Clicks47
jili22

Як смертні гріхи караються в нижньому пеклі

Видії святого Франциска Ромена численні, давайте разом побачимо покарання за смертні гріхи в нижньому пеклі.

1.Муки гордих

Блаженні побачили величезну в'язницю, жителів якої було дуже багато, і їй сказали, що вони чудові. Ця в'язниця була розділена на кілька кімнат, де на жертв полювали за різними видами гріха. Честолюбними були ті, кого демони, здавалося, зневажали більше.

Так само, як ці нещасні люди були голодні за почесті протягом свого життя. Стільки, скільки вони були ситі оппробріумом і плутаниною. Однак, покаравши їх, вони не забули інших. Кожна горда сім'я, якщо, я можу так говорити, мала свою власну і особливу скорботу; Але було жахливе покарання, яке було спільним для всіх них.

У середині цієї спеціальної в'язниці був закладений величезний лев латуні, почервонілий вогнем. Його рот був піднятий в повітрі і широко відкритий, а щелепи, як зуби, були озброєні великою кількістю бритв поспіль. Його черево було лігво змій та інших отруйних звірів, а задній отвір був, як вхід в тіло цього чудовиська, викладений палаючою і жахливо гострими лезами.

Тепер демони, звинувачені в мученні цих сумних жертв, кинули їх у повітря, щоб змусити їх впасти назад у пащу лева. Всі нарізані і майже розділені бритвами, вони пройшли через горло цього чудовиська і потрапили в його широкі кишки, в середині рептилій, які роїлися в цьому інфекційному місці і накладали на них свою пекельну лють. Потім вони тяжіли до задньої частини, де демони схопили їх вогняними плоскогубцями і жорстоко тягнули до них, через бритви, відкриття яких було межує, і ця жорстока гра, кати починали це знову і знову.

Ці душі, роздратовані і розлючені такими жахливими муками, жахливо кричали і виголошували жахливе богохульство.

"Кричіть," сказав пекельний духи," кричати, чудово прокляті, які були в стані війни з Творцем на землі так довго. Ви абсолютно праві у відчаї, адже ваші нещастя ніколи не закінчаться. »

2. Муки докорів, які піддавалися гніву

Франсуаза помітила, що вони були покарані відповідно до їх різного ступеня провини; але ось горе, яке було спільним для них. У їхній в'язниці знаходився мідний змій, якого вогонь пекла постійно палав. Його груди були широкі, шия піднята, як колона, а рот зяючі. У цей жахливий рот були посаджені у вигляді півмісяця довгих і міцних голок, кінчики яких були спрямовані в бік горла тварини. Тепер демони, взявши ці душі, про які ми говоримо, кинули їх через це відкриття в тілі чудовиська; потім вони видалили їх вогняними щипцями, всі розірвані шипами, з якими вони зіткнулися на виході. Однак вони постійно страждали від цієї муки, яка зводила їх до жахливого відчаю і вихопила у них найжахливіше богохульство.

Дивіться також| Шанування статуї Непорочного Зачаття скасовано

3. Муки нещасних

Тоді блаженні побачили нещасть у ямі, наповненій великими зміями, які мали зброю. Кожна з цих огидних рептилій прикріпилася до одного з цих винуватців, від якого їм відмовилася божественна справедливість. Він бив хвостом рот, розірвав зубами серце і обіймав його на руках, щоб задушити його, якби це було можливо; але інші демони прийшли, щоб відірвати їх від своїх жахливих обіймів з залізними щипцями, які розірвали їх жахливим чином, і збиралися зануритися в другу яму, наповнену зрідженим золотом і сріблом, переважаючи їх глузування і сарказм.

4. Муки заздрісників

Кожен з цих нещасних був покритий мантією полум'я, мав отруйного хробака, який гриз його серце, проникав йому в груди, і, піднімаючи горло, представився роту, який він змусив відкрити судомно; але демон завадив йому вийти, стискаючи шию жертви рукою, що викликало у нього нестерпне задуху; і, задушив його однією рукою, він тримав іншою меч, серце якого проколов. Тоді прийшов другий демон, відірвавши своє серце від грудей, зануривши його в бруд, і тримаючи його до нього, щоб забрати його знову, і таким чином нескінченно; і ці варварські поводження супроводжувалися глузуванням і докором, що зводило ці нещастя до люті і відчаю.

5. Муки лінивців

Франсуаза бачила, як вони сиділи посеред великого вогню, руки схрещені, а голови схилялися на колінах. Їхні місця були зроблені з каменів; ці камені були глибоко завалені, і їхні порожнини, заповнені вугіллям, палали: самі лавки були червоними, а полум'я, що вийшло з полум'я, прикріпилося до цих сумних жертв, і прикривало їх, як одяг. Тепер демони, взявши їх з вогняними плоскогубцями, жорстоко перекинули їх на ці жахливі ліжка, і потягли їх туди, перевернувши їх і перевернувши їх будь-яким чином; Це було покаранням за те, що вони витрачали час. Поруч з кожним з них був демон, який з різаком розколов груди і влив в неї киплячу олію, і це, щоб покарати їх за те, що вони припустили занадто багато Божого милосердя. Він все ще помістив черв'яків у їхні рани, як покарання за зле мислення, якому їх неробство залишило поле вільним.

6. Гурман муки

Франсуаза також змогла споглядати покарання обжерливості. У кожної нещасної людини, докоряючи цьому пороку, був демон, який взяв його за голову і потягнув на спалювання вугілля, в той час як інший демон, стоячи на ньому, топтав його насильством. Потім вони зв'язали йому ноги і руки і кинули його в котел, повний розплавленого кроку; потім, витягнувши його звідти, вони кинули його в іншу заповнену водою майже зводиться до льоду. Вони також виливали йому в рот палаюче вино, щоб покарати його за винні ексцеси, які він зробив з нього протягом життя. Тим часом мучителі сказали їй іронічним тоном:

"Біль гурманів, в цьому будинку, зайвий гарячий і холодний. Отже, саме туди привели вас ваші нетерописи, сказали йому інші пекельні духи. Відтепер у вас будуть змії для їжі, і вогонь для напоїв. »

7. Муки хтивих.

Франсуаза кинула очі на рабів цієї ганебної пристрасті; вони були показані йому. Вони були прив'язані до палаючих залізних стовпів, а кати своїми вогняними язиками обрізали всі частини тіла, що змусило їх жахливо страждати. Інші демони, з щипцями, розірвали своє тіло на шматки, як покарання за хорошу їжу, яку вони зробили в світі, яка сприяла подальшому підживлюючому їх фатальній пристрасті. Під їхніми стовпами горіли грилі, озброєні залізними шипами, біля яких лежали жахливі змії. Демони, раптом залучаючи своїх жертв, змусили їх впасти назад на ці жахливі ліжка і змій, кидаючись на них, кусали їх немислимою люті. Ці тортури були властиві перелюбникам.

Джерело: Життя Святої Франсуази Ромен - Аббе Поль, генеральний вікарій Евре 1450

lecatho.fr/…-peches-capitaux-sont-punis-dans-lenfer-inferieur/