Clicks1.2K

Poľnice oznamujú príchod Božích trestov..

Laudetur Jesus Christus

Poľnice oznamujú príchod Božích trestov...kajajte sa a otvorte svoje srdcia Pravde..Nenasledujte falošnú Cirkev s Antikristovým vikarom je najvyšší čas z nej odísť a nenasledovať ju....ani falošneho človeka!!!!!

Varovanie je už veľmi blízko..Pripravte svoje duše na stretnutie s Pánom....nebojte sa toho čo bude na Nebi oznamovať príchod Varovania Božieho milosrdenstva môjho Božskeho Spasteľa.

Vaše domovi znova to prízvukujem..nech sú večeradlami modlitby a kontemplácie s Bohom..a pozvite Pána a Nebeskú Matku do vášho večeradla...

Glória Patri et Fílio et Spirítui Sancto.
Sicut erat in princípio, et nunc et semper et in sǽcula sæculórum. Amen.
Kallistratos
Když někomu chybí argumenty a slušné vychování, tak se začne zabývat osobností pisatele a jakoukoli dehonestací viď Theo. Možná Tě ale baví se hlavně bavit :), komunikovat jakkoli, pošpinit cokoli, vždyť je to jen monitor, že? ;) Jenže není Theo... A tak jednoho dne na Tebe vše dopadne, jako ty kyje na loupežníky v Mrazíkovi :)) Ostatně velmi poučné... Takže raději filtruj svá ústa, aby z nich …More
Když někomu chybí argumenty a slušné vychování, tak se začne zabývat osobností pisatele a jakoukoli dehonestací viď Theo. Možná Tě ale baví se hlavně bavit :), komunikovat jakkoli, pošpinit cokoli, vždyť je to jen monitor, že? ;) Jenže není Theo... A tak jednoho dne na Tebe vše dopadne, jako ty kyje na loupežníky v Mrazíkovi :)) Ostatně velmi poučné... Takže raději filtruj svá ústa, aby z nich nevycházely hlouposti. 😷
Dudko
Niektorí ľudia sa museli zblázniť; komunizmus, nacionalizmus, okultizmus, k tomu absurdná forma nábožnosti bez pravdy, bez radosti a lásky v Duchu. Keď ich človek varuje, že nevedomky škodia sami sebe, ešte sa urážajú.
PS: A čo ten "kvet života", Theodora, bol by som ti k tomu niečo napísal, ale blokuješ ma.
Kallistratos
Je plno -ismů i pitomismů :) S Thea nemá cenu vést hovor, jsem taktéž blokován. Každý holt svého štěstí strůjcem...
Theodorá-Máriá
Jen se podívejte co se stalo z Vatikánského podzemí :/já tam nebyla, ovšem když vy dáváte
víru placebu se satanisty, tak určitě dáte víru i tomuto videu./

Kardinál GP/generální protektor. 1-3 díly po cca 15min/
www.youtube.com/watch
Theodorá-Máriá
A tento týpek je od začátku známy/už 10/let jako
infiltrát-člověk sbírajcí údaje o druhých aby je dával
doma do kurníku, to určitě ne, co asi dělají infiltráti???
Kallistratos
Dana22
Prečo islamizácia EÚ?

www.vaticannews.va/…/ideolog-muslims…

Ideolog Muslimského bratrstva zednářem

P. Milan Glaser, SI
Hlavní ideolog takzvaného islamismu a organizace známé jako Muslimské bratrstvo - Sayyd Qutb (1906-1966) – byl členem zednářské lóže. Doklad o tom nedávno přinesl egyptský historik Helmi Nimmin, o kterém u nás nejspíš nikdo nikdy neslyšel, ale který publikoval jeho …More
Prečo islamizácia EÚ?

