Clicks3.8K
m.rekinek
7

PRZERAŻAJĄCE ŚWIADECTWO PRZEDSIĘBIORCY POGRZEBOWEGO Z WIELKIEJ BRYTANII

Dyrektor zakładu pogrzebowego John O'Looney z Milton Keynes w Wielkiej Brytanii w wywiadzie udzielonym 16 września 2021 r. zrelacjonował coś oburzającego z jego bezpośrednich doświadczeń, o niemal niewiarygodnych machinacjach państwowych mających na celu wywołanie pozornej pandemii Covid. Aby zapobiec podejrzeniu, że tworzy fałszywe wiadomości, celowo podał swój adres i adres e-mail john@mkffs.co.uk i jest gotowy do udzielania informacji i rozmów telefonicznych. Podtrzymuje się tego, co powiedział i może o tym świadczyć. Poniżej znajdują się niezbędne fragmenty transkrypcji wywiadu. 1 (hl)

„Nazywam się John, jestem przedsiębiorcą pogrzebowym od 15 lat. Mieszkam w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii. ... 10 lat z których pracowałem dla jednego z dużych domów pogrzebowych, Co-op Funeralcare. Potem pięć lat temu opuściłem statek i założyłem własną firmę, ponieważ nie byłem tak zadowolony ze sposobu, w jaki robiono rzeczy w firmie po upadku banku. Ludzie w jakiś sposób stali się „krowami pieniędzy”, zamiast być traktowani tak, jak myślałem, że powinni być traktowani. ...

Chcę zacząć od nowa, w 2019 roku. Przyszła do mnie rodzina, która straciła ukochaną osobę w sąsiedniej parafii Northampton i poprosili mnie, abym pojechała do Northampton po ich odebranie. Skarżyli się, że szpital nie pozwalał im widywać się z członkami rodziny. Poszedłem więc do szpitala w Northampton i odebrałem ciało.

A kiedy tam byłem, zapytałem personel w kostnicy: „Dlaczego nie zostawisz rodziny z bliskimi?” Potem otworzyli drzwi kaplicy lub izby inspekcyjnej i tam zobaczyłem – tak jak się później dowiedziałem na zewnątrz -rodzaj nadmuchiwanej kostnicy pandemicznej. I powiedzieli mi, że zbliża się coś naprawdę strasznego i dlatego używa się tego konkretnego sprzętu. To było moje wprowadzenie do Covid, że tak powiem, i to było pod koniec listopada, początek grudnia 2019 roku…

Tak więc wiadomość nadeszła tuż po Bożym Narodzeniu i wszyscy dowiedzieliśmy się o chińskim laboratorium i targu ulicznym w Wuhan, który trwał tam od setek lat bez żadnych problemów i nagle stał się problemem. Histeria była ogromna i wkrótce skontaktowała się ze mną lokalna BBC na początku 2020 roku. Zapytali – wiedzieli, że jestem przedsiębiorcą pogrzebowym – i chcieli zrobić raport na temat COVID.

I chciałbym dodać, że w tamtym momencie, na początku tego wszystkiego, wierzyłem w Covida tak samo jak wszyscy inni. Byłem przekonany, że to prawda, powiedziano nam, że to prawda. A trzeba pamiętać, że jak jadę do szpitala i powiedzą mi na przykład, że zmarły ma HIV lub gruźlicę, to oczywiście potraktuję to bardzo poważnie, a Covid nie był wyjątkiem. Więc starałem się być tak ostrożny, jak tylko mogłem.

Przyszło BBC i przyprowadzili kamerzystę i damę, żeby ze mną porozmawiali. Udzielili mi bardzo konkretnych informacji o tym, o co będą mnie pytać i jakie mam udzielić odpowiedzi. I poprosili mnie, żebym przyszedł w pełnej odzieży ochronnej. Byłem wtedy trochę niechętny, ponieważ wszyscy przedsiębiorcy pogrzebowi używają fartuchów i oczywiście rękawic, ale zwykle nie używamy masek i tym podobnych rzeczy. (...) Więc dostałeś swój wywiad i podsyciłeś nim histerię. Teraz mógłbym się kopnąć, bo to po prostu nieprawda, nic z tego nie jest prawdą.

