Clicks2.5K
csk.news
19

Bývalý Benedikt XVI. Útočí Na Sekularizovanú Nemeckú Cirkev

Oficiálne texty Nemeckej Cirkvi píšu ľudia, „pre ktorých viera súvisí iba s prácou“.

Benedikt XVI. to hovorí v rozhovore s Protikatolíckym Nemcom Herderom Korrespondenzom, ktorý bude čoskoro zverejnený. Dodáva: „Ako dlho bude v oficiálnych cirkevných textoch hovoriť iba úrad, ale nie srdce a duch, tak dlho bude ešte pokračovať exodus zo sveta viery.“ Benedikt očakáva „od tých, ktorí hovoria za Cirkev, skutočné osobné svedectvo viery“.

Problém vidí aj v diakonii cirkvi v Nemecku: „V Cirkevných inštitúciách - nemocniciach, školách, Caritase - je veľa ľudí zapojených do rozhodujúcich pozícií, ktorí nezdieľajú vnútorné poslanie Cirkvi, a tak často zakrývajú svedectvo tejto inštitúcie.“

V tejto súvislosti sa odvoláva na „de-world-izáciu“ (Entweltlichung), ktorú spomenul vo svojom Freiburgskom prejave na konci svojej návštevy Nemecka v roku 2011 - ale bez toho, aby slová nasledoval skutkami. V roku 2011 povedal: „Aby mohla Cirkev plniť svoje skutočné poslanie, musí sa vždy usilovať o to, aby sa odtrhla od svetskosti sveta.“

Teraz dodáva: „Slovo„ de-world-izácia“označuje negatívnu časť hnutia, o ktorú sa zaujímam, a to vykročenie z diskurzu a obmedzenia času do slobody viery“.

Pripúšťa, že pozitívna časť tohto hnutia - ktorá spočíva v „oddelení veriacich od neveriacich“ - nebola „dostatočne vyjadrená.“

#newsTknwkioydi

TerezaK
1135. Poselství Matky Spásy ze dne 22. května 2014 v 15:26.

JAKO KŘESŤANÉ SE MUSÍTE PŘIPRAVIT K BOJI ZA SVOU VÍRU

Mé drahé dítě,
utrpení, které můj Syn snáší kvůli hříchům lidí, se v tomto čase zesiluje. Nenávist k Němu a k jeho nejsvětějšímu Slovu – jak je obsaženo v Bibli svaté – se projevuje v srdcích mnoha lidí, a to včetně falešných náboženství, kde neuznávají Trojjediného Boha, stejně …More
1135. Poselství Matky Spásy ze dne 22. května 2014 v 15:26.

JAKO KŘESŤANÉ SE MUSÍTE PŘIPRAVIT K BOJI ZA SVOU VÍRU

Mé drahé dítě,
utrpení, které můj Syn snáší kvůli hříchům lidí, se v tomto čase zesiluje. Nenávist k Němu a k jeho nejsvětějšímu Slovu – jak je obsaženo v Bibli svaté – se projevuje v srdcích mnoha lidí, a to včetně falešných náboženství, kde neuznávají Trojjediného Boha, stejně jako těch, kdo předstírají, že jsou křesťané.
Každý spáchaný hřích zraňuje mého Syna a každý smrtelný hřích cítí jako krutou ránu zasazenou jeho Tělu. Za každý spáchaný kacířský čin jako by byl vražen další trn do koruny bolesti, kterou již trpí. Tak jak utrpení mého Syna poroste v době, kdy bude popřen každý hřích proti Bohu, tak také poroste i utrpení pravých křesťanů.
Přestože je utrpení strašná věc a bolest těch, co hájí jeho Slovo, je nesnesitelná, může být také cestou k většímu sblížení s mým Synem. Přijmete-li utrpení jako požehnání, spíše než je vnímat jako prokletí, pochopíte, jak je můj Syn používá, aby porazil moc Zlého. Přijmete-li bolest urážek a výsměchu, které můžete vždy očekávat, kráčíte-li v jednotě s mým Synem, dostanete mnoho milostí. Taková bolest vás nejen posílí, ale můj Syn vám odhalí svůj soucit k ostatním, jejichž hříchy On může smýt díky vaší oběti za Něho.
Tak mnoho lidí si neuvědomuje, že když rozvíjíte důvěrnost s mým Synem a když On přebývá v jistých duších, způsobí to bolest těm, kdo svolí k přijetí jeho kříže. Můj Syn se může skutečně pohroužit jen do duší, které jsou Mu otevřené a které jsou bez pýchy, zloby a sebelásky. Ale jakmile se v takových duších plně usídlí, Světlo jeho přítomnosti pocítí mnozí, s nimiž přijdou do styku. Přitáhnou ostatní, aby se stali stoupenci mého Syna. Stanou se také cílem pro Zlého, jenž bude tvrdě bojovat, aby je odtáhl od mého Syna. Nedokáže-li Zlý svést tyto duše, jeho boj proti nim se stane ještě zuřivějším a zamoří ostatní, aby na ně zaútočili, uráželi a pomlouvali je.
Je důležité, aby všichni křesťané zůstali bdělí k plánům Satana, připraveným k pohlcení duší těch, kdo milují mého Syna a slouží Mu. Po těchto duších dychtí více, než po všech jiných a nebude spokojen, dokud nepodlehnou jeho pokušením.
Jako křesťané se musíte připravit k boji za svou víru, protože vše, co je vašemu srdci drahé, vám bude, vrstva po vrstvě, odňato. Musíte vyhledávat svátost smíření jako nikdy dříve, protože bez ní zjistíte, že je nemožné vydržet zamoření, které bude v tomto čase použito ve světě proti křesťanství.
Drahé děti, připomínejte si vše, co vás učil můj Syn, protože jeho Slovo bude napadáno až k nepoznání. Přicházejte a proste mě, svou milovanou Matku, Matku Spásy, abych orodovala za každého z vás, abyste dokázali zůstat věrni Pravdě tím, že se budete modlit tuto modlitbu za obranu své víry.
Modlitba modlitební kampaně (151):
Za obranu víry

