Edward7
831

Zero zgonów lub obrażeń na ospę w ciągu 40 lat, ale 5755 obrażeń i zgonów spowodowanych szczepionkami przeciwko ospie ...

Monkeypox – czy powinno to być pisane Moneypox? - Dr Vernon Coleman

Wiele bzdur mówi się o ospie małpiej, która jest obecnie chorobą hipochondryczną - jeszcze bardziej popularną niż "długi covid". Biorąc pod uwagę ilość pieniędzy, jakie prawdopodobnie zarobią na niej firmy farmaceutyczne, chorobę tę należałoby przemianować na ospę wietrzną.

Ludzie, którzy zapadają na tę chorobę, często mieli w przeszłości bliski kontakt ze zwierzętami. Na przykład trzech młodych chorych w Boudua bawiło się narządami wewnętrznymi pobranymi od niedawno zabitych małp. Mogę się mylić, ale podejrzewam, że nie spotkasz się z tego typu zachowaniami w Cotswolds, w centrum Paryża czy na Long Island. Dzieci są zbyt zajęte zabawą ze swoimi smartfonami, by spędzać czas na majstrowaniu przy małpich organach, które zabrały na placu zabaw.

Mimo to media głównego nurtu przeżywają prawdziwą furorę i - niewątpliwie na polecenie spiskowców - rozpowszechniają mnóstwo kłamstw i dezinformacji. Według jednej z gazet, że masz małpią ospę, jeśli masz gorączkę, boli cię głowa, mięśnie, plecy i czujesz się zmęczony. Aha, i później pojawia się wysypka, która wygląda jak ospa wietrzna, chociaż nikt nie wie, jak wygląda ospa wietrzna, ponieważ od 1980 roku, kiedy to oficjalnie uznano ją za wymarłą, nie odnotowano żadnego przypadku zachorowania, (z wyjątkiem dziwnych butelek wirusa przechowywanych w laboratoriach, aby naukowcy mogli się bawić w Doktora Dooma).

(Nawiasem mówiąc, zniknięcie ospy prawdziwej nie miało nic wspólnego ze szczepionką przeciwko ospie prawdziwej, co wyjaśniłem w mojej książce `Każdy, kto mówi, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne, kłamie. Oto dowód". Mimo to rząd amerykański posiada wystarczającą ilość szczepionek przeciwko ospie dla większości populacji. Jeśli jesteś naiwny, możesz się zastanawiać, dlaczego amerykańscy podatnicy kupili 119 milionów dawek szczepionki na chorobę, która nie istnieje od czasu, gdy Pink Floyd wydali "Another Brick in the Wall").


Inny raport na temat ospy małp zamienił na liście objawów "uczucie zmęczenia" na "bezsenność". Aha, i dodał do listy spuchnięte gruczoły - w ten sposób wyłowiono kolejne dwa miliony osób z bólem gardła.

Obecnie w Wielkiej Brytanii nie może być więcej niż pięć milionów osób z takimi objawami. Do jutra w porze lunchu wszyscy oni ustawią się w kolejce przed miejscowym oddziałem pomocy doraźnej (Accident and Emergency). A ponieważ charakterystyczna wysypka pojawia się dopiero po kilku dniach, nikt nie będzie w stanie stwierdzić, czy mają grypę, czy małpią ospę. Wywołuje to panikę, strach i niekończące się programy telewizyjne o szczepionkach.

Dziennikarze rozpowszechniają też informację, że małpią ospą można się zarazić, jedząc mięso. I przypuszczam, że dostaną za to premię od spiskowców. Supermarkety z pewnością będą musiały usunąć z półek kotlety z małp.

Nawiasem mówiąc, dziennikarze i siewcy paniki powinni wiedzieć, że małpia ospa jest zakaźna, a nie zaraźliwa. Aby oszczędzić im szukania informacji, oznacza to, że jest ona przenoszona przez kontakt (dlatego niesłusznie łączy się ją z chorobami przenoszonymi drogą płciową). Wiele mówi się o śmierci ludzi, chociaż ospa małpia nie jest szczególnie śmiertelna (oficjalna śmiertelność poniżej 3%, ale to chyba przesada, bo przypuszczam, że do tej pory zdiagnozowano tylko poważne przypadki - głównie w lasach tropikalnych (tylko po spożyciu, dotykaniu mięsa małp dopow.). Przypuszczam, że większość przypadków ospy małpiej została zignorowana lub uznana za ospę wietrzną.

