Clicks850
pl.news

Kardynał przewodniczy eucharystii "Drag Queen" (film)

Prawdopodobnie chcąc przypodobać się oligarchom, brazylijski kardynał Sérgio da Rocha z São Salvador da Bahia przewodniczył 21 maja Eucharystii za rzekomo zamordowane ofiary "LGBTfobii".

W przedstawieniu wzięła udział "Drag Queen" śpiewająca Ave Maria. W swojej homilii Rocha ubolewał nad "wieloma brutalnymi śmierciami" wśród homoseksualistów. Wydawanie komunii pozostawił swoim współprzewodniczącym, prawdopodobnie po to, aby uniknąć kompromitujących zdjęć.

Według CruxNow.com (11 czerwca), Rocha odpowiedział "natychmiast" na prośbę dwóch lokalnych organizacji propagujących homoseksualizm – tak szybko, że nawet sami propagandziści byli zaskoczeni. Jeden z organizatorów, Cris Serra, powiedział, że nie spodziewał się czegoś takiego.

Álvaro Mendes z Centrum Dom Bosco nazwał przedstawione dane dotyczące zabójstw transwestytów "niewiarygodnymi", tłumacząc, że często mordują się oni nawzajem lub giną w przestępstwach niezwiązanych z seksualnością. Salvador jest jednym z najbardziej brutalnych miast w Brazylii z liczbą 51 zabójstw/100 000 mieszkańców (Sao Paulo: 15). Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest rosnący rynek narkotykowy, w który zaangażowani są homoseksualiści.

FratresInUnum.com nazwał występ Rochy pretekstem do promocji homoseksualizmu.

#newsGhlgmbqmvh