Clicks650

Dnes o 17:00 protest pred domom Hegera

Bratislava 25. júla 2021 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)

hlavnespravy.sk/…otest-pred-bytom-eduarda-hegera-v-dubravke/2619716

Po trojdňovom maratóne neohláseného protestu pred NR SR pokračujú odporcovia segregácie, ktorú zavádza vláda Covid pasmi, protestom 26. 7. pred bytom Eduarda Hegera na ulici Janka Alexyho 7 v bratislavskej Dúbravke so začiatkom o 17h. Premiér na tejto adrese vlastní dva byty, ktoré obýva s manželkou a štyrmi deťmi

V nedeľu 25. 7. v strede uhorkovej sezóny slovenský parlament schválil zákon, ktorý zavádza na Slovensku segregáciu neočkovaných a netestovaných covid pasmi. V návrhu i jeho schválení parlamentom sa výrazne angažoval sám premiér Eduard Heger.

Po prvotnom odpore strany Sme rodina začiatkom júla, keď návrh schválený vládou nebol zaradený na schôdzu parlamentu, sa koaličná rada minulý týždeň dohodla, že návrh predloží. Lenže po Sme rodina odpor vznikol aj medzi niekoľkými kresťanskými poslancami v OĽaNO. V predvečer piatkovej schôdze parlamentu sa stretol klub OľaNO, kde prišiel osobne riešiť odpor sám Heger.

Na klube predviedol manipulačné techniky, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani africkí diktátori. Najprv si vypočul názor a potom povedal, že si ho dotyčná/ý môže nechať, ale on sa bude za nich modliť, zrejme, aby ich osvietilo. Tomu mali dopomôcť aj výčitky o tom, že títo nesúhlasiací, ktorých bolo osem, nerozumejú veci a preto ich politická budúcnosť je ohrozená. Aj morálne nastavení jedinci s platom 5 tisíc eur musia zohľadňovať predsa svoju kariérnu perspektívu…

Opakovane však premiér Heger tlačil na poslancov s tým, že ako by riešili pandémiu oni, ak by boli premiérom alebo hlavným hygienikom. A protiargumenty odmietal rečníckou otázkou „A prečo teda ty nie si premiérom?“ Tento psychologický nátlak bez argumentov väčšinu charakterov poslancov, ktorí pôvodne nechceli podporiť návrh zákona, zlomil. Len dvaja ostali odolní voči nenávistným výčitkám a vyhrážkam. Samozrejme nasledovalo vydieranie…

Budete potrebovať zafinancovať alebo podporiť nejaké svoje poslanecké iniciatívy? Nerátajte s podporu poslaneckého klubu pri Vašich návrhoch už len za to, že sa hlasovania zúčastníte a nepodporíte návrh. Vytiahnutie karty alebo zdržanie sa totiž zvyšuje počet prítomných poslancov a aj šancu, že návrh by ani neprešiel. Kartu vytiahol poslanec Ňarjaš pri hlasovaní o zrýchlenom konaní zákona v piatok o 11h, poslanci Katarína Hatrákova a Milan Kuriak sa na hlasovanie radšej ani nedostavili, hoci boli v NR SR. Na ďalšom divadle, ktoré nasledovalo, sa odmietli zúčastňovať.

Návrh o zrýchlenom konaní, proti ktorému hlasovala strana Sme rodina, však prešiel pre desať chýbajúcich poslancov strany Hlas. Tí si odskočili na tlačovku zahlásiť, že budú proti, hoci mali byť v sále, aby návrh zabrzdili… Nasledoval kolotoč rozpravy a lámania Borisa Kollára. To vyústilo do pozmeňovacieho návrhu, ktorý však má byť predstavený najmenej 48 hodín pred hlasovaním o ňom. Pozmeňovák napokon podal práve Erik Ňarjaš, ktorého odpor asi takto spacifikovali.

Pravidlá rokovania NR SR

Pravidlá rokovania NR SR sa ohýbali zas jedna radosť. Sme rodina napokon napriek silným deklaráciám odmietajúcim kategorizáciu ľudí, súhlasila (okrem Petry Hajšelovej, Patrika Linharta a Miloša Svrčeka) s kompromisom, ktorý je jemnejším ale prvým stupienkom ku segregácií a diskriminácií neočkovaných. Tých má dennodenné (Ag testy podľa nového Covid automatu platia len 24h) testovanie dokopať do očkovania. V rozpočte sa zrejme nájde ďalšia miliarda, ak nie viac na pokračovanie zbytočného testovania, hoci za tie peniaze by bolo na vitamíny pre každého na roky, či na osobných trenérov pre najrizikovejšiu kategóriu obéznych.