Celowe oznaczenie jako martwego Covid

Wkrótce po rozpoczęciu 2020 r. dyrektorzy zakładów pogrzebowych wpadli w panikę. Śmiertelności nie było, nie było zwiększonej śmiertelności. Widzieliśmy zmarłych celowo oznaczonych jako zgony z powodu COVID, ale w ogóle nie było żadnego wzrostu liczby i dotyczy to całej branży. O ile wiem, żaden dom pogrzebowy, z którym rozmawiałem, ani żadna kostnica, do której wszedłem, nie widziały liczby pandemii. Widzieliśmy ludzi, którzy zostali oznaczeni jako martwi Covid.

Ale naprawdę nie mogę powiedzieć, jakie to było śmiertelne.
Odwiedziła mnie więc rodzina, która straciła małe sześcioletnie dziecko z rakiem, więc nie miało to żadnego związku z Covidem. Chcieli zobaczyć swoją córeczkę, a to było w czasie, gdy inni przedsiębiorcy pogrzebowi przynosili worki na zwłoki i trumny do szpitala i zamykali je na miejscu. Nie było ubierania się, zwiedzania, niczego takiego. Nie mogli tego zrobić w żaden inny sposób z powodu „COVID”.

Nie sądziłem, że to było w porządku wobec ludzi, którzy stracili kogoś, stojąc tam w kombinezonach ochronnych podczas spotkania Zoom… to po prostu nie w porządku. Tak więc umyłem i ubrałem dziewczynkę i dałem rodzinie czas na zobaczenie ich dziecka, tak jak zrobiłby to każdy przyzwoity człowiek. I doszedłem do wniosku, że moim zadaniem jest opiekowanie się ludźmi, nawet jeśli oznacza to, że zginę w tym procesie. Więc tak to jest. I myłem i ubierałem wszystkich podczas pandemii, niezależnie od tego, czy u danej osoby zdiagnozowano Covid, czy nie. (...)

Moja żona też mi pomogła i mam artystę balsamującego, który pracuje dla mnie na pełny etat, ma 55 lat. Przeżył atak serca 10 lat temu. Żadne z nas nie miało dnia wolnego i wszyscy jesteśmy całkowicie zdrowi.


A teraz usprawniają proces. Lekarze nie są już obecni, gdy ktoś umiera, nie ma policji – ktokolwiek jest ze zmarłym, wzywa lekarza. Lekarz mówi: „Dobrze, jeśli jesteś pewien, że nie żyje, zadzwoń do przedsiębiorcy pogrzebowego”, a my pojedziemy prosto tam. A potem podniosłem tych ludzi, kiedy byli jeszcze ciepli. Nie chodziło więc o to, że pozostali w lodówce przez tydzień i jakikolwiek wirus, który mogli zniknąć. Gdyby to byli pacjenci z Covid i byliby zaraźliwi, jestem pewien, że zostałbym zarażony, ponieważ ani ja, ani moja żona, ani mój pracownik przez cały czas nie nosiliśmy maski.

Tak więc, jeśli cofnę się do 2020 roku, nastąpił krótki wzrost (wzrost liczby ofiar śmiertelnych) o około dwa, może trzy tygodnie w marcu i kwietniu, a telefon dzwonił niezwykle często. A w dzisiejszym społeczeństwie jesteśmy bardzo dobrzy w pozwalaniu ludziom umierać w szpitalach. Powiedziałbym, że na 10 odbiorów, osiem z nich pochodzi ze szpitala, jeden z domu opieki i jeden z adresu zamieszkania, pod którym ktoś pojechał do domu, aby umrzeć, lub z hospicjum, do którego ludzie chodzą na opiekę paliatywną.

Masowe zabijanie w domach opieki

I nagle w telewizji pojawiło się ogłoszenie rządu, że będą starali się chronić najsłabszych w domach opieki, ponieważ domy opieki ucierpią najmocniej, co wydało mi się wtedy bardzo dziwne, ponieważ nie rozumiałem, w jaki sposób wirus atakuje określony budynek. Albo wirus jest w społeczeństwie, albo nie. I tak mówiono jeden po drugim, co po prostu nie miało sensu dla mnie jako przedsiębiorcy pogrzebowego. Tak więc wzywano mnie do domów opieki co noc przez trzy tygodnie i wtedy Matt Hancock – który został zwolniony z rządu – przenosił osoby starsze ze szpitali do domów opieki.

