coliber
21K
Praca w policji to nieustanne ryzyko utraty zdrowia lub życia. Funkcjonariusze każdego dnia podejmują ok. 16-17 tysięcy interwencji i nigdy nie są w stanie przewidzieć, co ich spotka. Po zmianach ustrojowych, czyli od momentu przekształcenia naszej formacji w policję, ok. 120 policjantów i policjantek straciło życie podczas służby – mówił sierżant sztabowy Mariusz Kurczyk z Komendy Głównej …More
Praca w policji to nieustanne ryzyko utraty zdrowia lub życia. Funkcjonariusze każdego dnia podejmują ok. 16-17 tysięcy interwencji i nigdy nie są w stanie przewidzieć, co ich spotka. Po zmianach ustrojowych, czyli od momentu przekształcenia naszej formacji w policję, ok. 120 policjantów i policjantek straciło życie podczas służby – mówił sierżant sztabowy Mariusz Kurczyk z Komendy Głównej Policji w programie „Polski punkt widzenia” na antenie TV Trwam.
radiomaryja.pl

[TYLKO U NAS] Sierż. sztab. M. Kurczyk: Praca w policji to nieustanne ryzyko utraty zdrowia lub życia

Praca w policji to nieustanne ryzyko utraty zdrowia lub życia. Funkcjonariusze każdego dnia podejmują …
starski
Nie ma obowiązku pracy w Policji. Za te 17 tys interwencji (np maseczkowych) jest bonus: emerytura po 15 latach pracy oraz praktyczna bezkarność za przemoc.
RKL25.