Sv.Prokop
upletli korunu z trní a posadili mu ji na hlavu, do pravé ruky mu dali hůl, klekali před ním a posmívali se mu: „Buď zdráv, židovský králi!“ Plivali na něj, brali tu hůl a bili ho po hlavě. (Mt 27,29-30)
Krásný pokojný den
Pokud nechce Coburg podporovat hnojomet, měl by uvést o koho jde. Tu zkušenost má. Držme se prosím objektivity v informování. Takhle to mate lidi a domnívají se, že je to nějaký šílenec kněz a nebo prostě liberální magor. Ve finále vidíme, že je to komik co paroduje, ale je to strašná bída a kanál. Neváhám říci - idiot. Ale to je ta demokracie a to nás naučí výběru a i vědomí toho, že když …More
Pokud nechce Coburg podporovat hnojomet, měl by uvést o koho jde. Tu zkušenost má. Držme se prosím objektivity v informování. Takhle to mate lidi a domnívají se, že je to nějaký šílenec kněz a nebo prostě liberální magor. Ve finále vidíme, že je to komik co paroduje, ale je to strašná bída a kanál. Neváhám říci - idiot. Ale to je ta demokracie a to nás naučí výběru a i vědomí toho, že když dva dělají totéž, není to totéž.
Coburg
Krásny pokojný den Dúfam, že toto vám bude stačiť Ide o "skupinu " alebo združenie Svedkovia Liehovovi", čo vyzerá ako recesia, ale tým, že sa tieto kreatúry stavajú do polohy kňazov a Cirkvi a prekrúcajú katolícke pojmy, je jasné, aký je zámer toho "prokjektu".
youtube.com/watch?v=Op_aeI_snko
youtube.com/watch?v=kemamh_JbHk

linkedin.com/in/gabriel-žifčák-6638a682

facebook.com/login/
Krásný pokojný den
Toto mělo být v záhlaví Tvého příspěvku. tedy pokud máš zájem, aby někdo nebyl uveden v omyl a nezalamoval pěsti nad modernistickou, zlotřilou, libeerální Církví a nebo kreslil karikatury. Přeber si to ve svědomí sám...
Coburg
Je predsa jasné že to nie je originálny kňaz, či nie?
Krásný pokojný den
Ale no tak Coburgu🙂 Víš jací jsou lidé a web Tisickráte s ptákovinami asi také znáš. Lidé jsou pripitomělí a snadno uvěří všemu.
Coburg
Uznávam, že som to mal uviesť hneď pri tom videu, pravda.
michal jan georg shares this
41.4K
michal jan georg
Sv.Prokop
upletli korunu z trní a posadili mu ji na hlavu, do pravé ruky mu dali hůl, klekali před ním a posmívali se mu: „Buď zdráv, židovský králi!“ Plivali na něj, brali tu hůl a bili ho po hlavě. (Mt 27,29-30)
Roberto 55
Takto upraveny obrazok Francisa-to je hlupe a detinske.
Krásný pokojný den
On ten obrázek popisuje spíše autora a maminka by Michalovi měla naplácat na zadek. 😂
Anna Hrivnakova shares this
1
dyk
"Zlé reči kazia dobré mravy. "
(Biblia)
johanika
Úbohý národ, ktorý sa zabáva na tomto. Kde sú časy, keď sa recitoval Puškin, Hviezdoslav, hral Mozart..., keďsme si cenili vzdelanie, múdrosť, talent? Teraz je oslavovanou celebritou to čudo, ktorej ústa idú rýchlejšie ako myseľ. Presne podľa hesla brucho slávou, hanba pýchou. Prevrátili sa všetky hodnoty naopak.
Peter(skala)
začina to glupimi rečami v TV a potom už nepoznaju zabrany aj na verejnosti 😲
Coburg
Čoho sa ešte dožijeme? Že budú vypisovať odmenu na hlavy verných katolíkov?
macusana
Presne toho sa dozijeme
apredsasatoci
Biblia hovorí, že keď kresťan otvorí ústa, má hovoriť IBA Božie Slovo.
Všetko ostatné je od zlého!
Pýtam sa: Akého ducha nachytal tento chudák kňaz, ktorý má slovník horsi ako posledny drevorubac?!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To nieje kňaz je to iba obyčajný človek, ktorý sa hraje na kňaza. Je to komediant so stand up comedy - silné reči.
google.com/search?q=robo+žibčak&client=ms-android-xiaomi-rvo3
apredsasatoci
Vieš, že ma to napadlo.
Lenže coburg tvrdí, čo tvrdí.
Takže, coburg uved veci na pravú mieru!
Marieta Ria
Ale Coburg nikde netvrdí, že je to kňaz, hovorí len o rúhaní v centre Blavy počas návštevy pápeža
apredsasatoci
Chudáci kresťania sú v stave v akom su. 😭A vy spôsobuje svetskych ľudí?
Cirkev je prehnita modernizmom, liberalizmom, svetom....
Doma si upracte!

