Clicks16

BВП: Католики вже не зобов’язані брати участь у недільній Літургії, якщо...

Візит Бергольйо у Словаччину був пов’язаний з умовою прийняття подвійної експериментальної вакцинації. Це не лише пропаганда обману та злочину, але й зловживання Церквою на шкоду віруючим та всьому народу. Експериментальна мРНК-вакцинація, згідно з Нюрнберзьким кодексом, належить до злочинів проти людяності. Більше того, прийняття самої вакцини суперечить Божим законам.

1) Вакцина являє собою бунт проти Бога-Творця, оскільки змінює геном людини, руйнує діло Творця і перетворює людей на генетично модифіковані організми. Лжепапа Бергольйо добре це знає, і все ж у Ватикані, як у першій країні у світі, він запровадив т.зв. паспорт вакцинації, щоб просунути підступний метод геноциду людства – і то через Церкву. Берголіанська секта зі своєю вакцинаційною «євангелією» тягне душі до загибелі.

2) мРНК-вакцина приховано підтримує сатанізм, оскільки вона була створена шляхом принесення в жертву дитини ‒ з живої, ще не народженої дитини була вирвана тканина безпосередньо перед її вбивством. Для просунення цієї злочинної вакцини Бергольйо пропагує гасла: «Це треба зробити!», це є «вакцина для всіх».

Навмисне вбивство ненародженої дитини є тяжким гріхом проти V заповіді «Не вбивай!», а Бергольйо пропихає його через пропаганду цих вакцин! Однак на прес-конференції при поверненні зі Словаччини він вражає громадськість категоричним засудженням абортів як умисного вбивства. Це метод маскування, який він часто використовує: він практично пропагує злочин, але теоретично засуджує його.

3) Через те, що мРНК-вакцина містить наночастинки, вона вже належить до процесу поступового чіпування людства, від якого Святе Письмо виразно застерігає карою вогняного озера (Одкр. 19). Але Бергольйо не застерігає, а навпаки – пропихає це вічне покарання. Кому цим служить, Богові чи дияволу?

4) Також вакцина готує вже свідоме чіпування людства, яке зробить людей біороботами, позбавленими вільної волі. Бог респектує вільну волю, але чіпування безповоротно позбавляє її. Це злочин, який поневолює людину і позбавляє її можливості покаяння та спасіння. Однак Ватикан на чолі з лжепапою Франциском активно пропагує його і лицемірно називає «проявом любові».

5) Вакцинація – це головний середник редукції, тобто винищення людства на планеті. Її пропагандист Б. Гейтс заявив: «Якщо ми проведемо добру роботу з вакцинами, то зменшимо кількість населення (на перших етапах) на 10-15%». Бергольйо разом з Гейтсом проводять «добру роботу».

Вакцина від т.зв. ковіду ‒ це зовсім не вакцина, а біологічна зброя, як стверджують фахівці.

Останнім часом піднялися американські лікарі, які виразно перестерігають, що т.зв. вакцина викликає продукування в організмі людини високотоксичного спайкового білка. Це спричиняє серйозні незворотні пошкодження життєво важливих органів або прямо смерть. Експерти доводять, що тіла вакцинованих під час наступної хвилі мутації стануть лабораторіями по виробництву смертельних вірусів. Їхній прогноз такий: до 2-3 років настане масова смертність саме вакцинованих! Бергольйо цинічно ігнорує ці перестороги науковців.

Ватикан під керівництвом Бергольйо став небезпечною сектою. Кілька років тому один лідер секти проводив експеримент над людьми, а потім організував масове самогубство. За твердженням деяких аргентинських психологів та релігієзнавців, Бергольйо має всі ознаки небезпечного лідера секти, але наслідки його злочину набагато масовіші. Сьогодні він ініціює широкомасштабний експеримент над людьми під маскувальною назвою «вакцина для всіх». Так він організовує масове самогубство обманених християн.