Na snímke kladenie venca pred domom Jána Mikasa

Obezita je to, na čo poukazujú odporcovia Covid pasov u hlavného hygienika Jána Mikasa a profesora Vladimíra Krčméryho. Pred domami oboch už prebehli protesty, ktoré však politici a vedci zo združenia Veda pomáha odsúdili. Vraj sú nenávistné a plné vyhrážok, vlastne úplne za čiarou. Hoci zakusujú len medicínu súčasnej vládnucej koalície, ktorá pod vedením Igora Matoviča celé jedno leto týždeň čo týždeň protestovala pred bytom Róberta Fica a predtým aj pred vilou Pavla Pašku v Košiciach.

Údajne protesty ohrozujú a zastrašujú vládnych odborníkov

Údajne protesty ohrozujú a zastrašujú vládnych odborníkov, ktorí svojimi hanobiacimi vyhláseniami a navrhovanými segregačnými opatreniami zastrašujú väčšinu nezaočkovaných pre iné zmýšľanie o zdraví, vakcíne a covide. Nehoráznym klamstvom je zvaľovanie nenávisti na protestujúcich pred NR SR, že oni zranili policajtku. Tá bola odvezená sanitkou práve po zásahu policajtov slzným plynom, ktorý ju zjavne podráždil.

„Nikto jej fyzicky neublížil ani kontaktne ani slzným plynom z radov účastníkov“, prehlásila prítomná zvolávateľka protestu Michaela Horňáčková, ktorá ho krátko pred útokom polície na demonštrantov zrušila.

Je nehorázne, že média sa predbiehajú v zastrašovaní organizátorky, ktorých už údajne orgány riešia, hoci ju doteraz nikto nekontaktoval. Za ľudí, ktorí prišli pred vchod parlamentu ešte pred začiatkom zhromaždenia, ktoré bolo ohlásené pri Hradnom múre, totiž ona nijako nemôže niesť zodpovednosť, ako ani za pokračovanie protestu po jeho zrušení. Za provokáciu bolo označené pozvanie poslanca Mariána Kotlebu demonštrujúcim, aby prišli do vnútra, na čo on má plné právo. Je totiž bežnou praxou, že poslanci si zavolajú hostí na balkón sledovať rozpravu alebo aj do iných priestorov, napr. kancelárie či na prehliadku parlamentu. Reakciou bol slzný útok policajtov.

Toto prekrúcanie udalostí, ktoré má vykresliť obhajcov slobody voľby v očkovaní a odporcov Covid pasov, ako násilníkov, zapadá do genocidiálnej rétoriky. Prvým štádiom každej genocídy je totiž najprv démonizovanie a podnecovanie nenávisti voči skupine obyvateľstva, ktorá je považovaná za nechcenú a zákonne obraná o práva a slobody, ktoré kedysi patrili všetkým. Toto vedie spravidla k segregácii, čo je aj faktický následok prijatej novely zákona o verejnom zdraví, ktorá zavádza podmienku vstupu do prevádzok a na hromadné podujatia len zaočkovaným a otestovaným.

Jana Ray Tutková
ľubica
to prekrúcanie udalostí, ktoré má vykresliť obhajcov slobody voľby v očkovaní a odporcov Covid pasov, ako násilníkov, zapadá do genocidiálnej rétoriky. Prvým štádiom každej genocídy je totiž najprv démonizovanie a podnecovanie nenávisti voči skupine obyvateľstva, ktorá je považovaná za nechcenú a zákonne obraná o práva a slobody, ktoré kedysi patrili všetkým. Toto vedie spravidla k segregácii, …More
to prekrúcanie udalostí, ktoré má vykresliť obhajcov slobody voľby v očkovaní a odporcov Covid pasov, ako násilníkov, zapadá do genocidiálnej rétoriky. Prvým štádiom každej genocídy je totiž najprv démonizovanie a podnecovanie nenávisti voči skupine obyvateľstva, ktorá je považovaná za nechcenú a zákonne obraná o práva a slobody, ktoré kedysi patrili všetkým. Toto vedie spravidla k segregácii, čo je aj faktický následok prijatej novely zákona o verejnom zdraví, ktorá zavádza podmienku vstupu do prevádzok a na hromadné podujatia len zaočkovaným a otestovaným.

