Clicks6.6K

"Dzieci są dla nich po prostu pokarmem" ... Świat w rękach satanistycznych wyrodków.

"Dzieci są dla nich po prostu pokarmem" ... Świat w rękach satanistycznych wyrodków.

[W ostatnich miesiącach otrzymywałem podobne alarmy; wstrzymywałem się z publikowaniem. Teraz jednak sytuacja światowa jest na tyle krytyczna i diaboliczna, że jednak publikuję, jako dane wiarygodne. Mirosław Dakowski]

/W chwili obecnej cała polityczna, ekonomiczna … elita świata jest masońsko – satanistyczna/

Po niedawnej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy aresztowano ponad 200 osób, gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii i brzmi to jak szokujące zdemaskowanie.

Jako 30-letni weteran filmu, Pitt opowiada o swoim doświadczeniu po tym, jak zobaczył ciemną stronę przemysłu rozrywkowego z pierwszej ręki. Brad Pitt opisuje przemysł telewizyjny i filmowy jako przynętę dla sieci, które zajmują się handlem dziećmi, tak jak dzieje się to w Stanach Zjednoczonych i poza ich granicami, a także na wyższych szczeblach hierarchii politycznej i społecznej:

"Myślicie, że Hollywood jest kinem? To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co jeszcze ważniejsze, o władzę i kontrolę." "Ludzie, którzy rządzą Hollywoodem, również rządzą Ameryką i większą częścią świata i najmniej ich interesują filmy." "Czy słyszeliście o Iluminatach?" Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media wszyscy oni są pedofilami i właśnie oni rządzą światem i wszystko to korzeniami wrośnięte jest w Hollywoodzie."

"Dzieci chcą być w filmach, a raczej rodzice chcą, aby ich dzieci były w kinie i zrobią wszystko, aby ich dzieci były sławne."
Kiedy Brad został zapytany, dlaczego Hollywood padł ofiarą tych elitarnych sieci, Pitt odparł: "To rodzice. To amerykańskie marzenie, aby stać się sławnym i rodzice zrobią wszystko, aby je tam wprowadzić." "Czy kiedykolwiek spotkaliście matki dzieci - aktorów? Wszystkie one są nienormalne." "Dla nich to łatwy dochód i to nie tylko film, telewizor, muzyka ... to show-biznes." "Większość rodziców sprzedaje swoje dzieci i ich dusze w imię chwały".

Brad Pitt kontynuuje demaskowanie motywacji elitarnych kręgów w handlu dziećmi, w jaki sposób dzieci otrzymują role, jak wpływają na inne dzieci, aby osiągnąć swoje cele. Opisuje, w jaki sposób dzieci są używane jako waluta polityczna, jak rodzice zamykają na to oczy, udając, że rozmawiają o sprawie, kiedy ich latorośle po prostu rozbiły okno w pobliskim biurze.

Ktoś z elity finansuje film. Tysiące dzieci przychodzi, aby otrzymać główną rolę, a tylko 100 z nich być może otrzyma pracę. Pojawia się młody człowiek z upartą mamusią i zaczynają robić wszystko, aby dostać rolę.” „Dziecko odchodzi z jakimś facetem, który pracuje w telewizji. Telewizja kręci film i facet zarabia kupę pieniędzy, jeśli film stanie się hitem."

"W telewizji nigdy nie powiedzą złych rzeczy na temat filmu, ponieważ facet z filmu wie, co zrobił z tym dzieckiem." "To samo dzieje się z politykami i bankierami oraz resztą".
"Wszystko to są zakulisowe transakcje z dziećmi jako kartą atutową".

Kiedy zapytaliśmy go o to, kim są ci „hollywoodcy gracze”, Pitt odmówił podania nazwisk, ale wyraził przekonanie, że sprawiedliwość w końcu zwycięży: „Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ sami są własnością tych, o kim jest mowa. ”Internet - to wspaniała rzecz i swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię."