www.vaticannews.va/…/ideolog-muslims…

Ideolog Muslimského bratrstva zednářem

P. Milan Glaser, SI
Hlavní ideolog takzvaného islamismu a organizace známé jako Muslimské bratrstvo - Sayyd Qutb (1906-1966) – byl členem zednářské lóže. Doklad o tom nedávno přinesl egyptský historik Helmi Nimmin, o kterém u nás nejspíš nikdo nikdy neslyšel, ale který publikoval jeho životopis. V této biografii, která vyšla samozřejmě arabsky, autor otiskuje článek, který objevil. Napsal jej uprostřed druhé světové války sám Qutb, tedy pozdější spiritus agens Muslimského bratrstva, pod titulem „Proč jsem se stal svobodným zednářem“ a publikoval v časopise al-Taj al-Masri (Egyptská Koruna) 23. dubna 1943, to znamená před svojí první cestou do Spojených států amerických a před svým vstupem do Muslimského bratrstva. To se pak jeho zásluhou stalo militantní zločinnou organizací, která měla mnohem později podíl i na takzvaném „arabském jaru“ nejenom v Egyptě.
Již v minulosti poukazovali mnozí autoři na podobnost mezi iniciačními rity Muslimského bratrstva a zednářské lóže. Tentokrát však byl poprvé podán důkaz, kterým je přiznání samotného Sayyd Qutby. V té době – poznamenává zmíněný historik - byly egyptské zednářské lóže zcela pod kontrolou britských tajných služeb, a egyptský král Farúk (1920-1965) byl také jejím členem.
Jak řekl nedávno italský historik Franco Cardini, zednáři sice dnes tvrdí, že nejsou tajnou organizací, protože ta je zákonem zakázána, leč zachovávají pouhou diskrétnost, jak to sami definují. Nejsou to však demokratické, nýbrž mocenské organizace vzájemně se podporujících jedinců, kteří neskládají účty nikomu a ohrožují stabilitu státu.
Fakt členství vůdčího aktivisty Muslimského bratrstva v zednářské lóži vrhá poněkud jiné světlo na celý takzvaný islamistický terorismus. Stačí se ostatně jen ohlédnout do poměrně nedávné minulosti, aby se stalo zřejmým, že terorismus jakožto pojem rozhodně není muslimského původu. Když o terorismu v Itálii, Německu, USA či Španělsku referovaly v 70. až 90. letech minulého století západní sdělovacích prostředky, mluvily o marxistickém, neonacistickém popř. nacionalistickém terorismu. Teprve počínaje 11. zářím roku 2001 začal vznikat - dnes zcela převládající - dojem, že terorismus je strašák ryze islamistický.
Zlo má ovšem zcela jiný zdroj, jehož povaha je duchovní, a odhalil jej i potřel Ježíš Kristus. Tímto zdrojem je otec lži a nepřítel lidské přirozenosti, který prohlašuje dobro, jež nechce, za zlo; a zároveň se snaží zlo, které chce, vydávat za dobro. Je to pokušitel svobody, dokonce i božské, kterou samozřejmě svést nemůže, ale především té lidské, která bohužel na sebevztažnou cestu odmítání Boží lásky vykročila.
Zásadní problém tkví v tom, že svoboda, o níž má člověk za to, že už ji svým myšlením a jednáním plně uplatňuje, je ve skutečnosti cílem, který dosáhne teprve vykoupením, totiž účastí na Boží přirozenosti. Svoboda je totiž výsadní vlastnost božství a zároveň dar, který nemá egocentrickou povahu.
24. června 2018, 20:35
Dana22
svobodnenoviny.eu/uplynul-rok-a-p…

Uplynul rok a příčina pořáru Notre Dame zůstává záhadou
Zveřejněno 13.5.2020
Jeden rok poté, co oheň téměř zničil katedrálu Notre Dame v Paříži, zůstává příčina požáru záhadou.
Dne 15. dubna 2019 850 let starou gotickou budovu pohltily plameny, kvůli kterým se zhroutila i její ikonická věž.

Přestože policie zpočátku tvrdila, že pravděpodobná příčina požáru …More
svobodnenoviny.eu/uplynul-rok-a-p…

Uplynul rok a příčina pořáru Notre Dame zůstává záhadou
Zveřejněno 13.5.2020
Jeden rok poté, co oheň téměř zničil katedrálu Notre Dame v Paříži, zůstává příčina požáru záhadou.
Dne 15. dubna 2019 850 let starou gotickou budovu pohltily plameny, kvůli kterým se zhroutila i její ikonická věž.

Přestože policie zpočátku tvrdila, že pravděpodobná příčina požáru byl elektrický zkrat, společnost Europe Echaffaudage uvedla, že instalace elektřiny ve dvou výtazích v katedrále „byla dokonale provedena v rámci specifikací a byla dobře udržovaná“.
Ani o 12 měsíců později nebyl učiněn žádný oficiální závěr, co požár způsobilo.
Deník Le Journal des Arts uvádí, že uzavření země kvůli koronaviru a skutečnost, že zbytky původního lešení, které oheň svrhl, jsou stále na místě, vyšetřování zpozdila.
„Odborníci stále nebyli schopni získat přístup do oblasti, kde se předpokládá, že začal požár a tato oblast nebude přístupná, dokud nebude sundáno lešení,“ uvádí ArtNet.
Jak jsme již dříve zdůraznili, francouzská vláda po požáru nařídila státem zaměstnaným architektům, aby neposkytovali médiím rozhovory o požáru v Notre Dame.
Jak ukazuje níže uvedený dokument, několik dní po požáru portál BuzzFeed zveřejnil falešné video, v němž popíral, že by požár založili muslimové a to i přesto, že existují důkazy, které to potvrzují.
www.youtube.com/watch
Roberto 55
Pravdepodobne to boli muzulaci, ale konali na prikaz fr. vlady a je sefa Morona, lebo inac by ich uz davno pochytali.
Roberto 55
Pan Boh je suveren a ako taky si robi co On sam chce. Ale je tu ale. Pan Jezis zalozil Cirkev na Petrovi a riadi ju Duch Svaty a hlavou Cirkvi je Pan Jezis= Boho-clovek a posobi na svet (ludi) skrze Cirkev, ktora ma hlavne sidlo v Rime a preto sa vola aj rimska. Je to tazke pochopit Veku?
F.L.Věk
Snad není daleko doba, kdy i ti pomalejší pochopí, že Bůh nejedná přes nějaké církve a už vůbec ne přes náboženství Říma. Byl by to smutný, zoufalý "Bůh".
ekans
hňupe
ekans
proti čemu chceš argumentovat, proti trollovi?
apredsasatoci
F.L.Věk, Božie Slovo nám hovorí, že každý človek má padlu prirodzenost. A práve takýto ľudia boli a sú aj v cirkvi. Čisto hypoteticky. Predstavme si, že by na zemi nebola Kristova cirkev ako organizácia. Aký by bol záver? Ľudstvo by skončilo po pár rokov po Kristovom ukrizovani.
Je to ťažké pochopiť Veku?!
Dana22
Máriina doba

