Clicks1K
ertds
4

Homoindoktrynacja w polskich szkołach nie przejdzie! Katolicka odpowiedź na „Tęczowy Piątek”

i

źródło: pixabay.com

Centrum Życia i Rodziny wystosowało apel do rodziców, wychowawców, nauczycieli oraz organów prowadzących placówki, o stanowczy sprzeciw wobec homoseksualnej indoktrynacji pod nazwą „Tęczowy Piątek”, jaka ma odbyć się w najbliższy 26 października w ponad 200 polskich szkołach. Jednocześnie Fundacja zaprasza wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w programie „Szkoła Przyjazna Rodzinie”.

26 październik 2018 roku – „Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI. Wszystko po to, żeby młode lesbijki, geje, osoby biseksualne, transpłciowe, queer i interpłciowe poczuły, że w szkole jest miejsce też dla nich” – czytamy na stronach Kampanii Przeciw Homofobii, organizatora Tęczowego Piątku.

Akcja zostanie przeprowadzona po raz trzeci, a z informacji organizatora wynika, że to szkoły zgłaszają chęć udziału w wydarzeniu. W tym roku jest to 211 placówek oświatowych. „Szkoły, które zdecydowały się zorganizować Tęczowy Piątek dostały od KPH zestaw materiałów edukacyjnych, plakaty i tęczowe gadżety. Scenariusz Tęczowego Piątku wymyślą same” – informuje KPH. Organizacja nie ukrywa, że chętnie podpowie np. jakie filmy mogą tego dnia obejrzeć uczniowie.

W odpowiedzi na homoseksualne plugastwo Centrum Życia i Rodziny wzywa rodziców, wychowawców, nauczycieli do sprzeciwu wobec prób promowania ideologii LGBT wśród dzieci. Fundacja zaprasza wszystkie szkoły i przedszkola do udziału w programie „Szkoła Przyjazna Rodzinie”.

Program jest realizowany poprzez:
- działania formacyjne skierowane do uczniów, ich rodziców oraz grona pedagogicznego, polegające na organizowaniu warsztatów, szkoleń i prowadzeniu programów (z oferty proponowanej przez organizatora lub własnych) podkreślających pozytywną rolę rodziny w rozwoju osobowym człowieka;

- nie propagowanie oraz podejmowanie działań uniemożliwiających propagowanie przez osoby trzecie treści szkodliwych dla dzieci, w szczególności promujących przedwczesną inicjację seksualną, kwestionujących biologiczną oraz kulturową stabilność ról płciowych kobiet i mężczyzn oraz głoszących odrębność płci społecznej czy kulturowej od płci biologicznej, a także kwestionujących znaczenie rodziny i autorytetów w rozwoju emocjonalnym, intelektualnym i duchowym dzieci.

Obecnie do programu przystąpiło już ok. 1 tys. placówek edukacyjnych w całym kraju. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

TK

Czytaj także: Twoje dziecko nie musi uczestniczyć w „Tęczowym Piątku”. Masz prawo do sprzeciwu!

Read more: www.pch24.pl/homoindoktrynac…
PiotrM
Matricaria
Przyszedł czas aby pewne sprawy postawić jasno,wiadomo że są takie osoby i rzeczywiście w szkole z tego powodu nie powinny czuć się dyskryminowane.Należy o tym mówić zgodnie z prawdą ale bez insynuowania że każdy może taką orientację mieć.Doświadczenie pokazuje że są to wyjątki.Włączanie do takich akcji małych dzieci to nieporozumienie i ideologiczna nadgorliwość.
Nie ma to jak na wsi która do …More
Przyszedł czas aby pewne sprawy postawić jasno,wiadomo że są takie osoby i rzeczywiście w szkole z tego powodu nie powinny czuć się dyskryminowane.Należy o tym mówić zgodnie z prawdą ale bez insynuowania że każdy może taką orientację mieć.Doświadczenie pokazuje że są to wyjątki.Włączanie do takich akcji małych dzieci to nieporozumienie i ideologiczna nadgorliwość.
Nie ma to jak na wsi która do takich wybryków natury miała podejście zdrowe,chłopska filozofia brała się z codziennej obserwacji fauny i flory w której rzadko co prawda ale dochodziło do wynaturzeń.Ponieważ cech homoseksualnych nie da sie ukryć więc łatwo było stwierdzić postronnym o chłopakach co to "nijakiej krzywdy dziewce nie zrobią bo kompanii z boćkami nie trzymają".
Weronika....S
O tym czy homoseksualiści mogą wejść do szkoły i dekorować szkołę flagami decyduje dyrektor i władze oświatowe. Jeżeli LGBT wejdzie w celach propagandowych i ją udekoruje, oznacza to zgodę władz oświatowych. Mówiąc wprost, obecne władze szkolne współuczestniczą w tym skandalicznym procederze. Gdyby nie uczestniczyły, nie wpuszczono by zboczeńców do szkół.
borgan