Clicks51
uk.news

Шум і гамір: "консервативний єпископ" нав'язує Святе Причастя в руки

Віруючі міста Сан-Рафаель в Аргентині встали на коліна, щоб виступити проти рішення єпископа Едуардо Тауссіга, який постановив відправляти Святе Причастя тільки в руки.

Єпархія Сан-Рафаеля - це приклад для наслідування. Миряни прихильні католицизму, а духовенство шанує традиції. Тауссіга вважають "консерватором", якого не дуже любить Папа Франциска.

Але зараз, з незрозумілих причин, Тауссіга вирішив використати всю свою владу, щоб заборонити відправлення Святого Причастя в руки.

Він тимчасово закрив прихід в місті Сан-Рафаель, який виступає проти його рішення. Священики, які не послухалися його, були відправлені додому. Серед них виявилися ректор і віце-ректор семінарії.

Тауссіга призначив себе новим ректором, та змусив семінаристів приймати Святе Причастя в руки, не дивлячись на те, що семінарія була закрита через коронавірус. Представник Тауссіга підтвердив, що семінаристи проходять "перевірку на послух".

Тепер проти Тауссіга повстала вся єпархія. Протягом останніх днів люди збираються перед семінарією, де живе Тауссіга, та намагаються змусити його відкликати своє рішення.

#newsMnmqhgyjta