Ja nie som právnik, ani akademik.
Mňa do svojich "zmysluplných" dišput neťahajte!
milboy
...volaju sa "svedkovia liehovovi"
Anna Horváthová
👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
INGRID 22
Vinu nesie nielen ten pan co hovoril ale aj vsetci okolo ktori sa smiali alebo neurobili nic.
forthetruth333
Ano je čas Bláznov,,,,,nevšímajte si uchylákov,,,však oni svoju odmenu dostanu
Dori-2000
Už teraz ho ľutujem, keď Božie mlyny zasiahnu..
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
To sú chorý ľudia škoda reči čo také veci robia.
johanika
Dnes som počula názor pána Baránka, že pápež František je presadzovateľ Teológie oslobodenia. To by sedelo na jeho názory, prečítajte si, čo to je a budete mať lepší obraz, čo sa deje:
christianitas.sk/co-je-teologia-oslobodenia/
Roberto 55
Este budu plakat za toto ruhanie. Je to verejne zosmiesnovanie Cirkvi. Nie su na to paragrafy?
Keby niekto takto verejne zosmiesnoval buzikov, tak policia iste zakroci...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Si zabudol napísať moslimov keby niekto zosmiešňoval a pálil korán tak už vo väzení alebo zbití,zavraždení,ale keď Svätú Cirkev zosmiešňuju a ruhajú sa aj Svätému Bohu tak "všetko v poriadku" pre určite osoby, ktoré im je všetko jedno.
Coburg
Žiaľ, pápež "odobril" lásku ku všetkým. A títo komedianti sa ešte budú oháňať, demokraciou a slobodou prejavu...
Marieta Ria
Tu je problém, len keby sa zosmiešňovali LGBT, všetky možné úchylky, alebo Gigáni, či Moslimovia. Vtedy by išla sťažnosť aj do Bruselu...
Keď je tu spomínaná tá stand up, kedysi som mala búrlivú mailovú diskusiu s poštárom Janom, čiže Janom Gorduličom, pri kauze koľko stojí vtip o Cirkvi (TV JOJ vtedy odvysielala seriál Ministri, kde sa vulgárne bavili na úkor biskupov a následne TV dostala …More
Tu je problém, len keby sa zosmiešňovali LGBT, všetky možné úchylky, alebo Gigáni, či Moslimovia. Vtedy by išla sťažnosť aj do Bruselu...
Keď je tu spomínaná tá stand up, kedysi som mala búrlivú mailovú diskusiu s poštárom Janom, čiže Janom Gorduličom, pri kauze koľko stojí vtip o Cirkvi (TV JOJ vtedy odvysielala seriál Ministri, kde sa vulgárne bavili na úkor biskupov a následne TV dostala pokutu za spomínaný odvysielaný diel a nato reagoval Gordulič vo svojom Ťažkom týždni) Náhodne som natrafila na túto jeho znôšku jedu a rúhania, ktoré prezentoval vo svojej relácii. Môžem povedať, že väčšiu stoku diskusie a väčší primitivizmus som dovtedy nezažila... Vtedy som sa zastala Maroša Kuffu a vôbec Cirkvi a vecí, z ktorých si strieľal a zabával sa na účelových zostrihoch, ako mu pasovalo. Z tej jeho reakcie vyplynulo, že on sa môže vysmievať z Cirkvi, koľko len chce, ale napr. robiť si vtipy zo skupín, ako Židia, či Cigáni je prvoplánové... Tam ukázal skutočne svoje morálne dno a presvedčil o tom, na akej úrovni sa ako človek nachádza...
Na záver som mu povedala že aj Lennon kedysi vyhlásil, že je známejší ako Kristus a Titanic mal nápis ani Boh ma nepotopí - ako skončili, to vieme! Božie mlyny melú pomaly, ale isto!
dominikguzman
Lennon, to bola Leninova prezývka v Británii? Nepoznám Lennona, Kristus viem kto bol. Titanic okrem iného mal mať aj jednotlivé diely označené ruhavymi nápismi.
dominikguzman
Tento človek je podľa všetkého satanisticky kňaz, a takto docieli, že sa na jeho satanosluzbe zúčastní aj kopa okoloidúcich.
Marieta Ria
John Lennon(1940-1980) - založil skupinu The Beatles - zastrelil ho fanúšik, ktorý si bol predtým uňho vypýtať podpis...
Tento človek je podľa všetkého stand up komik - podľa foto asi Gabo Žifčák - sám vyhlásil, že pri stand up mu nič nie je sväté ... toho sa aj drží podľa všetkého.
Všetci dokola sa na tom úžasne zabávajú - smutná a hrozivá vizitka dnešnej doby!!
Peter(skala)
to je týpek z Bardejova, co hutorí na Stand up abo v glupe reči
Peter(skala)
pardon: silné reči, aby som nekrivdil Scirankovi - tiež z východu:)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tu je jeho kanál trápny na všetko sa rúha.
youtube.com/channel/UC1wrqDYfmAEtOrC22JLuosA