ľubica
11.2K

Úmrtia v americkej armáde sa zvýšili o 1100 % a exponenciálne rastú

Covid za dverami - čo ďalej? Marburg, ebola alebo niečo horšie? Úmrtia v americkej armáde sa zvýšili o 1100 % a exponenciálne rastú.....NATO nepotrebuje nepriateľa, potrebuje len "vakcíny, Greg

Začiatkom tohto roka francúzsky premiér Jean Castex varoval, že francúzske voľby naplánované na apríl 2022 by mohli byť odložené, pretože by mohlo dôjsť k vypuknutiu marburskej choroby. Ako to vie?


Jedného temného večera koncom februára 2022 Covidovo rozprávanie potichu opustilo globálnu arénu - hlavne na globálnom Západe - zadnými dverami. Niekoľko tvrdohlavých "prívržencov", ako napríklad Kanada a Austrália, zostáva, ale časom ich možno budú nasledovať - keď im to páni povedia. Zničujúca ukrajinsko-ruská vojna vstupuje prednými dverami. Každým dňom búrlivo ovláda médiá a pozornosť ľudí sa sústreďuje na vojnové zverstvá. Je to ako prejsť zo zdravia alebo choroby do vojny zo dňa na deň. Obe sú smrteľné.

To je takmer príliš veľa. Toto "hlboký štát" nechce. Chcú miernu zmenu. Médiá musia zmierniť informovanie o vojne na Ukrajine. Chcú, aby sa ľudia tešili zo života, takže ilúzia "návratu do normálu" je pre nich osobným rozptýlením. Je to šikovná sociálno-psychologická hra. Presne to urobil Edward Bernays, synovec Sigmunda Freuda a priekopník v oblasti public relations a propagandy, keď pomohol Woodrowovi Wilsonovi presvedčiť Američanov, aby porušili vtedajšiu "neutralitu" Ameriky a že vstup do prvej svetovej vojny je nevyhnutný pre "národnú bezpečnosť".

Ak si niekto myslí, že Covid sa skončil a môžeme sa vrátiť k normálnemu životu, alebo ako nedávno povedal švajčiarsky minister zdravotníctva v jednom rozhovore: "Choď a užívaj si života", potom sa veľmi mýli.

Plánovaná plandémia Covidu vyzerá ako neškodné cvičenie. To, čo sa plánuje, sa však nemusí stať pravdou. My ľudia, keď si uvedomíme tento plán a prebudíme sa, máme morálnu, etickú a duchovnú schopnosť (modlitba k Bohu) zastaviť ho. Nechceme sa len tešiť zo života, chceme duchovný život v trvalom pokoji. Aby sme to dosiahli, musíme poznať plán a musíme byť prebudení. Musíme spolupracovať v záväznej solidarite.

Tu je plán; Začiatkom tohto roka francúzsky premiér Jean Castex varoval, že voľby vo Francúzsku naplánované na apríl 2022 by mohli byť odložené, pretože by tam mohla vypuknúť marburgská choroba.

Marburgská choroba je podobná ebole, spôsobuje vnútorné krvácanie a smrť. V rokoch 2014 až 2016 sa vyskytla nezvyčajne silná epidémia eboly, ktorá sa sústredila v západoafrických krajinách Guinea, Libéria a Sierra Leone. Počas dvoch rokov bolo zaznamenaných 28 616 prípadov ochorenia na vírus ebola a 11 310 úmrtí. Pomer úmrtí k počtu prípadov je približne 40 % v porovnaní s priemernou úmrtnosťou na vírusy, ktorá je nižšia ako 0,1 %.

Bola epidémia vírusu ebola v rokoch 2014-2016 skúškou na to, čo príde v roku 2020?

Ak za Agendou 2030 OSN skutočne stojí temná, zlovestná sekta, potom podľa jej zásad musia byť jednotlivé fázy jej katastrofického plánu tak či onak odhalené ľuďom. V minulosti sa to už opakovane stalo v súvislosti s katastrofickými udalosťami plánovanými v rámci Agendy OSN 2030.Varovanie pána Castexa pred "strašným vírusom" [Marburg] mohol byť práve takýmto varovaním. Pozri video -. 240) Francúzsky premiér predpovedá "strašný vírus" pre prezidentské voľby v apríli 2022: Je Marburg pokračovaním Covidu?

Nachádzame sa v treťom roku uplatňovania Agendy 2030, známej aj ako veľký reset. Kovboj a vojna môžu byť sprevádzané mnohými zlovestnými udalosťami. My však nedovolíme, aby sa Agenda 2030 realizovala - zvíťazíme! Konečný cieľ do roku 2030 predpokladá vyľudnenie, monumentálny presun majetku a bohatstva z nižších a stredných vrstiev, súkromného a verejného majetku do najvyšších - a úplnú digitalizáciu všetkého vrátane ľudského mozgu, čo z ľudí, ktorí prežijú, urobí "transľudí", ktorí "nebudú nič vlastniť, ale budú šťastní". (Klaus Schwab, WEF).

A opäť - toto je ich plán. Môžeme a musíme sa proti tomu postaviť. Dr. Reiner Fuellmich, nemecko-americký medzinárodný právnik a vedúci nemeckého výboru Corona, viedol rozhovor s Toddom Callenderom, americkým medzinárodným právnikom, ktorý sa špecializuje na práva osôb so zdravotným postihnutím. Viac ako 20 rokov pracuje v oblasti zdravotného a životného poistenia osôb so zdravotným postihnutím.

