Clicks2K
pl.news
12

BOMBA: Watykan zainwestował w pigułki poronne

Stolica Apostolska zainwestowała fundusze w firmy farmaceutyczne, które produkują "pigułkę dzień po", która będzie zabijać dzieci po poczęciu, podał antykościelny włoski nadawca Rai3 (26 kwietnia, film poniżej).

Akcje szwajcarskich firm farmaceutycznych Roche i Novartis warte 20 mln euro zostały jednak sprzedane w 2016 r., gdy audytor Watykanu, Libero Milone, zgłosił inwestycję wyższym urzędnikom kościelnym.

Roche jest drugą co do wielkości, a Novartis piątą co do wielkości firmą farmaceutyczną na świecie.

Milone został zwolniony przez Franciszka w 2017 roku. Powiedział, że inwestycje Watykanu "nie odpowiadały społecznej doktrynie Kościoła". Twierdził też, że Iran wykorzystywał Watykan do "wątpliwych transakcji pieniężnych".

W styczniu 2015 roku akcje te masowo zwiększyły swoją wartość, gdy wartość franka szwajcarskiego skoczyła w ciągu nocy o 10%.

#newsUiiekgbhmt

modernistae prohibere
Teraz trudno będzie urodzić parchamamie
JezusMaryja1
Nie tak dawno /pod koniec pontyfikatu Benedykta XVI/ Watykan zainwestowal w najwieksza we Wloszech saune i "przytulek" dla HOMOSEKSUALISTOW, tuz pod bokiem Watykanu. To bylo zdaje sie w 2014 lub troche wczesniej. Nie slyszalem, aby Watykan wyzbyl sie tego przybytku uwlaczajacego Bogu i Kosciolowi swietemu.
przeciwherezjom
" /pod koniec pontyfikatu Benedykta XVI/ " Ej, dalej piszesz o 2014 lub trochę wcześniej (2013?). Nieumyślna gafa z Twojej strony??? 11 lutego 2013 r masony oficjalnie wypędzili Benedykta. Sugeruje, byś nie rzucał cienia, choćby omyłkowego, na ostatniego prawdziwego Papieża.
JezusMaryja1
Ta informacja, jesli jest prawdziwa, potwierdza, ze Watykan stal sie condominium szatana. Modlitwa i post w intencji Franciszka to jedno, ale jednoczesnie swiadomosc, ze katolik, wierzacy w Chrystusa i milujacy Go, NIE MA juz oparcia w Rzymie. Rzym stal sie JUDASZEM.
Weronika....S
Ja modlę modlę się, aby przewrotność współczesna nie zbałamuciła mnie i moich bliskich. Pragnę jednak, aby Franciszek się opamiętał, choć nie bardzo w to wierzę, że się opamięta, bo raczej nie zechce.
old school
Tak juz wowila Matka boza w La Salette i w Akitta
Weronika....S
Watykan zmienia świat na taki, aby podobał wrogom Pana Boga. O. Pelanowski powiedział kiedyś, że największym pragnieniem szatana jest, aby jego reprezentant zasiadł na watykańskim tronie...
PiotrM
To siedziba Antychrysta.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
......no i zasiadł !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Nie piszcie co się dzieje w siedlisku diabła -tylko uświadamiajcie wiernych ,że prawdziwy KK-cki pozostał JEDYNIE W TRADYCJI .