O co więc chodzi?
Cóż, może to być tylko część straszaka, który spiskowcy tak bardzo lubią. Entuzjazm, z jakim media głównego nurtu zabrały się za tę sprawę, sugeruje, że jest to realna możliwość. Wystraszyć wszystkich na śmierć, aby nadal nosili maski, prawidłowo segregowali odpady, ignorowali to, co dzieje się w realnym świecie, i trzymali się z dala od ogrodów zoologicznych.

Być może ma to na celu przygotowanie kretynów, którzy przyjęli szczepionkę Covid-19, do pośpiesznego zaszczepienia się przeciwko małpiej ospie, gdy tylko powstaną ośrodki szczepień przeciwko małpiej ospie. Szefowie wielkich koncernów farmaceutycznych bez wątpienia już przygotowują swoje czeki z premiami i zastanawiają się, ile ósemek można wcisnąć na czek, żeby kilka nie wypadło z jego końca.

A może to wszystko ma na celu odwrócenie naszej uwagi od najważniejszego tematu: planu Światowej Organizacji Zdrowia, aby przejąć władzę nad światem i stać się prekursorem Rządu Światowego, nad którym spiskowcy pracują od dwóch lat.

A może chodzi o wszystkie trzy rzeczy.

Napiszę więcej o złym planie zjełczałej WHO, by trzymać nas wszystkich w niewoli, ale w międzyczasie, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o historii małpiej ospy, obejrzyj doskonały i przemyślany film Amazing Polly. Możesz go znaleźć tutaj BOOM! Caught Red Handed Planning Monkeypox Pandemic

Prawa autorskie Vernon Coleman maj 2022 Vernon Coleman - Author, columnist & leading campaigning journalist

Dr Malone: „MONKEY POX istnieje od dawna i w zdecydowanej większości przypadków jest całkowicie ŁAGODNA, nie wymaga leczenia i leczy się sama!!! ZAPYTAJ SIĘ I PROSZĘ NIE BRAĆ SIĘ TYM RAZEM. WSKAZÓWKA KLINICZNA wg WHO - "Do zakażenia w pierwszych przypadkach dochodzi w wyniku bezpośredniego kontaktu z krwią, płynami ustrojowymi lub zmianami skórnymi bądź śluzówkowymi zakażonych zwierząt. W Afryce udokumentowano przypadki zakażeń u ludzi po zetknięciu z zakażonymi małpami, szczurami gambijskimi i wiewiórkami, przy czym gryzonie są prawdopodobnie głównym rezerwuarem wirusa. Możliwym źródłem zakażenia jest spożycie niedogotowanego mięsa zakażonych zwierząt".

Szczepionka AstraZeneca zawiera DNA małpy - „skutki uboczne” „Małpia ospa”, a także VAIDS/AIDS…

ZERO zgonów lub obrażeń na ospę w ciągu 40 lat, ale 5755 obrażeń i zgonów spowodowanych szczepionkami przeciwko ospie

Brian Shilhavy
Jak informowaliśmy w weekend , planowana i wdrażana nowa plandemia, która ma zaszczepić strach i sprzedać więcej szczepionek, to wirus „małpiej ospy": Plandemia II uruchomiona, aby utrzymać fundusze pandemiczne napływające do wielkiej farmy: MonkeyPox Belgia jest pierwszym krajem, który wprowadził obowiązkową 21-dniową kwarantannę małpiej ospy dla osób, które zaraziły się wirusem, po odnotowaniu trzech przypadków w tym kraju. ( Źródło .)

Szczepionki, które zostały już zatwierdzone przez FDA, już istnieją na ospę prawdziwą i te same szczepionki, jak mówi się opinii publicznej, będą chronić ludzi również przed ospą małp. CDC ogłosiło dzisiaj, że wypuszcza szczepionki przeciwko ospie prawdziwej na nowe przypadki małpiej ospy w USA, które do tej pory łącznie JEDEN przypadek i kilka innych „podejrzanych”.
Urzędnicy Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) powiedzieli w poniedziałek, że agencja wydaje dawki szczepionki przeciwko ospie w odpowiedzi na kilka ostatnich przypadków ospy małp, które wykryto w USA ( źródło ).

Ponieważ te szczepionki przeciw ospie już istnieją, przeszukałem rządową bazę danych VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepiennych ), aby zobaczyć, ile urazów i zgonów zgłoszono po szczepieniach na ospę, ponieważ ospa została rzekomo zwalczona w USA od ponad 40 lat obecnie, bez znanych przypadków śmierci lub obrażeń w ciągu ostatnich 40 lat.