vasekmacek.sweb.cz/md/mimoradna.htm

úryvok z článku

V následné časové lince si také všímejme i postupného odhalování Mariiny úlohy Církví:
- Výrazný krok v této oblasti učinil II. Vatikánský koncil.
- Vyhlášení dvou mariánských dogmat, které svým obsahem souvisí s Mariinou úlohou v dnešní době.
- Každý z papežů posledních cca 130 let se výrazněji zabýval Mariinou úlohou. (…More
Máriina doba

vasekmacek.sweb.cz/md/mimoradna.htm

úryvok z článku

V následné časové lince si také všímejme i postupného odhalování Mariiny úlohy Církví:
- Výrazný krok v této oblasti učinil II. Vatikánský koncil.
- Vyhlášení dvou mariánských dogmat, které svým obsahem souvisí s Mariinou úlohou v dnešní době.
- Každý z papežů posledních cca 130 let se výrazněji zabýval Mariinou úlohou. (Uvedeny jsou zde jen některé nejpodstatnější prvky). Vzhledem k příslibu Pána Ježíše, který dal Církvi a papežům v Petrovi, je Boží prozřetelností, že nynější papež Jan Pavel II. je přesně podle vzoru sv. Grigniona zasvěcen Panně Marii.

1673 - Zjevení Nejsvětějšího Srdce Ježíšova sv. Markétě Alacoque - ve zjevení Ježíšova Srdce světu bylo poselství Jeho velké lásky k nám. Přišlo i jako varování před odpadem lidstva od víry k jakému ostatně pro nevyslyšení tohoto volání došlo.
1789 - Francouzská revoluce - počátek přeměny křesťanské Evropy na ateistickou.
1830 - Zjevení Panny Marie v Paříži - opětné varování před ateisací Evropy. Vážné varování po nevyslyšení volání Ježíšova Srdce. První načrtnutí Mariiny úlohy v této době. Vznik „zázračné medailky“.
1830 - Revoluce v Paříži
1846 - Zjevení v La Salettě -
varování před hrozbami světových válek a násilí 20. století (koresponduje s proroctvím Dona Boska a Lva XIII.). M.j. předpovězeno, že Síly zla budou na zemi i ve vzduchu konat velké divy...budou na sebe brát podobu spravedlivých....osoby budou přenášeny z místa na místo... varování před UFO a podobnými parajevy?!?
1854 - Vyhlášení dogmatu o Neposkvrněném početí Panny Marie. Důležitý prvek – Církev přijímá Pannu Marii jako tu, která nebyla ani na okamžik v moci Satana. Duše, které se tedy Ji svěří, mají při svém dědičném hříchu to nejlepší vedení pro žití svého křestního slibu a plnění Boží vůle, kterou má Bůh s každým tvorem, jak píše sv. Grignion. Panna Maria je tou nejjistější cestou k Ježíši.
1700 - (1842 objeveno) Spis Sv. Grigniona, který předpovídá, že Maria bude přítomna z rozkazu Nejvyššího..... Předpověď „Mariiny doby”. Sv. Grignion vyzývá mariáské ctitele, aby se dali Panně Marii zcela k dispozici. Mariánská Cesta malosti. Není podstatné, že spis sv. Grigniona byl objeven o trochu dříve, než žila sv. Terezička. Myšlenky sv. Grigniona potřebovaly ke svému působení také více času, než cesta malosti sv. Terezie. V současné době je sv. Grignion vzorem pro papeže Jana Pavla II.
1864-69 - Případ v Illfurtu - důkaz existence Satana. Jsme varováni, že tato vysoce inteligentní bytost existuje, i když má zájem svou existenci skrýt, aby nám mohl nejprve ateismem vzít znalost naši víry a po té nabízet nová náboženství a duchovna.
1860 -1890 - Proroctví Dona Boska o námořní bitvě a proroctví Lva XIII. o vydání světa satanově zkoušce.( srv. „...Satan si vás vyžádal, aby vás tříbil jako pšenici....” (Lk.22,31)).
1873 – 1897 – Sv. Terezie z Lisieux ukazuje cestu ke svatosti tím, že si sama nic neponechává a cestu ke své svatosti zcela přenechává Bohu. Ukazuje cestu malosti.
1891 - Papež Lev XIII. vydává encykliku Rerum novarum o právech pracujících a o současných nevyhovujících podmínkách snižujících důstojnost Božích tvorů. Varuje před tím, že neřešení problému povede k situaci, kdy „lék bude horší než nemoc“ (nemoc - kapitalismus, lék -komunismus).
1914 – Lidstvo nepřijalo výzvu k pokání z La Saletty - I. sv. válka.
1917 - Zjevení Panny Marie ve Fatimě, předpověď komunismu v Rusku a jeho rozšíření do světa. Prostředek záchrany - zasvěcení Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie sv. Otcem spojeným s biskupy a věřícími. Zasvěcení znamená úplné odevzdání se Panně Marii, aby nás mohla vést a přetvářet. Předpověď II. sv. války, předznamenávající světelná záře. Prostředek záchrany - obrácení lidstva k Bohu a zasvěcení se každého z nás Neposkvrněnému Srdci Panny Marie, modlitba sv.růžence. M.j. ve vidění předpověď atentátu na sv. Otce a prosba modliteb za něj, neboť všechna proroctví mohou být odvrácena.
1917 - VŘSR
1925 - Portugalsko přijímá Fatimu
a je uchráněno revoluce (na rozdíl od Španělska) a nakonec i II. sv. války.