Bardzo ostrożnie oznaczył je wszystkie jako przypadki Covid i upewnił się, że trafiły do domów opieki. Od tego czasu dowiedziałem się, że dokładnie w tym samym czasie ilość środka uspokajającego Midazolam, który wtedy kupiłem, wzrosła o tysiąc procent. Istnieją obszerne dokumenty, które bardzo wyraźnie to pokazują. Pracowałam dla dużej firmy zajmującej się domami pogrzebowymi, która miała 60% udziału w rynku przez 10 lat iw tym czasie nigdy, przenigdy nie zostałam wezwana do domu opieki przez trzy kolejne noce. -

Jako mały rodzinny przedsiębiorca pogrzebowy fakt, że byłem nagle wzywany do domów opieki każdej nocy przez prawie trzy tygodnie i nigdzie indziej nie jest prawdopodobnie tak prawdopodobny jak wielokrotne wygranie na loterii w ciągu trzech tygodni. To się po prostu nie dzieje, to niemożliwe. Dodam, że wszyscy ci ludzie zostali oznaczeni Covid.

Nie widziałem ani razu obecnego lekarza. Według mojej najlepszej wiedzy lekarza nigdy nie było. Nie widziałem ani razu testu Covida iw żadnym wypadku nie widziałem respiratora. Nie było więc potrzeby przedawkowania tych pacjentów w celu sedacji w celu zaintubowania. Nie było wentylatorów.

Podejrzewam więc, że tysiące ludzi w tych domach opieki zostało zabitych, uśpionych midazolamem. I od czasu do czasu, przypadkiem, natrafiałem na drobne dowody, dokumenty, na szafce nocnej lub w śmietniku, gdzie być może nie zawsze zwracali uwagę tak, jak powinni. Właściwie to wtedy tego szukałem. Więc to było coś, co sprawiło, że zadzwoniły dla mnie dzwonki alarmowe. I tak nagle, jak się zaczęło, wszystko się skończyło.

Potem zadzwonił do mnie ekspert od pandemii, który przedstawił się jako opłacany przez rząd ekspert od pandemii. Powiedział mi, że jego praca polegała na skontaktowaniu się ze wszystkimi zakładami pogrzebowymi w okolicy i zebraniu liczby osób, które zginęły. Więc najpierw zapytał mnie, jak duża jest moja pojemność w domu pogrzebowym, czyli ile mogę przyjąć tutaj, w domu pogrzebowym. Ile przyjąłem w ciągu tygodnia, ile z nich to przypadki Covid i skąd pochodzą. Więc nie trwało to zbyt długo, dzwonił w każdy poniedziałek i prawie od razu zaczął mnie reżyserować, a potem rozmowa potoczyła się mniej więcej tak - hm...

Odebrałem mężczyznę z domu opieki, miał ponad 90 lat, miał pełne życie, nie było lekarza, nie było testu na Covid, to nie była śmierć Covid, to była naturalna śmierć 95-letniego mężczyzny; Odebrałem kogoś z miejscowego hospicjum, który zmarł na raka, nieuleczalnie chorego na raka. Oba zostały natychmiast oznaczone jako Covid, ponieważ mężczyzna powiedział: Powiedziano nam, że mają Covid, tam był Covid, musimy je zarejestrować jako Covid. Każdy, nawet jedna osoba, która została przejechana, każda możliwa śmierć została wymieniona jako śmierć Covid, chociaż nie była to śmierć Covid.

I miałem ludzi, których rodziny były naprawdę zdenerwowane, ponieważ wiedzieli, że ich bliscy mają nieuleczalnego raka i bali się, że nie umyję ich i nie ubiorę, ponieważ mieli etykietkę Covid. I musiałem ich jakoś uspokoić, że proszę się nie martwić, zrobię to i zrobiłem. Opiekowałam się każdym z nich, myłam i ubierałam, bo na to zasłużyły. I zrobiłem to, żeby zobaczyć, czy się przewrócę, każdego ranka budzę się i biorę głęboki oddech, a potem ruszam dalej. I oto wciąż tu jestem, podobnie jak moja żona i balsamiści.