Модель Бергольєвого Ватикану з паспортом вакцинації негативно впливає не тільки на світ, але й на Церкву. Наприклад, в Бардейові (Словаччина) на дошці оголошень перед церквою висить розклад Богослужінь. У неділю є шість Богослужінь, три з яких ‒ лише для вакцинованих, інші три ‒ для вакцинованих і для тестованих. Але немає жодного Богослужіння для здорових людей, які не є вакциновані і не потребують ніякого тестування. Таких до храму вже не пустять. Умовою є вакцина! Якщо католик хоче виконати свій недільний обов’язок, то мусить наважитися увійти в систему фізичного та духовного самогубства, яка стала пріоритетом для Бергольєвого Ватикану. Церквою зловживають не лише для редукціоністської політики, але й для сатанізації народів. З доктринальної та моральної точки зору випливає висновок: Якщо встановлена така умова недільних Богослужінь, то католик за таку ціну не може брати участь у Богослужінні! Літургія, яку відправляє вакцинаційний агент ‒ священик антихриста ‒ є недійсною! Він замінив Святу Євхаристію т.зв. святою вакциною!

Кожен християнин зобов’язаний діяти відповідно до своєї совісті, яка мусить бути у згоді з Божими заповідями. Ми вступаємо в часи катакомб. Чому? Тому що ті, які окупують найвищі церковні посади, зрадили Христа.

Ідейні члени Бергольєвої секти здатні фізично лінчувати і цілим своїм єством ненавидіти усіх нормальних людей, які не піддалися системі брехні і не вакцинувалися. Це плоди єдності з Бергольйо!

Один священик з Чехії при розмові з віруючим сказав: «Єпископ тисне на мене, щоб я прийняв вакцину. Тому я рахуюся з тим, що буду змушений залишити духовне служіння і знайти якусь світську роботу, де мене ще не будуть змушувати до вакцинації, бо я ні в якому разі не буду вакцинуватися».

В Україні за часів комунізму до одного з домів у селі час від часу приїжджав священик. Віруючих таємно про це повідомляли і вночі таємно служилася свята Літургія, а перед нею всі сповідалися.

Виникає запитання: Як щирим католикам святкувати неділю у ці часи?

Вони можуть розпочати святкування неділі ще в суботу ввечері після Святої години. Годину вони переживуть розважання над правдою про Христове воскресіння відповідно до молитовних моделей, які є на сторінках Патріархату у розділі «Святкування дня Воскресіння». Вранці від 5:00 продовжується молитва ‒ 2 години; знову переживають правди Воскресіння. Від 8:00 до 9:00 ‒ молитва прийняття Святого Духа та пов’язані з цим правди.

Що стосується Євхаристії, то в теперішній час достатньо зняти на відео Літургію, яку служить правовірний священик, а потім щонеділі її дивитися і духовно переживати, усвідомлюючи, що кожної неділі до обіду її служать правовірні священики. Після закінчення ще можна співом прославляти Бога і молитися один за одного. Також добре було б спільно прочитати Євангеліє на дану неділю і поставити основне питання: Що Бог хоче сказати нам сьогодні цим Своїм словом? По можливості було б добре почитати щось із життєписів мучеників та святих або послухати аудіозапис актуальних свідчень, наприклад, лікаря чи мирянина про небезпеку вакцин. ЗМІ промивають мізки брехливою пропагандою, і мовчати на цю тему означає не протидіяти маніпулятивній пропаганді.

Приклад святкування неділі: Одна сім’я під час заселення Америки у XVIII столітті переїхала на місце, де не було ніяких католиків. Приблизно через 30 років до села прибув католицький священик і був дуже здивований їхнім знанням католицького вчення та зразковим християнським життям. На запитання, як це можливо, батько родини відповів йому: «Ми взяли зі собою з Європи чотири книги: Біблію, «Життя святих», «Катехизм» і «Постіллу» (пояснення недільних Євангелій). У неділю ми разом молилися і читали ці книги».

Сьогодні ми дожили до того часу, коли вихід полягає в тому, щоб кожен член християнської сім’ї щодня виділив час на молитву, передусім на Святу годину, а кожен четвертий тиждень ‒ одну годину на свою молитовну сторожу (див. інформацію на веб-сайті BВП). Це будує домашню Церкву. Важливо є почати святкувати неділю новим, глибшим способом. Це сьогоднішня програма для Церкви в катакомбах.

Підкреслюємо: Необхідно знати, що католик вже не зобов’язаний брати участь у недільній Літургії, якщо єпископ чи священик починає пропихати експериментальну мРНК-вакцинацію!

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського (Католицького) Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
єпископи-секретарі

24.09.2021

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

mailerlite.com/webforms/landing/b9p8t8