Źródło Mel Gibson: "Hollywoodzka elita zabija niewinne dzieci i pije ich krew"

W szokującym zdemaskowaniu gwiazdor filmowy Mel Gibson krzyczy na całe gardło o epidemii "pasożytów", którzy "kontrolują Hollywood", którzy uczestniczą w pedofilii i imprezach, na których są składane ofiary z dzieci. Gwiazdor Zabójczej Broni (Lethal Weapon) powiedział, że „każde studio w Hollywood jest zakupione i opłacone krwią niewinnych dzieci” i dodał,że „najcenniejsza waluta - to krew niemowląt”.

W Londynie, przy okazji wyświetlania filmu Daddy’s Home 2, w którym brał udział, Gibson nazwał elitę przemysłu rozrywkowego „wrogiem ludzkości”, która „pije krew niewinnych dzieci”. Powiedział, że kluczowi gracze w branży filmowej "dostają adrenalinę z tego procesu", ponieważ "doznają rozkoszy z tego powodu, że naruszają tabu".

"Mają rażący brak szacunku dla zwykłych ludzi. Zabijanie życia ludzi jest dla nich tylko grą - im większy mogą wywołać ból, tym lepsze są doznania.
"Dzieci są po prostu pożywieniem dla nich." Ucztują na bólu i strachu i im młodszych, tym lepiej. "Ci ludzie naśladują swoją religię i używają jej do moralnego przywództwa".

"To nie są nauki religijne, o których wy, ludzie, kiedykolwiek słyszeliście. Wykonują oni święte rytuały, które u zwykłych ludzie wywołują stany mdłości i całkowicie są sprzeczne z moralnością, która łączy większość patriotycznych Amerykanów. Najgorsze w tym wszystkim: "to tajemnica poliszynela w Hollywoodzie i
wszyscy chcą w niej uczestniczyć."

Mel Gibson pojawił się w brytyjskim prime-time BBC, The Graham Norton Show w piątek, gdzie stary aktor odpowiedział na pytania zszokowanych gości w zielonym pokoju za kulisami po jego pojawieniu się, na temat prawdziwej natury hollywoodskiej „elity”. Wyjaśnił, jak został wpisany na czarną listę w 2006 roku przez tych, którzy kontrolują Hollywood, za wyrażenie swojej opinii na temat tej branży, która była sprzeczna z ich stanowiskiem. Powiedział, że od tego czasu "działa poza systemem", co dało mu nową perspektywę, mówiąc:

To jest trudno zrozumieć, wiem i jest mi przykro, że jestem tym, który otworzył wam oczy, ale Hollywood – to śmiertelna zalegalizowana kolebka pedofilii. Używają oni dzieci, aby realizować swoje straszne chore fantazje”. Nie bardzo rozumiem to sam, ale oni zabierają te dzieci z powodu ich energii i sycą się ich krwią. Nie robią tego miłosiernie, najpierw straszą je, zanim złożą w ofierze".

"Im bardziej niewinne jest dziecko, tym lepsze dla nich" - powiedział Gwiazdor Walecznego Serca (Braveheart). „Co to znaczy? Oni nie robią tego jako jakiejś formy artystycznego wyrazu:
oni po prostu piją krew dzieci i jedzą ich ciało, ponieważ uważają, że daje im to jakąś ”siłę życiową". Im więcej dziecko cierpi psychicznie i fizycznie, gdy umiera, tym więcej daje im "dodatkowej siły życiowej". Nie rozumiem, dlaczego oni to robią, ale to jest to, co oni właśnie robią. Większość z nas ma moralny kompas, który prowadzi nas przez życie, czyż nie tak? U tych ludzi go nie ma lub jeśli oni tak robią, to ten kompas wskazuje przeciwny kierunek."