Tak więc rok 2020 posuwał się naprzód i nic – z wyjątkiem tego 12-tygodniowego masowego zabijania, które miało miejsce w domach opieki – bardzo ostrożnie dobieram słowa, ale wybieram je świadomie, ponieważ wiem, że to się wydarzyło. Statystycznie jest to niemożliwe, ponieważ wirusy atakują nie tylko domy opieki. Domy opieki są pełne ludzi, którzy nie mogą odmówić.

(ANKIETER: Tak, ustawili to w ten sposób i umieścili tam midazolam, żeby liczby wzrosły i można było powiedzieć, że jest fala.)

JOHN: Jasne. A gazety opowiadają historię i, co ciekawe, niedawno przeprowadziłem pogrzeb dla rodziny. Jedna z członków rodziny pracowała w aptece w naszym lokalnym szpitalu i potwierdziła mi, ponieważ nie mogłem się oprzeć pytaniu: „Dużo robiłeś zakupy? - Powiedziałeś tak.

Szczepienia

W okolicach listopada/grudnia 2020 r. ogłoszono, że szczepienia rozpoczną się 6 stycznia, lokalnie, w różnych rejonach, w różnym czasie, w różnych częściach świata, powiedziano nam wszystkim, że ratunek nadejdzie w styczniu. I nie mogłem w to uwierzyć, ponieważ ten ekspert od pandemii powiedział po kilku miesiącach – to niesamowite, jak szybko można kogoś poznać, nawet z 30-sekundowym telefonem raz w tygodniu, który mówi: „Cześć John, jak się masz , wszystko dobrze? ”-„ Tak, nadal bardzo spokojny ” .- Przyznał mi nawet, że szczerze mówiąc, nie wie, po co miałby wykonywać tę pracę, ponieważ nie byłoby zgonów Covid i wszyscy powiedzieliby, że ta sama rzecz.

I to od człowieka, który rozmawiał ze wszystkimi zakładami pogrzebowymi na miejscu. Ten człowiek powiedział to do mnie osobiście i miał na myśli to poważnie. Niedługo po rozpoczęciu szczepień poinformowano mnie, że nie zadzwoni ponownie. Jest więc oczywiste, że ekspert ds. pandemii nie musiał już rejestrować zgonów Covida. Powstrzymałeś go przed zrobieniem tego.

Tak więc listopad/grudzień przyszedł i minął, mieliśmy pogrzeby, niewiele się działo, pomimo wielkich wysiłków, jakie włożono w domach opieki, aby utrzymać liczbę. Rok 2020 był spokojniejszy niż 2019 pod względem śmiertelności – a zdecydowana większość pogrzebów, które organizujemy w Wielkiej Brytanii, to pochówki kremacyjne. Szacuję, że około 95 procent z tego to kremacja, a pozostałe pięć procent to pogrzeb.

Liczby nie były wysokie i wszędzie było tak samo, statystyki nie kłamią. To rządowe statystyki pokazują, że nie nastąpił żaden prawdziwy wzrost, i zaszło tak daleko, że zacząłem czuć pieczeń, że nie powiedziano nam prawdy. Więc to, co powiedziałem ludziom, założę się, że śmiertelność wzrośnie w styczniu, kiedy zaczną się szczepienia. I wszyscy się ze mnie śmiali. Powiedzieli, że nie, nie bądź głupi, jesteś szalony i wróciliśmy do pracy drugiego, a szóstego zaczęli szczepić - śmiertelność była wyjątkowa.

Nigdy nie widziałem czegoś takiego przez 15 lat bycia kierownikiem zakładu pogrzebowego i nikt inny, z kim rozmawiałem, tego nie widział. I zaczęło się w momencie, gdy włożyli strzykawki w ramiona. Była to tzw. druga fala, która trwała około 12 tygodni i zakończyła się nagle w drugim tygodniu kwietnia. I szczerze mówiąc, nigdy więcej nie chcę widzieć takich ofiar śmiertelnych! To było straszne, to było straszne, tym razem było bardzo różne, mieszanka wszystkich grup wiekowych, w tym różne pochodzenie: przybyli nie tylko z domów opieki, ale także ze szpitali, akademików - cóż, szczerze mówiąc, większość zgony były w szpitalu -…. To było okropne. To były liczby pandemiczne. Ale zaczęło się to dopiero, gdy zacząłeś szczepić, nigdy wcześniej.

