Clicks107
uk.news

Франциск 2.0: архієпископ спускається на землю

19 квітня архієпископ Неаполя, 58-річний Доменіко Батталья, провів богослужіння в церкві Мадре-дель-Буон-Консільо в місті Каподімонте. Варто зазначити, що церква була побудована за образом і подобою Собору святого Петра.

Перед вівтарем було встановлено крісло, але дуже старий Батталья вважав за краще присісти на сходах до вівтаря, схрестивши ноги. Швидше за все, він вважає, що це "круто", але це виглядає просто жахливо.

На сайті єпархії він просить називати його "Don Mimmo" (отець Міммо), але він міг просто відмовитися від пропозиції Папи Франциска зайняти нову посаду, та яку він прийняв 2 лютого.

MessaInLatino.it задається питанням про те, чи думає Don Mimmo, що повзання по підлозі може стати джерелом мотивації для молодих людей, які хочуть стати священиками або вибрати віру. Швидше за все, вони зрозуміють, що Соборна церква - це просто дитячий сад.

Ультраліберальна єпархія Неаполя, в якій проживає 1.4 млн католиків, страждає від відсутності семінаристів вже багато років. Попередник Батталья, кардинал Сепе, висвятив тільки шість священиків в 2020 році.

#newsCvrlnfbsep