1925 - Opětné zjevení vizionářce z Fatimy, prohloubení požadavků 1. zjevení, lidé zasvěcení Neposkvrněnému Srdci se mají scházet každou první sobotu v měsíci na mši sv. (smírná sv. přijímání), k modlitbě růžence přidat 1/4 hodinové rozjímaní nad jeho tajemstvími.
1931 - Papež Pius XI. vydává encykliku Quadragesimo anno, která uprostřed hospodářské krize pojednává o zkušenosti 40-ti let od vydání encykliky Rerum novarum a její stále větší aktuálnosti.
1937 - Papež Pius XI.
vydává encykliky Divini Redemptoris, která znovu z jiného pohledu odkrývá nesprávnost komunistického názoru a Mit brennender Sorge o fašismu.
1938 - Neznámá záře prohlášena za polární nad severní polokoulí, jak bylo oznámeno ve Fatimě.
1939 - II. sv. válka.
1942 - Zasvěcení světa Neposkvrněnému Srdci Panny Marie. Od této chvíle vítězící německá vojska nepostupují. Ukázka, co by znamenalo zasvěcení Ruska. Následné hlavní porážky německé armády přicházejí přesně na mariánské svátky.
1947 - Vznik Mariiny Modré armády - odpověď části lidstva na prosbu 1.sobot z roku 1925. Další sv. válka od té doby nebyla, ale samo Rusko zatím zasvěceno není, komunismus se šíří.
1950 - Vyhlášení dogmatu o Nanebevzetí P. Marie. Souvisí s Mariinou úlohou v dnešním světě. Církev přijímá Pannu Marii jako Královnu všeho tvorstva (srv. LG 59). Papež Pius XII. současně nazývá naše století „stoletím mariánským“ a „mariinou hodinou“.
1963 - Karibská krize
– odvrácena hrozba III. sv. války. Lidstvo se sice jako celek nelepší, ale fatimská výzva je již do jisté míry vyslyšena (např. „modrá armáda“).
1962 - 65 - II. Vatikánský koncil. M.j. učinil důležitý krok v objasňování úlohy Panny Marie v Církvi a její spoluvykupitelské účasti na spásonosném díle. Jeden ze znaků Mariiny doby.
1967 - Papež Pavel VI. ve své encyklice Signum magnum nazývá naši dobu mariánskou érou, ve které Bůh, vidíc že jeho lid je ve velké tísni, posílá svoji Matku, aby častěji a hlouběji zasáhla do dějin.
1973 – Založení Mariánského kněžského hnutí. Jak bylo psáno dříve, jde o další krok ve vyslyšení fatimské výzvy. Panna Maria žádá zakládání večeřadel a přeje si, aby se děti Jí zasvěcené nechaly zcela vychovávat a vést, jak to učit sv. Grignion, sv. don Bosco, sv. M. Kolbe a další.
1978 - Papež Jan Pavel II. - zcela zasvěcen Panně Marii - Celý Tvůj Maria. Sám náměstek Krista jde příkladem. Na závěr všech svých encyklik probíranou problematiku svěřuje Panně Marii. Za svého pontifikátu vydává m.j tyto encykliky:
Centesimus annus, kterou připomíná encykliku Lva XIII. Rerum novarum a ukazuje její opětnou aktuálnost, zvláště v zemích východní Evropy po pádu komunismu.
1978 - Schválení zjevení Božího milosrdenství sestře Faustyně. Zde Pán Ježíš říká lidstvu, aby se nebálo k němu přijít s jakýmikoliv hříchy, kajícníkům odpustí. Nabídka Božího milosrdenství lidstvu, přes to, že nevyslyšelo předchozí výzvy k obrácení.
1981 - Atentát na papeže Jana Pavla II (viz prorocký sen Dona Boska, Fatima a některé další souvislosti. Částečně popsáno v předchozím článku).
1982, 84 - Jan Pavel II. zasvěcuje Svět a země, které to nejvíce potřebují (Rusko) Neposkvrněnému Srdci. O rok později začíná uvolnění totality.
1987 - Mariánský rok – počátek viditelného pádu komunismu.
K Mariánskému roku papež Jan Pavel II. vydává encykliku Redemptoris Mater - o Blahoslavené Panně Marii v životě putující Církve: „...Maria, Rodička Božího Syna... daleko předčí všechny tvory nebeské i pozemské..” Dále o Mariánském roce říká, že „nejde jen o připomínku, že Maria předcházela narození Krista Pána v lidských dějinách, nýbrž jde také o to, aby se zdůraznilo ve světle Mariině, že od naplnění tajemství vtělení nadešla v dějinách ‚plnost času’, a že znamením této plnosti je Církev. Jako lid Boží putuje Církev ve víře k věčnosti uprostřed všech pokolení a národů počínaje dnem letnic. Matka Kristova, která je přítomna na začátku ‘doby církve’, když v očekávání Ducha svatého setrvávala na modlitbě spolu s apoštoly a učedníky svého Syna, ‘kráčí’ ustavičně ‘před’ Církví na její pouti dějinami lidstva. Ona také neustále spolupracuje zvláštním způsobem jako ‘služebnice Páně’ na spásonosném díle Krista, svého Syna. Tímto Mariánským rokem je tak celá církev vyzývána, aby nejen připomínala všechno, co v její minulosti svědčí o zvláštní spolupráci Bohorodičky na spásonosném díle Krista Pána, nýbrž také aby ze své strany připravovala cesty do budoucna pro tuto spolupráci. Neboť konec druhého křesťanského tisíciletí otevírá jakoby nové obzory.“