(PRZESŁUGAJĄCY: Czy wszyscy ci ludzie oznaczono jako Covid martwych?)

JOHN: Och, tak wielu, jak mogli, tak, tak wielu, jak mogli. Ale podejrzewam, że zdecydowana większość z nich zmarła z powodu uszkodzenia szczepionki, a może przedawkowania midazolamu, a może z powodu rażącego zaniedbania ludzkiego, jako dodatkowy czynnik. Wiele rodzin, które znam, mówi mi, że ich bliscy zmarli na raka i dopiero w czwartym etapie udało się ich zobaczyć. Ponieważ nikt nie chce ich widzieć, nie chodzą już na egzaminy. Nie możesz umówić się na wizytę, zostaniesz nebulizowany za pomocą Gaviscon, jeśli masz raka trzustki. To po prostu nie jest oglądane. Pojawia się wyraźny wzór. I trwało to do 21 kwietnia, a potem nagle ustało.

Wtedy dosłownie przeżyliśmy najspokojniejszy czas, jaki kiedykolwiek znałem, przynajmniej w ciągu ostatnich pięciu lat. I myślę, że to był pierwszy raz od pięciu lat jako uznany dyrektor pogrzebowy, kiedy straciliśmy pieniądze, ponieważ prawie nikt nie umarł. I to nie tylko ja... kilka innych grup pogrzebowych... - dołączyliśmy do tych grup na początku pandemii, bo myśleliśmy, że jeśli któryś z nas się przewróci, być może będziemy musieli się wspierać podczas pandemia Covida tak by się zdarzyła – i chciałbym dodać: to się nie zdarzyło żadnemu z nas!

Potem jakieś trzy tygodnie temu śmiertelność znowu wzrosła i teraz widzę ludzi w każdym wieku, zaszczepionych. Są to prawie wyłącznie ataki serca, nagłe niewykryte problemy z sercem, które doprowadziły do zawału serca, zakrzepów, udarów i niewydolności wielonarządowej. Są to cztery ukazujące grupy, które widzę, lub cztery ukazujące tryby śmierci, które widzę.

Kilka tygodni temu poszedłem do pobliskiego salonu fryzjerskiego i wszyscy wyglądali bardzo ponuro i przygnębieni. Powiedziałem: „Hej chłopaki, co się dzieje?” Jeden z fryzjerów, 23 lata, zmarł zaledwie godzinę po swoim drugim strzale. Zawał serca w wieku 23 lat. Miałem mężczyznę, którego ojciec dostał zastrzyk i został sparaliżowany niemal natychmiast. Uznano wówczas, że jest zagrożony, więc trzy tygodnie później podali mu drugie szczepienie, a następnego dnia znaleziono go martwego w domu.

Miałem gościa, dla którego poprowadziłem pogrzeb, którego matka prawie natychmiast oślepła. Odkąd upubliczniłem swoje zmartwienia, nikt już nie chce ze mną rozmawiać. Milczenie BBC jest ogłuszające. Byli szczęśliwi, kiedy zachęcałem do histerii. Ale teraz, kiedy zgłaszam swoje obawy, gdzie widzę wzór zgonów bezpośrednio związanych ze szczepionkami, nikt nie chce o tym mówić. Mimo że na całym świecie jest wielu bardzo szanowanych ludzi i tysiące lekarzy, pielęgniarek, doradców, profesorów, wirusologów - wszyscy mówią to samo.

Ale wydaje się, że rząd nadal szantażuje, zmuszając ludzi. Powoli buduje podzielone społeczeństwo w nazistowskim stylu z powodu pandemii, która nie istnieje. Wariant delta jest powszechnie uznawany za uszkodzenie poszczepienne w krajowej służbie zdrowia.

To nie wirus. To uszkodzenie szczepionki i mogę powiedzieć, że jako dyrektorowi zakładu pogrzebowego pracującego na pierwszej linii frontu powiedziano ci bardzo skomplikowane kłamstwo, aby przekonać wszystkich, że są chorzy i że istnieje niebezpieczny wirus, który wymaga szczepienia ratującego życie.

