Clicks3.5K
pl.news
9

Homoseksualne aplikacje randkowe w Watykanie – ALE

W ciągu 26 tygodni w 2018 r. co najmniej 32 urządzenia mobilne logowały się regularnie do aplikacji randkowych z obszarów i budynków Watykanu zwyczajowo niedostępnych dla turystów i pielgrzymów, donosi PillarCatholic.com (27 lipca).

Co najmniej 16 urządzeń mobilnych łączyło się z Grindr przez co najmniej cztery dni w okresie od marca do października 2018 r. w niepublicznych obszarach Państwa Watykańskiego, podczas gdy 16 kolejnych urządzeń wykazało korzystanie z innych opartych na lokalizacji aplikacji randkowych, zarówno dla osób heteroseksualnych, jak i homoseksualnych, przez cztery lub więcej dni w tym samym okresie.

Miejsca połączeń zlokalizowano w bazylice św. Piotra, w budynkach rządowych i administracyjnych Stolicy Apostolskiej, w tym tych używanych przez personel dyplomatyczny Watykanu.

Nie jest jasne, w jaki sposób PillarCatholic uzyskał te dane, co sprawia, że można uznać, że jest to część wendety jakiejś strony trzeciej. Co więcej, wskazane miejsca są uczęszczane przez wielu pracowników Watykanu, wśród których nie ma przecież samych księży.

Grafika: © globetrotter_rodrigo, Flickr, CC BY-NC-ND, #newsZgqphpauix

TomaszBiał
Widac w państwie jest popyt na takie usługi.
Jan Kanty Lipski
Według glorii.tv żadnych homoseksualnych księży nie ma, nie było i nie będzie. Kropka.
Bos016
V.R.S.
I właśnie po to są aplikacje dla baranków, dla których niewygodna była zwykła przeglądarka
BeatkaS
Jaki Pan taki kram - widzimy to nie tylko u Franciszka ale też u naszych biskupów, proboszczów i wikarych, katechetów... Nie wiem czy jest możliwe odwrócenie tego lawinowego odejścia od Pana Boga i prawdziwego Kościoła. Po ludzku na pewno nie ... Przyjdź Panie Jezu!
Weronika....S
Kto rządzi Kościołem, bo panuje wszechobecny chaos i zamieszanie na wszystkich poziomach, od Watykanu począwszy na parafiach skończywszy.
V.R.S.
"Duch czasu" czyli Cajtgajst. Przejściowo mieszkał w Asyżu, teraz częściej przebywa w Abu Dabi, Astanie i NYC.
niewolnicaMaryi
nierządnica odziana w purpurę .....