Jan Pavel II. říká: „Církev si je vědoma, že se Maria objevila na obzoru dějin spásy dříve než Kristus.“ Proto Mariánský rok předcházel Jubilejnímu roku 2000 a jak dále papež hovoří: Mariánský rok byl „jakoby předehrou jubilea roku 2000. Obsahoval mnohé, co se bude moci plně vyjádřit v roce 2000.“

1989 - Pád komunismu

1994 -
Papež vydává encykliku Tertio millenio....., k přípravě na jubilejní rok 2000 ve které připomíná, „že každé jubileum v církevní historii je připravováno Boží prozřetelností.... sledujeme očima víry toto naše století a zkoumáme nejen svědectví lidských dějin, ale také Boží zásah do lidských záležitostí.“ Hovoří také, že „z tohoto hlediska lze říci, že 2. vatikánský koncil je prozřetelnostní událostí, která církev blíže připravila jubileum roku 2000. Byl... zcela zaměřen na tajemství církve a Krista, a zároveň otevřený světu. Protože byl otevřený, dal evangelijní odpověď dnešnímu světu, který poznal nelidskosti 20. století, prošel hrůzami 1. a 2. sv. války, zajateckých táborů a nesmírných pogromů. Tyto nedávné události ukazují, že svět potřebuje očistu, potřebuje obrácení.
Jednotlivosti, které byly dohodnuty před koncilem a po něm a které byly uskutečňovány jak slovem, tak skutkem, mnoho a významně napomohly k tomu, aby bylo připraveno nové jaro křesťanského života, které se musí zjevit po velkém jubileu, pokud křesťané uposlechnou volání Ducha svatého.“


1998 - Papež vydává Bulu Incarnationis mysterium - k vyhlášení Velkého jubilea roku 2000:
„Křesťané jsou vyzýváni, aby na sebe vzali chyby, jichž se dopustili před Bohem a před lidmi, které urazili svým chováním. Ať to učiní, aniž by za to něco žádali, silní jen Boží láskou, která je nám vlita do srdce.. Budeme-li takto jednat, nevěsta se zaskví před očima světa v oné kráse a svatosti, které pocházejí z Pánovy milosti. Už dva tisíce let je Církev kolébkou, do níž Maria klade Ježíše a svěřuje ho klanění a kontemplaci všech národů. Kéž prostřednictvím nevěstiny pokory zazáří ještě více sláva a moc Eucharistie, kterou slaví a uchovává ve svém lůně.“
V modré knize čteme, že triumf Panny Marie přijde skrze triumf Eucharistie.

Jak vidíme z ostatních událostí časové linky a uvidíme z následujících článků, Panna Maria vede všechny, kteří se Jí zasvětí k tomu, aby žili tak, jak papež žádá.

Vyhlášení Jubilejního roku 2000:
Církev je mystické tělo Kristovo. Nelze to brát jako vzletnou frázi, ale doopravdy. Nakolik se církev očistí, natolik v ní lidé uvidí skutečného Krista. Proto papež „žádá, aby v tomto roce milosrdenství Církev, posilována svatostí od svého Pána, poklekla před Bohem a naléhavě prosila o odpuštění minulých i současných hříchů svých dětí. Všichni zhřešili a nikdo nemůže před Bohem tvrdit, že nezhřešil. (srv. 1 Kor 8,46). Papež volá každou místní církev, aby se „usilovně snažila o autentickou obnovu. Nikdo nemůže pomáhat v takovém podniku lépe než Maria. Ona jako první prožila vtělení Slova ve svém lůně. Proto může naučit věřícího, jak má přijímat Krista ve svém životě a jak ho má potom dávat bratřím, aby byli přivedeni k jeho plnosti“.

