CÓRKA MARYI
970

Dołącz do międzynarodowego czuwania modlitewnego! JEZUS PROSI: Módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia

JEZUS: Módlcie się, módlcie się, módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia. Jeśli większość dusz się nawróci, to wiele z Wielkiego Ucisku będzie mogło zostać złagodzone i tak się stanie.

PROSZĘ, PRZEKAŻ APEL O CZUWANIE RÓŻAŃCOWE - KAPŁANOM, WSPÓLNOTOM ZAKONNYM, WSPÓLNOTOM MODLITEWNYM, SWOJEJ RODZINIE I ZNAJOMYM.


Z soboty na niedzielę, tj. z 30/31. 01. 2021 r. o północy, kolejny raz łączymy się duchowo odmawiając wszystkie 4 części Różańca Św. Oprócz stałych intencji - o ochronę Misji Zbawienia, ratowanie dusz od potępienia oraz zjednoczenie i umocnienie Armii Reszty - będziemy modlić się też w intencji podanej przez Pana Jezusa: o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia.

Modlitwę można podjąć w dowolnym dniu tygodnia, jeśli jednak chcesz modlić się we wspólnocie, możesz dołączyć do nas w każdą sobotę o północy. Łączymy się wtedy duchowo. Spotykamy się na czuwaniu przed Najświętszym Sakramentem (on-line).

Więcej szczegółów na temat orędzi Jezusa i samego czuwania znajdziesz poniżej:

Księga Prawdy - Ostrzeżenie (Oświetlenie Sumienia)

JEZUS: Módlcie się o nawrócenie całego świata podczas Ostrzeżenia ...

JEZUS: Módlcie się z całą miłością, którą macie do Mnie w swoich sercach, za dusze ateistów. Wielu umrze podczas Ostrzeżenia ...

Nocne różańcowe czuwania modlitewne – akcja ogólnoświatowa

PLAN NOCNYCH RÓŻAŃCOWYCH CZUWAŃ MODLITEWNYCH – AKCJA OGÓLNOŚWIATOWA