Szczepionki przeciwko ospie doprowadziły do zgłoszenia 5755 przypadków, w tym 18 zgonów, 91 trwałych kalectwa, 3088 wizyt na izbie przyjęć i 851 hospitalizacji z powodu choroby, która już nie występuje w USA ( źródło ). I nie jest to szczepionka, którą w przeszłości podawano wielu ludziom. Nie jest to szczepionka, która znajduje się w harmonogramie szczepień CDC dla dzieci, a w statystykach dostarczonych przez stronę internetową Health Resources & Services Administration dla całkowitych dawek szczepionek podanych w latach 2006-2014 nie jest tam również wymieniona.

Według CDC, szczepionka przeciwko ospie była zalecana tylko „ dla określonych populacji o wysokim ryzyku narażenia zawodowego na ortopokswirusy ”. ( Źródło .) Najwyraźniej te zgłoszone przypadki urazów i zgonów po szczepionkach przeciwko ospie pochodzą z bardzo małej ilości szczepionek przeciwko ospie wydanych w ciągu ostatnich 40+ lat. Istnieją obecnie dwie szczepionki przeciwko ospie prawdziwej zatwierdzone przez FDA (ACAM2000® i JYNNEOS TM ), a trzecia (szczepionka przeciw ospie Aventis Pasteur), która „ jest szczepionką eksperymentalną, która może być stosowana w nagłych przypadkach ospy zgodnie z odpowiednim mechanizmem regulacyjnym (tj. Badawczy wniosek o nowy lek [IND] lub zezwolenie na użycie w nagłych wypadkach [USA]) ”. ( Źródło .)

Jedna z tych szczepionek przeciwko ospie zatwierdzonej przez FDA, Jynneos, została właśnie zatwierdzona we wrześniu 2019 roku i rzekomo obejmuje ospę małpią oprócz ospy prawdziwej. Jest produkowany przez bawarskie kraje skandynawskie, a w 2019 roku rząd USA przekazał im 1,8 miliarda dolarów na zabezpieczenie 28 milionów dawek do „narodowego zapasu”, aby „wzmocnić krajową bioobronę i globalne bezpieczeństwo zdrowotne”. Te dawki zostały najwyraźniej dodane do tego „krajowego zapasu”, zanim FDA nawet je zatwierdziła. ( Źródło .)

To właśnie z tych „zapasów” CDC wypuszcza teraz część do wiadomości publicznej, aby poradzić sobie z „wybuchem” małpiej ospy w USA, która zarażała jedną osobę . Jynneos i Bavarian Nordic nie są jeszcze nawet wymienione w VAERS, co oznacza, że jest to NIETESTOWANA szczepionka , która ma zostać rozprowadzona wśród ludzi w USA w oparciu o inną fałszywą „pandemię”. Wszystko, co obecnie ma, to zatwierdzenie przez FDA na podstawie badań przed wprowadzeniem na rynek, ale najwyraźniej nie ma doświadczenia w korzystaniu z niego publicznie.

Szczepionki przeciwko ospie przenoszą ŻYWY wirus
Ponieważ mamy teraz dowody masowych oszustw i kryminalnych prób popełnienia krzywdy i morderstwa wraz z wprowadzeniem szczepionek COVID-19, mądrze jest, abyśmy bardzo sceptycznie podchodzili do tej nowej akcji skorumpowanych rządowych agencji zdrowia naszego narodu we wprowadzaniu tych szczepionek przeciwko ospie, które zawierają żywego wirusa. Skoro obecnie jest tak mało przypadków ospy prawdziwej, czy szczepionki mogą być obecnym nośnikiem rozprzestrzeniania się nowej wersji „małpiej ospy” na resztę populacji? CDC przyznaje , że ludzie niedawno zaszczepieni istniejącą szczepionką przeciwko ospie zatwierdzoną przez FDA mogą przenosić wirusa ze szczepionki na innych .