I zde uvidíme, že Panna Maria vede všechny sobě zasvěcené k plnému sjednocení s Kristem a ve večeřadlech modlitby vede Jí zasvěcené věřící, aby se stali apoštoly dnešní doby.

Když v bule k vyhlášení Jubilejního roku papež píše, že Bůh Otec: „Nyní dovršuje novou věc a v odpouštějící lásce předjímá nová nebesa a novou zemi.“ Potom Jan Pavel II. také píše, že Maria „vyprosí od Pána milost nového jara pro Církev“ a bude doprovázet během velkého jubilea „všechny své syny a dcery svou mateřskou přítomností.“

Nakolik využijeme nabízené milostí Jubilejního roku a nakolik se dáme Panně Marii k dispozici, natolik uspíšíme a usnadníme triumf, který Panna Maria přislíbila ve Fatimě.
Když papež Jan Pavel II. říká: „Církev žije v Duchu, kterého jí seslal Kristus, a dívá se na milénium jako na dobu celkové vnitřní obnovy. Duch Svatý má moc způsobit v Církvi nové Letnice. To od nás vyžaduje obnovený postoj pokory, velkorysosti a otevřenosti pro očistné působení Ducha.“

Potom opět vidíme, že Panna Maria „neustále spolupracuje zvláštním způsobem jako ‘služebnice Páně’ na spásonosném díle Krista, svého Syna,“ které v tuto dobu volá do večeřadla modlitby s Ní, ve kterých také prosíme o nové vylití Ducha svatého pro svět, aby se lidé obrátili a byli vnímavý k působení Ducha svatého pro novou evangelizaci, kterou si papež přeje.
Pravá mariánská zjevení jsou v souladu s Církví na skále Petrově. Proto triumf přijde skrze ni. Není možné, aby Církev byla „mimo dění“.

Jan Pavel II říká: „Velké jubileum roku 2000 je přede dveřmi. Již ve své první encyklice Redemptor Hominis jsem poukazoval na toto datum s jediným úmyslem: připravit srdce všech, aby byla vnímavá k působení Ducha.“
a v závěru encykliky Redemptor Hominis píše:
„Pociťujeme nejen potřebu, ale kromě toho i naléhavou povinnost modlit se v celé Církvi více, hlouběji a intenzivněji. Chtěl bych, aby se v této modlitbě zachovávala jednota s Marií, matkou Ježíšovou, jako to činili kdysi Ježíšovi apoštolové, když po jeho nanebevstoupení setrvávali na modlitbách ve večeřadle v Jeruzalémě. Prosím především Marii, nebeskou Matku Církve, aby laskavě setrvávala s námi v této modlitbě nového adventu lidstva. Doufám, že díky této modlitbě budeme schopni přijmout Ducha Svatého, který sestoupí na nás a stát se tak Kristovými svědky ve všech končinách země.”

