 1 травня 2011 року беатифікував Івана Павла ІІ. Цим фактично підніс на вівтар його життєву програму:

1) У 1983 р. Іван Павло ІІ прийняв масонів до Церкви.

2) Він наказав прикривати священичу педофілію, а наслідком є гомосексуальна мережа на найвищих місцях у Церкві.

3) Іван Павло ІІ не карав і фактично схвалив масово поширювані єресі неомодернізму через історично-критичний метод в теології.

4) В Асижі (1986 р.) він вчинив жест синкретизму. Скликав лідерів поганських культів і молився разом з ними. Цим жестом він проголосив, що християнство і поганство є рівноцінними дорогами до спасіння, а це максимальна єресь.

Це все Бенедикт беатифікував, а Бергольйо канонізував.

Якби ж то Бенедикт XVI використав час, який йому залишився, на покаяння, а не на рекламу геноцидної вакцинації згідно з намірами Бергольйо!

Монс. Гансвайн підтвердив, що 13 січня 2021 року папа-емерит Бенедикт XVI у монастирі Mater Ecclesiae начебто прийняв щеплення першою дозою вакцини «Pfizer BioNTech».

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

16.01.2021

Візантійський Вселенський (Католицький) Патріархат (ВВП) ‒ це спільнота монахів, священиків та єпископів, що мешкають у монастирях. Очолює ВВП Патріарх Ілля з двома єпископами-секретарями: + Тимотеєм і + Методієм. ВВП виник з необхідності захищати основні істини християнської віри від єресей і апостазії. Псевдо-папу Бергольйо ВВП не визнає і не підпорядковується йому.

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

vkpatriarhat.us4.list-manage.com/…4da3e3582e1ecefc&id=c8496b93c3