Jana Ray Tutková
dyk
To nie je len o Babišovi
Samson1
Dyku vakcína s spice protejnem je biologická zbraň. Tak byl spice protejn v USA v roce 2005 patentován. Proč je ve vakcínách a proč spoustu lékařů a právníků chystá Norimberská proces II. Proč nechyl Babiš stavět továrnu na vakcíny u Prahy s muliardou vakcín ročně. Všechno je o penězích a některým o depopulaci lidstva.
Samson1
Toto je sice dlouhé video a trochu nudné, ale poskytuje informace o patentech, patentového práva koronavirů at. Stojí za to to pozorně vyslechnout. Dr. David Martin & Reiner Fuellmich: Žádný nový koronavirus (a variant…
Samson1
Od 30 min. Potřebujeme použít tento mediální rozruch jako výhodu k tomu, abychom se mohli dostat k opravdovým problémům. Investoři zareagují, když na konci uvidí profit...protože to nebyl únik z laboratoře, bylo to úmyslné použití spike proteinu jako biologické zbraně, aby dostali do lidí injekci, aby se stali závislí na pankoronavirové vakcíně.
2 more comments from Samson1
Samson1
Babiš v tého hře je malý pán. Niktky tahají jiní. V tom videu se mluví, že je to organizovaný zločin.
Samson1
Titulky od 49 minuty. "Já jsem začal upozorňovat na tyto problémy už na začátku roku 2002. Potom strašení s antraxem. A tragédií je, že se deď ocitáme ve světě, kde máme stovky miliónů lidí, kterým se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáno pod tím, co patogenový úřad, zdravotnická profese a coby FDA ve svých vlastních klinických standardech nenazvali vakcínou. Ale tím, …More
Titulky od 49 minuty. "Já jsem začal upozorňovat na tyto problémy už na začátku roku 2002. Potom strašení s antraxem. A tragédií je, že se deď ocitáme ve světě, kde máme stovky miliónů lidí, kterým se píchá patogen stimulující počítačovou sekvenci, což je prodáno pod tím, co patogenový úřad, zdravotnická profese a coby FDA ve svých vlastních klinických standardech nenazvali vakcínou. Ale tím, jak používáme tento výraz, tak vystavujemme stovky miliónů lidí něčemu, co bylo známo v roce 2005 jako biologická zbraň."
dyk
youtu.be/1XxsyCPd2s4

Andrej Babiš nemůže utáhnout šrouby ve stylu Slovenska, protože tím by si podřízl větev pod volebními šancemi Hnutí ANO. Trenér fotbalového Jablonce se rozčílil, že i když je očkovaný a testovaný, tak nemůže reagovat na otázky novinářů, kteří jsou schováni v bedně, ve skříni, resp. v reproduktoru, který přenáší jejich dotazy. Proč nesmí novináři do tiskové místnosti, když …More
youtu.be/1XxsyCPd2s4

Andrej Babiš nemůže utáhnout šrouby ve stylu Slovenska, protože tím by si podřízl větev pod volebními šancemi Hnutí ANO. Trenér fotbalového Jablonce se rozčílil, že i když je očkovaný a testovaný, tak nemůže reagovat na otázky novinářů, kteří jsou schováni v bedně, ve skříni, resp. v reproduktoru, který přenáší jejich dotazy. Proč nesmí novináři do tiskové místnosti, když všichni jsou očkovaní a testovaní?

Petr Rada se rozčílil, že tohle je asi jeho poslední tiskovka, protože takto s novináři komunikovat nechce, protože to nedává smysl. Ano, nedává to smysl. Petr Rada to trefil na desítku, že to nedává smysl. Jenže, o tom to právě je. Všechno, co bylo lidem od loňského jara slibováno, že vakcíny nás osvobodí a vrátí do normálu, byla lež. Vakcíny totiž po celém světě v těchto dnech začínají selhávat. Selhávají v Izraeli, už dokonce v USA.

Češi si musia uvedomiť, že toto príde i k nim po voľbách!!! Nenechajte sa uspať rečičkami pred voľbami, Češi. Majte aspoň vy rozum. Slováci sú prispatý a v blahobite o ktorý teraz prídu.

Viac na:

aeronet.cz/…ro-modifikaci-chovani-populace-aby-nekladla-odpor/