1992 – Před II.sv. válkou sv. Maxmilián Kolbe předpovídá, že jednou bude stát socha Panny Marie na vrcholu Kremlu. V současné době stojí socha Panny Marie fatimské na Rudém náměstí místo nápisu Komunismus zvítězí.
199X - Zesilující se výskyt UFO jevů a některých jevů před kterými jsme byli varováni v La Salettě (dle zkoumání údajné styky navazují především lidé zabývající se okultními naukami. V Písmu čteme: „…bude činit divy, aby mohl svést i vyvolené…“).
Konec 19.stol. - Předpovězena snaha zničit katolickou církev ne prvotním útokem na víru, ale na mravnost. Během 20. století dochází k prudkému růstu pornografie, nemravných filmů, plakátů na ulicích, a pod.
F.L.Věk
:))) Mně nepřesvědčujte, vezměte Písmo a tam najdete. Ne v urážení a lidských tradicích:)
Svätý Malachiáš(prorok)
Len hlúpy sektár toto napíše. Medzi ne patrí F.L.Věk. :) Vidno,že vy nemáte pravú katolícku vieru a Svätého Boha. Vaše písmo je falošné. Keby ste mali práve písmo sväté a poznali skutočne Svätú Trojicu tak by ste vedeli,že Boh založil katolícku Cirkev s pravým učením zo všetkým čo s tým zapadá a jedine sväté náboženstvo ( kresťanský katolicizmus - kresťanstvo ), ktoré existuje na tomto svete nič …More
Len hlúpy sektár toto napíše. Medzi ne patrí F.L.Věk. :) Vidno,že vy nemáte pravú katolícku vieru a Svätého Boha. Vaše písmo je falošné. Keby ste mali práve písmo sväté a poznali skutočne Svätú Trojicu tak by ste vedeli,že Boh založil katolícku Cirkev s pravým učením zo všetkým čo s tým zapadá a jedine sväté náboženstvo ( kresťanský katolicizmus - kresťanstvo ), ktoré existuje na tomto svete nič iné nieje práve.
apredsasatoci
Dana22, Veľmi dobré čítanie. 🤗
Kallistratos
Rád bych zareagoval na kontroverzní prohlášení pana Věka :) Vždy jsem si vážil osobního názoru, než štěků a nebo papouškování a proto si dovolím zareagovat i na poměrně provokativní názor. Pár obecností - I svatý pokrytec, domnívající se, že ví, co má dělat ve své víře může být nemile zaskočen, když ho "předběhne" domácký spekulant či prostě ten, který neměl tu možnost "objevit cestu", která by …More
Rád bych zareagoval na kontroverzní prohlášení pana Věka :) Vždy jsem si vážil osobního názoru, než štěků a nebo papouškování a proto si dovolím zareagovat i na poměrně provokativní názor. Pár obecností - I svatý pokrytec, domnívající se, že ví, co má dělat ve své víře může být nemile zaskočen, když ho "předběhne" domácký spekulant či prostě ten, který neměl tu možnost "objevit cestu", která by ho nadchla. Před Bohem jsme vždycky a bezpodmínečně každý z nás na vratké trojnožce a pokud se smíme doslova dotýkat Božích tajemství, pak to NENÍ kvůli drilu, buzerování jiných a nebo vlastnímu náboženskému sebeuspokojení, ale objevit Boží MILOST by měla být vroucnost, štěstí a láska, kterou smíme sdílet s jinými. Pokud je to něco jiného, pak je to pustá demagogie vyprahlých lidí, kteří někam "spadli" a chtějí tam natáhnout jiné. A že takových může být, každý režim to dobře zná. Zdaleka nejde o církve. Někoho pořád stavět do latě, omezovat, sekýrovat, drtit, naléhat, pumpnout o něco, masírovat.... Víra a náboženství či duchovní život o TOMTO NEJSOU! Ano, náročnost, to jistě, různé drobné ústrky, disputace, odlišnost od mainstreamu, obrana vůči materiálnímu a časnému systému věcí, ale prosím pěkně, víra je o kráse, cti, ušlechtilosti a pravdě! Křesťanská víra je o Oběti a Vzkříšení. O Lásce, která překonala smrt.... Finito.

Já osobně nepochybuji, že za Boha zde na zemi skutečně NIKDO nemůže mluvit, a to ani papež a ani nějaký potrhlý poberta, který si umane rasputinovsky, že bude soudit vše kolem. A jde-li o církve, organizace či pospolitosti vyjadřující náboženské a duchovní směrovky, pak nutno ROZLIŠOVAT. Ve světě je hřích, nedokonalost, nenajedenost ve všech směrech, hamižnost, bída, závist, zloba, nenasytnost, uzurpátorství a zákony džungle... A lidé nedělají nic jiného, že vytvářejí společenské systémy, které jsou schopny řešit situace, vytvořit infrastrukturu, zajistit pospolitosti blahobyt a společenský rozvoj. Kultura, věda, vzdělávání, výchova, umění, sport, ale i duchovní věci jsou součástí společnosti... Pak už smíme jen rozlišovat, zda je to v Austrálii a nebo v Londýně :) A také zda se etnikum, pospolitost zasekla v rozvoji a nebo která část strádá a proč.... Vím, trochu zeširoka, ale k věci - víra je vždy nějak zaháčkovaná v člověku od nepaměti, určitý fatalismus, fetišismus, ritualismus a určitý strach a nejistota. Vždy tento parametr funguje. Odjakživa.

