Clicks1.9K
pl.news
5

Coś poza ładnymi słowami: Biden musi zatrzymać amerykańskie ludobójstwa w Syrii

Wszyscy syryjscy patriarchowie i biskupi oraz ponad 90 ważnych osób wezwało "katolickiego" prezydenta USA, Joe Bidena, do zniesienia brutalnych sankcji gospodarczych, które powodują masowy głód w Syrii.

Zauważają oni, że "ta forma zbiorowej kary" prowadzi kraj do bezprecedensowej katastrofy humanitarnej. Dziesięć lat temu Syria była spichlerzem dla regionu.

Sankcje nigdy nie zostały zatwierdzone przez Radę Bezpieczeństwa ONZ. Wśród osób, które podpisały list jest biskup Athanasius Schneider.

W swoim inauguracyjnym przemówieniu Biden powiedział, że chce uczynić Amerykę "wiodącą siłą dla dobra na świecie" i twierdząc, że "polityka nie musi być szalejącym ogniem niszczącym wszystko na swojej drodze".

#newsIkbsztmeqp

Orędzia
JezusMaryja1
Za TERROREM w Syrii stoi panstwo polozone w Palestynie, ktore zapragnelo zagarniecia Syrii, Iranu i czesci Iraku, aby stworzyc tzw. Wielki Izrael; USA, Francja, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Niemcy i kilka innych, ktore te pragnienia , plany i realizacje wspieraja po dzis dzien. To te panstwa wycwiczyly, wyposazyly w bron i logistyka mordercow muzulumanskich ISIS. Dzis wielu z nas juz tego …More
Za TERROREM w Syrii stoi panstwo polozone w Palestynie, ktore zapragnelo zagarniecia Syrii, Iranu i czesci Iraku, aby stworzyc tzw. Wielki Izrael; USA, Francja, Wielka Brytania, Arabia Saudyjska, Niemcy i kilka innych, ktore te pragnienia , plany i realizacje wspieraja po dzis dzien. To te panstwa wycwiczyly, wyposazyly w bron i logistyka mordercow muzulumanskich ISIS. Dzis wielu z nas juz tego nie pamieta. Nic sie nie zmienilo.