Clicks811

"Poctený" František stráca temperament

csk.cartoon
2
Obrázok: © gloria.tv, CC BY-ND, #newsUnspwixoay
Joske
Falešný papež nemá rád přídavná jména. www.idnes.cz/…/papez-frantisek… Bez přídavných jmen se ale neobejde ani on sám, ví že je starý a času na likvidaci církve má málo. Proto ztrácí rádoby bohorovný klid a přestává se na veřejnosti ovládat.
Kallistratos
MADAGASKAR
www.radiovaticana.cz/clanek.php

www.radiovaticana.cz/clanek.php

Jsme velká rodina a můžeme, drazí mladí, objevovat, že máme Matku: ochránkyni Madagaskaru, Pannu Marii. Od mládí mne vždycky mocně oslovovalo Mariino přitakání. Síla onoho »ať se mi stane podle tvého slova«, jak řekla andělovi. To nebylo přitakání jen tak, aby se řeklo: „dobrá, uvidíme co bude“. Ona …More
MADAGASKAR
www.radiovaticana.cz/clanek.php

www.radiovaticana.cz/clanek.php

Jsme velká rodina a můžeme, drazí mladí, objevovat, že máme Matku: ochránkyni Madagaskaru, Pannu Marii. Od mládí mne vždycky mocně oslovovalo Mariino přitakání. Síla onoho »ať se mi stane podle tvého slova«, jak řekla andělovi. To nebylo přitakání jen tak, aby se řeklo: „dobrá, uvidíme co bude“. Ona přisvědčila nikoli verbálně. Je to přitakání těch, kteří se chtějí zapojit a jsou ochotní riskovat, chtějí vsadit všechno a bez žádné jiné jistoty než jakou je vědomí, že jsou nositeli zaslíbení. Ona Nazaretská dívka je dnes naší Matkou, která bdí nad svými dětmi, jež putují životem často s únavou a v nesnázích, avšak touží po světle naděje, která nezhasne. Toto chceme pro Madagaskar, pro každého z vás a pro vaše přátele: aby svělo naděje nezhaslo. Naše Matka hledí na tento lid mladých, které má ráda a kteří ji hledají také ztišením v srdci, když je příliš povyku, hovorů a roztěkanosti, a úpěnlivě prosí, aby nezhaslo (srov. Christus vivit, 44-48).
Jí chci svěřit životy vás všech a každého z vás, vašich rodin a vašich přátel, aby nikdy nechybělo světlo naděje a Madagaskar mohl být stále více zemí, kterou si přál Pán. Ona ať vás stále provází a ochraňuje.
A prosím nezapomeňte se modlit za mne.