Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2.5K
olek19801
3

Ślub Joanny Krupy w opactwie Benedyktynów w Tyńcu - występ J. Jabłczyńskiej

Kościoły, opactwa i nasze parafie w Polsce stają się tym samym czym bogactwo kultury łacińskiej stało się na zachodzie.
Czyli kolejnymi przestrzeniami do kupczenia.

Takie wydarzenia jak przedstawione poniżej wprawiają w prawdziwy smutek, wywołują oburzenie - ale wydaje się, że tylko w przypadku osób znających historię KK i z bólem patrzących na niszczenie wiary katolickiej, całego dorobku duchowego oraz spuścizny dziejowej wielu pobożnych pokoleń.

Brak szacunku dla sacrum, upadek obyczajów, odejście od tradycyjnych form pobożności torują drogę dla postępowców chcących zamienić kościoły (miejsca przeznaczone do oddawania czci Bogu, modlitwy i pokuty) na jaskinie rozbójników.


Nie interesują mnie celebryci, ludzie o płytkiej duchowości, dążący do bogactwa i sławy, ale ze względu na obrazę Boską, trzeba podejmować wysiłek wiernej modlitwy za tych, którzy tymi rozbójnikami się stali, a nie wiedzą co czynią.
Do czego zachęcam... Modlitwa i pokuta.

Zobaczcie sami w jaki sposób od wielu lat opactwo Benedyktynów w krakowskim Tyńcu ustępuje miejsca modzie. Pomijam tu fakt, że Najświętszy Sakrament znajduje się w bocznej prawej nawie kościoła a nie w samym centrum, co wywołuje bardzo złe wrażenia u ludzi pragnących ukłonić się żywemu Bogu.

Zamieszczam link do informacji z dnia
6 sierpnia 2018 roku, w którym znajdziecie popisowy śpiew aktorki Joanny Jabłczyńskiej na ślubie celebrytki Joanny Krupy.
Można również nagranie odtworzyć na instagramie Jabłczyńskiej.

gazetakrakowska.pl/…/13393469

www.instagram.com/p/BmGA_-UnsAy/
Mark0S
Gdy widzimy iż mimo upadku Kościoła na zachodzie w Polsce powtarza się ten sam schemat możemy być pewni, że episkopat działa z pełną premedytacją. Upadek totalny.
olek19801
olek19801
Profanacja. Ale czego się spodziewać po sławnych?