Biorąc pod uwagę ryzyko przeniesienia wirusa krowianki od niedawno zaszczepionych osób poprzez nieumyślne zaszczepienie, stosowanie ACAM2000 nie w nagłych wypadkach jest również przeciwwskazane u osób mających kontakt w gospodarstwie domowym z atopowym zapaleniem skóry w wywiadzie lub z innymi aktywnymi chorobami złuszczającymi skóry (np. egzema, oparzenia, liszajec, ospa wietrzna półpasiec, opryszczka, ciężki trądzik, ciężkie pieluszkowe zapalenie skóry z rozległymi obszarami ogolonej skóry, łuszczycy lub choroby Dariera [rogowacenie mieszkowe]); stany związane z immunosupresją (np. HIV/AIDS, białaczka, chłoniak, nowotwór uogólniony, przeszczep narządu litego lub terapia środkami alkilującymi, antymetabolitami, promieniowaniem, inhibitorami TNF lub wysokimi dawkami kortykosteroidów [tj. ≥2 mg/kg masy ciała lub 20 mg/dobę prednizonu lub jego odpowiednika przez ≥2 tygodnie]... nie zaleca również szczepienia nienagłego za pomocą ACAM2000 dla dzieci i młodzieży w wieku <18 lat.. .

I zgadnij, który z tych skutków ubocznych ma wspólny efekt uboczny ze szczepionkami COVID-19?

Zapalenie mięśnia osierdziowego jest również związane z ACAM2000 i szacuje się, że występuje u 5,7 na 1000 szczepionek pierwotnych na podstawie danych z badań klinicznych. ( Źródło .) Tak, osłabienie serca powodujące chorobę serca jest również efektem ubocznym szczepionek przeciwko ospie. Oto podział wieku na podstawie zgłoszonych urazów i zgonów w VAERS po szczepionkach przeciwko ospie:
Źródło .
Jak widać, około 77% przypadków zostało zgłoszonych wśród młodych ludzi w wieku od 18 do 39 lat.
ZERO Smallpox Deaths or Injuries in 40 Years but 5,755 Injuries and Deaths from Smallpox Vaccines

G7 Przeprowadza Symulację „Pandemii Ospy Lamparta”: Ministrowie Zdrowia Spotykają Się „Przeciwko Kolejnemu Kryzysowi”

Kontrainfo
Ministrowie zdrowia G7 już praktykują „następną pandemię”. Według niemieckiej gazety Bild w Berlinie symulują przebieg pandemii ospy w 2023 roku. Należy pamiętać, że ten sam scenariusz na przyszłość, tym razem oparty na modyfikacji ospy, ogłosił potentat Bill Gates.

„Następna pandemia nie powinna uderzyć w nas tak niespodziewanie i nieprzygotowana jak w 2020 roku. Gdyby na początku brakowało masek, sprzętu ochronnego, a przede wszystkim planu, to w kolejnym kryzysie zdrowotnym wszystko powinno wyglądać inaczej” – mówi organizacja ćwiczeń. przypomina wydarzenie 201 z sierpnia 2019 r. W czwartek siedmiu ministrów spotyka się z niemieckim ministrem zdrowia Karlem Lauterbachem (SPD) w Berlinie, aby przećwiczyć przebieg pandemii ospy.
Spotkanie powinno koncentrować się na „monitorowaniu, reagowaniu i przygotowaniu”, raportach „Bild”. Tym razem "źródłem" fikcyjnej choroby nie był nietoperz z Wuhan w Chinach, ale ugryzienie lamparta, który początkowo przenosił odmianę ospy, która następnie rozprzestrzeniła się na cały świat.

Scenariusz: tym razem zachorują zwłaszcza młodzi ludzie (wynika że to obecne szczepionki na ospę lub covid spowodują masowa śmierć młodych dopow.) Ministrowie obejrzeli w Berlinie trzy filmy z możliwymi scenariuszami. Następnie każdy z nich ma około 25 minut na omówienie. „W tym ćwiczeniu jest różnica w stosunku do "pandemii" koronowirusa: w scenariuszu przyjętym przez WHO szczególnie młodzi ludzie są „nieproporcjonalnie” dotknięci „ospą lamparta” i często na nią umierają”.. Scenariusz rzeczywiście nie wydaje się odległy, biorąc pod uwagę coraz częstsze doniesienia o „małpiej ospie”, których liczba w Wielkiej Brytanii wzrosła do siedmiu, chociaż nie jest jasne, gdzie dotknięte nią osoby zostały zarażone. Choroba może mieć ciężki przebieg. W ten czwartek Bill Gates w wywiadzie Policy Exchange z przewodniczącym brytyjskiej komisji zdrowia Jeremy Hunt ostrzegł rządy, aby „przygotowały się na ataki terrorystyczne związane z ospą i przyszłe pandemie”, inwestując miliardy w badania i rozwój. Home • Mente Alternativa • Tú eres el Cambio