Faktyczna śmiertelność w domach opieki była wynikiem podania midazolamu, a następnie celowego przekwalifikowania każdego normalnego zgonu na zgon Covid. A potem zobaczyliśmy ekstremalną śmiertelność, kiedy faktycznie zaczęli się szczepić. Zdecydowanie tak jest w 100%. Jako przedsiębiorca pogrzebowy mogę to teraz powiedzieć.

Niektóre rodziny, które do mnie przychodzą, są zupełnie nieświadome i pytam każdą rodzinę, czy ich ukochana osoba została zaszczepiona. A potem mówią: „Tak, podwójnie zaszczepione. Ale to nie może być z tego powodu, to było 8 tygodni temu.” Oni po prostu nie widzą związku, a ja nie jestem po to, by ujawniać ich mistyfikacje. Jestem po to, by opiekować się matką lub ojcem. Widzę to połączenie konsekwentnie i widzę też, że podejmuje się wielkie wysiłki, aby go nie widzieć.

Zgony poszczepienne zostaną uznane za zgony Covid

Niedługo wydarzą się dwie rzeczy i mogę to powiedzieć z niezwykłą dalekowzrocznością, ponieważ już zaczęli szczepić dzieci. Wymyślali nowe „warianty”, co dwa miesiące nowy wariant, a idea za tym stoi… – nie ma nowego wariantu – chodzi o przyzwyczajenie się do pomysłu, że jest nowy wariant. I to, co wkrótce stanie się ze wszystkimi dziećmi, którym dadzą te zastrzyki, to to, że dzieci zachorują, a dzieci umrą w wyniku tych zastrzyków. Zostanie to szybko nazwane nowym wariantem.

Będą przedstawiać tak zwanych aktorów kryzysowych i rozpaczających rodziców w mediach głównego nurtu i nakłaniać ludzi do szczepienia się, aby chronić swoje dzieci. To pewne. To się stanie, czekam, aż to się stanie. Ze 100% pewnością nie mam co do tego wątpliwości i wszyscy będą zdumieni moją niesamowitą dalekowzrocznością.

W razie wątpliwości spójrz, gdzie mieszkasz, co się tam dzieje i kto tam umiera. Wszyscy są zaszczepieni. I powie ci to każdy przedsiębiorca pogrzebowy z odrobiną uczciwości i uczciwości. A odkąd pojawiłem się na giełdzie, około 45 różnych firm pogrzebowych lub osób pracujących w branży pogrzebowej skontaktowało się ze mną bezpośrednio. Są bardzo świadomi tego, co się dzieje i wszyscy bardzo, bardzo się boją. Jeśli są gotowi mordować ludzi w taki sposób, to podejrzewam, że nie zastanowią się dwa razy nad uciszeniem ludzi takich jak ja. I wiem, że moje dni są policzone, bo odważyłam się powiedzieć prawdę.

Ale rzeczywistość jest taka, że nie ma czegoś takiego jak pandemia Covida. I jestem tego żywym dowodem. To wszystko ma na celu sprawić, abyś w to uwierzył i zaszczepił się. Czy wiesz, ile dzieci zmarło na Covid od początku pandemii? Od dzieci, które przyszły do mnie tutaj, i dzieci, o których słyszałem za pośrednictwem mojej sieci firm pogrzebowych w promieniu 50 lub 60 mil: Ani jednego, nie znam ani jednego dziecka, które zmarło na Covid. I wiedziałbym, bo to byłaby świetna wiadomość. Nie wątpię, że wyciągną gdzieś dziecko z kapelusza i oznaczą je jako śmierć Covida, ponieważ zrobili to z wieloma innymi śmierciami.

Nie ma dzieci, które zmarły z Covid. Nie ma więc absolutnie żadnego powodu, aby stosować te terapie genowe u dzieci. Jest to absolutnie nieuzasadnione, a to, że próbują wymusić na 12-letnim dziecku zgodę, kiedy nie mogą nawet wyrazić zgody na seks, kiedy nie mogą kupić piwa, kiedy nie mogą wziąć ślubu i kiedy nie wolno im wybierać, faktycznie mówi wszystko. Albo nie?