Todd je tiež vedúcou osobnosťou hnutia, ktorého cieľom je poraziť kampaň federálnej vlády USA proti infekčným chorobám, lekárskemu establišmentu a veľkej farmácii. Tento rozhovor, ktorý je súčasťou knihy Reinera Fuellmicha Veľká porota, verejný súdny proces, často označovaný ako "Norimberg 2.0", proti zločincom, ktorí sa dopustili ničivej plandémie "mumps", bol prvýkrát uverejnený 28. marca 2022.

Právnik Todd Callender vo svojom kľúčovom svedectve predkladá dôkazy o tom, ako môže bezdrôtová technológia 5G zabíjať a spôsobovať "Marburg". Prekvapivo podrobne opisuje, ako bezdrôtová technológia v kombinácii s vakcínami na báze oxidu grafénu s mRNA spôsobuje genocídu.

Pozrite si celý videorozhovor (1:11:51 h); odhaľuje a šokuje až do špiku kostí - čo sa plánuje a čo sa už uskutočnilo v nemocniciach, pokiaľ ide o organizovanú genocídu. Ľudia, dávajte si pozor na nemocnice. Pozrite si film (na webovej stránke)

Advokát Todd Callender tiež prezrádza, že "spôsob, akým vás modifikujú, je mať vás ", čo znamená DNA modifikujúce mRNA - "vaxxes". Bude pripojené k súdnemu konaniu na Najvyššom súde USA - č. 12-398. Súdne konanie začaté 15. apríla 2013. - predložené 13. júna 2013. Pozrite sa na to. Znie to desivo. Pri čítaní tohto príbehu sa však nemôžete nechať unášať strachom. Strach znižuje imunitu ľudí a strach robí ľudí bojazlivými a poslušnými. Je potrebné vzdorovať - a my, ktorí sme nielen informovaní, ale aj veriaci, sa nesmieme báť - a dať o tom vedieť ostatným.
*
Peter König bol vedúcim ekonómom Svetovej banky a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO). Peter je výskumným pracovníkom Centra pre výskum globalizácie (CRG). Je tiež vedúcim pracovníkom na univerzite Renmin Chongyang v Pekingu. COVID za dverami - čo ďalej? Marburg, ebola alebo niečo horšie? - Globálny výskum

Úmrtnosť v armáde USA vzrástla o 1100 % a exponenciálne rastie: dve tretiny amerických vojakov sa rozhodli dostať túto vakcínu, ktorá skracuje život

Greg Reese - Úmrtia v americkej armáde sa zvýšili o 1100 % a exponenciálne rastú

Mladí muži a ženy, ktorí sa dobrovoľne prihlásili na "ochranu" svojich komunít ako príslušníci armády Spojených štátov, boli viac ako sto rokov vystavení útokom vlastnej vlády, ktorá na nich robila pokusy ako na laboratórnych zvieratách, pričom používala yperit, plutónium, "Agent orange" a ochudobnený urán.

Teraz však zažívame definitívne zničenie celej americkej armády zvnútra.

Tí, ktorí majú dosť rozumu na to, aby odmietli injekcie génovej terapie, sú nútení odísť z vojenskej služby. Príslušníci námorných síl SEAL, ktorí odmietli prijať vakcínu, nemohli slúžiť a dokonca ani cestovať na liečbu.

Ale viac ako dve tretiny americkej armády sa rozhodli prijať túto "život meniacu" vakcínu, ktorá sa ukázala ako katastrofa.

Advokát Todd Callender, ktorý zastupuje US Navy SEALs proti prezidentovi Joeovi Bidenovi, nedávno informoval o 1100% náraste úmrtí medzi americkým vojenským personálom v dôsledku týchto injekcií mRNA a na základe najnovších údajov sa očakáva, že čoskoro presiahne 5000%.

Únik z vojenskej databázy ministerstva obrany ukazuje, že kým sa verejnosti hovorilo, že ide o „neočkovanú krízu“, minister obrany a vysoké velenie vedeli, že 71 % všetkých nových prípadov bolo plne zaočkovaných.

Ministerstvo obrany vedelo, čo robí, a malo byť obvinené z genocídy.

Todd Callender: "Keď sa pozriete na celú dokumentáciu, dokumentáciu Pfizer, urobili sme hmotnostnú spektrometriu na ich fľaštičkách. Vieme, čo je v nich."

„A v skutočnosti dokonca priznali, že do injekcií pridávali proteín HIV, aby u ľudí vypli autoimunitu (sic).

"Nedokázali prepašovať tieto lipidové nanočastice, ktoré sú v skutočnosti malé bombardéry nesúce patogénne proteíny na modifikáciu génov človeka -" génová terapia "ako to nazývajú."

"Aby lipidové nanočastice prešli cez bunkovú obranu tela, museli odzbrojiť imunitný systém - a to sa im podarilo. To hovoria všetky vedecké práce."

"Nemohli sa vrátiť späť a teraz sa to začína chápať. Ukázalo sa, že ľudia sú HIV pozitívni. Ľudia, ktorí dostali tri injekcie, už nemajú žiadny imunitný systém."

Nedá sa to charakterizovať inak ako úmyselné zabíjanie, úmyselné odobratie ľudského života – okrem toho, že sa to deje vo veľkom počte, čo z neho robí genocídu.“

Rick Wiles: Epidémia AIDS spôsobená vakcínami.

Todd Callender: Správne. To je správne.

Úmrtnosť americkej armády sa zvýšila o 1 100 % a exponenciálne stúpa: Dve tretiny americkej armády sa rozhodli dostávať tento život meniaci vaxxine - Globálny výskum
US Military Deaths Up 1100% and Exponentially Rising: Two-thirds of US Military Have Chosen to Receive this Life-altering Vaxxine - Global Research

Peter König
apredsasatoci
Treba doraziť ďalších!