Gibson, który spędził ostatnie 30 lat pracując w reżimie Hollywoodu i poza nim, twierdzi, że hierarchia branży "ma sukcesy, gdy chodzi o nadużycia, ból, tortury, stres i cierpienie". Według Gibsona, pragnienie, aby robić takie rzeczy nie ogranicza się tylko do elity Hollywoodu, to są wszyscy „ci, którzy znajdują się na szczycie łańcucha pokarmowego, którzy mogą sobie pozwolić na taki „zbytek”, chociaż w tej branży jest ich bardzo wielu”.

"Hollywood jest przesycony niewinną dziecięcą krwią. Powołania się na pedofilię i kanibalizm zawsze tam istniały, ale przez wiele lat były one tajemnicze lub symboliczne. Z tą praktyką byłem zaznajomiony od początku lat 2000-ych i poważnie mi grożono poważnymi konsekwencjami, gdybym kiedykolwiek o tym opowiadał. I mam na myśli nie tylko moją karierę, mam na myśli, że moje życie będzie zagrożone i życie mojej rodziny będzie w niebezpieczeństwie. Mogę o tym mówić dopiero teraz, kiedy ci ludzie, przywódcy przemysłu, już nie żyją.

"Dzieci są podobne do "waluty premiowej" i mają większą wartość niż wszystko, o czym możecie tylko pomyśleć:
"diamenty, narkotyki, złoto". Oni dosłownie handlują tymi dziećmi, jak walutą za usługi, role w filmach, łapówki ... "

Według Gibsona, ta perwersja to nie tylko ostatni trend mody lub też wieloletnia kultura w Hollywood w przeciągu wielu pokoleń i to jest to, co jest popularne wśród mężczyzn i kobiet. "To nie jest coś nowego i pochodzi ono jeszcze z czasów, zanim Hollywood został założony. Jeśli zbadacie to zjawisko, to znajdziecie ukryte fakty w cieniu każdej ciemnej ery w historii. Te ciemne, wielowymiarowe praktyki okultystyczne były stosowane w tajnych stowarzyszeniach od setek lat. Hollywood jest wykorzystywany do programowania społecznego i kontroli świadomości, a ich przesłanie jest rzutowane na psychikę Amerykanów ... "

Źródło:

«ДЕТИ ДЛЯ НИХ ПРОСТО ЕДА»... Мир в руках выродков-сатанистов

3rm.info/main/70165-deti-dlya…

Tłumaczył Andrzej Leszczyński 22.1.2018 r.
17 more comments from Nemo potest duobus dominis servire !
Nemo potest duobus dominis servire !
Nemo potest duobus dominis servire !
Sataniści u władzy dopięli swego: Zabili Alfiego. Niespełna dwuletni chłopiec zmarł dziś w nocy, po pięciu dniach od odłączenia aparatury wspomagającej oddychanie – w tym czasie Alfie był głodzony przez kilkadziesiąt godzin.
Nemo potest duobus dominis servire !
W USA ginie co roku bez śladu kilkaset tysięcy dzieci, w tym niektóre zbyt małe, by uznać, że uciekły same z domu. Policja odnajduje co roku parę tysięcy niezidentyfikowanych zwłok dzieci. Wiele tortur, zabójstw z następującym po nich kanibalizmem wynika u satanistów z przekonania, że w ciele ludzkim jest energia, którą można sobie przyswoić. Im mniejsza jest istota żywa, tym cenniejsza w oczach …More
W USA ginie co roku bez śladu kilkaset tysięcy dzieci, w tym niektóre zbyt małe, by uznać, że uciekły same z domu. Policja odnajduje co roku parę tysięcy niezidentyfikowanych zwłok dzieci. Wiele tortur, zabójstw z następującym po nich kanibalizmem wynika u satanistów z przekonania, że w ciele ludzkim jest energia, którą można sobie przyswoić. Im mniejsza jest istota żywa, tym cenniejsza w oczach Bożych. Dlatego warto ją zabić i spożywając jej ciało, zdobyć ogromną, jak wierzą, energię. Niektóre dziewczęta z kręgów satanistycznych, tzw. breeders, specjalnie zachodzą w ciążę 30 kwietnia, aby 31 października w wigilię Wszystkich Świętych, dla nich święta Halloween, dokonać aborcji i złożyć w ofierze Szatanowi niemowlę, które zostaje spożyte przez uczestników rytualnej uczty. Nachalne narzucanie społeczeństwom prawa do aborcji, a czasem wręcz zmuszanie do niej, ma także charakter rytualny kultu Baphometa.
Nemo potest duobus dominis servire !
W USA ginie co roku bez śladu kilkaset tysięcy dzieci, w tym niektóre zbyt małe, by uznać, że uciekły same z domu. Policja odnajduje co roku parę tysięcy niezidentyfikowanych zwłok dzieci. Wiele tortur, zabójstw z następującym po nich kanibalizmem wynika u satanistów z przekonania, że w ciele ludzkim jest energia, którą można sobie przyswoić. Im mniejsza jest istota żywa, tym cenniejsza w oczach …More
W USA ginie co roku bez śladu kilkaset tysięcy dzieci, w tym niektóre zbyt małe, by uznać, że uciekły same z domu. Policja odnajduje co roku parę tysięcy niezidentyfikowanych zwłok dzieci. Wiele tortur, zabójstw z następującym po nich kanibalizmem wynika u satanistów z przekonania, że w ciele ludzkim jest energia, którą można sobie przyswoić. Im mniejsza jest istota żywa, tym cenniejsza w oczach Bożych. Dlatego warto ją zabić i spożywając jej ciało, zdobyć ogromną, jak wierzą, energię. Niektóre dziewczęta z kręgów satanistycznych, tzw. breeders, specjalnie zachodzą w ciążę 30 kwietnia, aby 31 października w wigilię Wszystkich Świętych, dla nich święta Halloween, dokonać aborcji i złożyć w ofierze Szatanowi niemowlę, które zostaje spożyte przez uczestników rytualnej uczty. Nachalne narzucanie społeczeństwom prawa do aborcji, a czasem wręcz zmuszanie do niej, ma także charakter rytualny kultu Baphometa.
Nemo potest duobus dominis servire !
/W chwili obecnej cała polityczna, ekonomiczna … elita świata jest masońsko – satanistyczna/

Po niedawnej serii aresztowań pedofilów w Kalifornii, kiedy aresztowano ponad 200 osób, gwiazdor filmowy Brad Pitt ujawnił prawdziwą głębię hollywoodzkiej pedofilii i brzmi to jak szokujące zdemaskowanie.
Nemo potest duobus dominis servire !
"W telewizji nigdy nie powiedzą złych rzeczy na temat filmu, ponieważ facet z filmu wie, co zrobił z tym dzieckiem."

"To samo dzieje się z politykami i bankierami oraz resztą".

"Wszystko to są zakulisowe transakcje z dziećmi jako kartą atutową".
Nemo potest duobus dominis servire !
"Myślicie, że Hollywood jest kinem?

To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co jeszcze ważniejsze, o władzę i kontrolę."

"Ludzie, którzy rządzą Hollywoodem, również rządzą Ameryką i większą częścią świata i najmniej ich interesują filmy."

"Czy słyszeliście o Iluminatach?"


Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – wszyscy oni są pedofilami i właśnie oni rządzą światem i wszys…More
"Myślicie, że Hollywood jest kinem?

To tylko produkt uboczny: chodzi o pieniądze, a co jeszcze ważniejsze, o władzę i kontrolę."

"Ludzie, którzy rządzą Hollywoodem, również rządzą Ameryką i większą częścią świata i najmniej ich interesują filmy."

"Czy słyszeliście o Iluminatach?"


Tajne stowarzyszenia, politycy, bankierzy i media – wszyscy oni są pedofilami i właśnie oni rządzą światem i wszystko to korzeniami wrośnięte jest w Hollywoodzie."