Wiesz, że mamy do czynienia z programem depopulacji, a atakowane są dwa fronty tej depopulacji: jeden to zabijanie ludzi, co postrzegam jako przedsiębiorcę pogrzebowego. Drugim jest sterylizacja lub obezwładnianie dzieci; aby zapobiec ich rozmnażaniu w późniejszym życiu. I pamiętaj, jeśli 12-latek otrzyma zastrzyk, który wpływa na płodność, to kiedy to pokaże? Jeśli nie umrą i nie zachorują, minie 10 lat, zanim się dowiesz. I mogę wam powiedzieć, że dokładnie tak się dzieje, mocno wierzę, że tak jest.

Miałem od 40 do 45 dyrektorów pogrzebowych z różnych firm, kilku byłych pracowników spółdzielni, którzy zwrócili się do mnie bardzo przestraszeni, powiedzieli, że całkowicie się ze mną zgadzają. Rozmawiałem z pielęgniarkami, które mają 20 i 30 lat, rozmawiałem także z lekarzami, profesorami, a przede wszystkim, szokująco, z wieloma ofiarami, dużą liczbą, coraz większą liczbą ofiar i osób, które są ja dziękuję, bo nie ma dokąd pójść - bo nikt ich nie słucha, nikogo to nie obchodzi, są tak zajęci tłumieniem i szantażowaniem tych ludzi i zmuszaniem ich do stania w kolejce po strzykawkę, która ich zabije. Jedna rzecz, która się wydarzy, dotyczy dzieci.

Drugi dotyczy opieki zdrowotnej. [Narodowa Służba Zdrowia (NHS) to ogólny termin dla brytyjskich systemów opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych] Jesteś w tym samym kręgu co ja. Widzicie, co się dzieje, a JA mogę wam powiedzieć, że zobaczycie cierpienie, zanim ten zmarły przyjdzie do MNIE.

Więc dobrze wiesz, że ten wariant delta, o którym wspomnieliśmy, jest uszkodzeniem poszczepiennym. I potwierdziło to wielu lekarzy specjalistów. Jednym z nich, którym opiekowałem się w zeszłym roku, był mężczyzna, który stracił partnerkę i zwierzył mi się i powiedział, że te szczepienia są wyjątkowo niebezpieczne, powiedział, proszę John, ręce precz! A ten człowiek ma rodzinę i powiedział, że nigdy nie przyjąłby szczepionki, ponieważ jest bardzo niebezpieczna.

I wyjaśnił mi, że procedury testowe zużywały 200 małp rezus tygodniowo. To był test, ponieważ wszyscy zginęli; więc testy na zwierzętach się skończyły, i to jest to samo, co wstrzykują ci w żyły w tych ośrodkach szczepień za currywurst, za darmową przejażdżkę taksówką, za skrócenie wyroku. To nie w porządku, to nie jest normalne, dlaczego ludzie tego nie widzą?

Ale mamy teraz wszędzie ludzi, którzy są tak przekonani, ponieważ przez 18 miesięcy mieli totalne pranie mózgu, że w to wierzą i są śmiertelnie przerażeni. Obserwuję dzieci, które chodzą do szkoły na świeżym powietrzu w maskach, ludzi siedzących w samochodach, wszyscy się boją i nie mówi się im prawdy. Prawda jest taka, że zastrzyki szkodzą i zabijają ludzi. I widzę to z pierwszej ręki jako przedsiębiorcę pogrzebowego i muszę powiedzieć ludziom, bo jeśli nie podniosę głowy przez balustradę i nie poświęcę się, kto to zrobi?”….

Dalej na wideo od min.28:27, a kontener pod transkrypcją czytaj .

————————————–
1 Przyjęcie z transkrypcji kla.tv/20378 31 października 2021 r.

wordpress.com/…nzeichnung-als-covid-tote-ein-bestatter-berichtet/
Bos016
Bos016
Zaszczep się! A dostaniesz od prezydenta 155 zł !

Na Ukrainie... DOM WARIATÓW!
V.R.S.
A u nas elektorat przyzwyczajony że darmo więcej dają więc to nie chwyci.
olek19801
Katastrofa
TomUrb
To jest miazga po prostu...
icowałek
Tragedia, ludobójstwo na masową skalę.
m.rekinek