KRISTUS PÁN nám ale přišel říci něco docela jiného než Triglav a nebo Quetzalcoatl :) A trochu významně posunul křesťanství z podoby starozákonní do podoby, kterou známe. V Egyptě veřeje domu, potřené krví a Židé jdou za svobodou přes poušť.... V Jeruzalémě krví zbrocený Kristus a umírá, abychom i my mohli jít za svobodou, přes "poušť" .... Tím je řečeno vše. Oni reptali na poušti, měli manu, my máme také možnost many, Eucharistie.... Církev má být vlídnou a moudrou průvodkyní na cestě k Bohu. A my? My jsme ti poutníci, kteří místo handrkování a poměřování se by měli popadnout batohy a mazat vstříc po cestě, která se stává i součástí cíle... Protože pokud nebudeme na Cestě dosti milosrdní, spravedliví a nebo vytrvalí či láskyplní, CÍL můžeme snadno minout... A jde-li o Písmo svaté.... Inu, lidé potřebují vnější atributy, nepochybně. Ale i kdybychom narovnali na sebe sto biblí, obtočili se řetězy, o chlebu a vodě dleli, svatých obrázků měli nepočítaně a všechny poutě vymetli či latincky uměli modlitby, je to k ničemu. Pokud není Láska, pak je vše marné. V 1 Kor 13 je to jasně napsáno. Více než jasně....😍
Svätý Malachiáš(prorok)
Pripomonaš mi modernú matku terezu kallistratos - mirečku,ktorá všetkých milovala a nikoho neobrátila na pravú kresťanskú vieru a vôbec neriešila či sú pohania a nepriatelia Boží hlavne,že láska je medzi všetkými. To je totálny blud a heréza. Máme mať rád druhých ( milovať ) a nenávidieť hriech a falošné učenie svetské v ktorom žijú ľudia plno po celom svete a snažiť sa ich hlavne obrátiť aby …More
Pripomonaš mi modernú matku terezu kallistratos - mirečku,ktorá všetkých milovala a nikoho neobrátila na pravú kresťanskú vieru a vôbec neriešila či sú pohania a nepriatelia Boží hlavne,že láska je medzi všetkými. To je totálny blud a heréza. Máme mať rád druhých ( milovať ) a nenávidieť hriech a falošné učenie svetské v ktorom žijú ľudia plno po celom svete a snažiť sa ich hlavne obrátiť aby zanechali pozemský hriešny aj pohanský život. :) ),ale nie až tak prehnané ako ty mirku,že nebudeš šíriť pravdu iba prejavovať lásku. To je povrchná láska a dosť falošná. :) Neviem prečo sa nepozreš na seba a hlavne na tvoj nick. Môžeš mať aj neviem akého svätca,ale ty budeš veľmi ďaleko vzdialený od skutočnej pravdy a svätosti. Pravá láska k blížnemu spočíva hlavne aj na obrátení toho dotyčného človeka a ukázanie správnej cesty,ktorá vedie do večnosti tej pravej skutočnej kresťanskej pravde a Božiemu slovu a nie do záhuby čo je zotrvanie v bludnom učení a falošnej viere a hlavne v rôznych sektách. :)
Svätý Malachiáš(prorok)
Hlúpy človek nieje nadávanie to je nevedomosť a nechcenosť človeka ( nechce vidieť a počuť ),ktorý nepoznáva skutočnú pravdu a práve Božie slovo vo svetle a vo viere. :)
Kallistratos
Tomu nerozumíš, jsi žel zakletý do svých představ "Svatý Malachi" Reaguješ na své představy o druhých a to je chyba. Pak se tací jako ty utopí ve vlastní demagogii a neplodné agilitě. Tací obrátí možná jen sami sebe. Když spí na gauči a obrátí se od okna ke zdi... 😎 Přeji Ti hezký víkend!
Svätý Malachiáš(prorok)
Aj ja teba mám rád mirku a prajem aj tebe hezký deň. :) Prebuď sa zo zimného spánku. Veľa spíš a nevidíš skutočnú realitu, pretože nerozumíš tomu vôbec. ;)
Barbarin
Hoki-hooki, chronické lhaní je služba Satanovi. Ježíš řekl, že všichni lháři skončí v ohnivém jezeře. Myslíš, ze se tě to netýká?
F.L.Věk
Vám se prostě milí římští katolíci nechce odlepit od náboženství Říma a otevřít čisté slovo Boží tak, jak je v Písmu:)) Vím, je to nepohodlné, ale potřebné. Tak přeji mnoho pokory tento krok učinit, místo koniášovského hřímání:))) Uděláte to pro sebe, potažmo pro své okolí:)) Přítomnost Krista vám přeji, ne učební osnovy lidského náboženství:))
Kallistratos
Milý Malachi, je zbytečné predikovat, ponižuješ v konečném důsledku jen sám sebe. nezabývej se tak druhými, zkus se zabývat Boží láskou, charitas, agapé i eros. 😉 www.databazeknih.cz/knihy/eros-a-agape-195865

Milý Barbarine, povídej to Joskovi. 😎

Milý Věku, nehekej nad věcmi o kterých si rozhodnou ti druzí :) Nejde o Řím, jde o Krista... A jde-li o Písmo, tak nemám problém a znám ho docela …More
Milý Malachi, je zbytečné predikovat, ponižuješ v konečném důsledku jen sám sebe. nezabývej se tak druhými, zkus se zabývat Boží láskou, charitas, agapé i eros. 😉 www.databazeknih.cz/knihy/eros-a-agape-195865

Milý Barbarine, povídej to Joskovi. 😎

Milý Věku, nehekej nad věcmi o kterých si rozhodnou ti druzí :) Nejde o Řím, jde o Krista... A jde-li o Písmo, tak nemám problém a znám ho docela přijatelně a nemám dojem, že by Církev byla nějak vedle... Co je potřebné o tom si také rozhodnou druzí, ponech jim tu svobodu, věřím, že tě trápí hromada jiných věcí, než zrovna to, zda je někdo v ŘKC :) A jde-li o učební osnovy, tak už jsi někdy montoval určité věci a neměl jsi návod? A nebo vařil a neměl správný recept? :) Tak i ve víře je třeba růst a mít "osnovy". Dokonce sv. Jan od Kříže měl tyto malované osnovy: www.karmel.cz/…/502-karmel-1-20… A lidské náboženství? Ale no tak, možná tak reptiliáni a nebo scientologové či unitáři :)😂
F.L.Věk
Správně Kaliiistratos - Nejde o Řím, ale o Krista. Ale když katolicizmus dělá právě ten pravý opak:))) Nehekám, píšu, nemáš základní slušnost ve vyjadřování?
Kallistratos
Co je to katolicismus Věku? Proč Tě to trápí?