"Ó, Matko Boží, Neposkvrněné Srdce Mariino, Matko Spásy, oroduj, abychom zůstali vždy věrnými pravému Božímu Slovu. Připrav nás bránit víru, držet se Pravdy a odmítat kacířství.
Ochraňuj všechny své děti v čase útrap a dej každému z nás milosti k odvaze, až budeme vyzváni odmítnout Pravdu a zřeknout se tvého Syna.

Pros za nás, svatá Matko Boží, abychom Božím zásahem zůstali křesťany podle svatého Božího Slova. Amen."
Budete-li se modlit tuto modlitbu modlitební kampaně, budete všichni požehnáni velkou odvahou. Jděte v pokoji, mé děti, milovat a sloužit mému Synu, Ježíši Kristu.

Vaše milovaná Matka
Matka Spásy
1135 (jezis-kristus-varovanie.net)
apredsasatoci
A možno sa už kajal za svoje excesy!
Josef Arimati
komediant
Modré Hluboké Nebe
Trepifajksl
Toto gesto znamená "I LOVE YOU". Satanistický pozdrav (paroháč) je s palcem křížícím prsty.
Trepifajksl
One more comment from Trepifajksl
Trepifajksl
Modré Hluboké Nebe
Ano ano, to jistě, samá láááska:))) Tak koukám že Gene je taky papež plný lááásky:))) variety.com/…ns-sexual-misconduct-lawsuit-statement-1202643459/
Trepifajksl
Gene není papež. A ano, zřejmě posílá svým fanouškům lááááásku. Je to vcelku hodně používané vžité gesto.
Trepifajksl
Paroháč v znakovej reči
No a nakoniec taká maličkosť. Pozor, keď z prstov tvoríte paroháča, lebo sa vám veľmi ľahko môže stať, že ho neurobíte správne a skončíte tak, že budete vyznávať lásku v znakovej reči. Je to preto, lebo v skratke ILY, teda I love you (milujem ťa) je symbol v znakovej reči zhodný s paroháčom až na jednu maličkú zmenu, a to že pri symbole milujem ťa v znakovej reči palec …More
Paroháč v znakovej reči
No a nakoniec taká maličkosť. Pozor, keď z prstov tvoríte paroháča, lebo sa vám veľmi ľahko môže stať, že ho neurobíte správne a skončíte tak, že budete vyznávať lásku v znakovej reči. Je to preto, lebo v skratke ILY, teda I love you (milujem ťa) je symbol v znakovej reči zhodný s paroháčom až na jednu maličkú zmenu, a to že pri symbole milujem ťa v znakovej reči palec máte vystretý mimo prstov, zatiaľ čo pri správnom paroháčovi by mal byť preložený cez prostredník a prsteník. Prečo je to tak? Lebo keď rozložíme ILY na drobné, dostaneme vystretý malíček, L tvorené ukazovákom a palcom a ypsilon, ktorý reprezentuje vystretý palec s malíčkom, zatiaľ čo ostatné prsty sú skrčené. Dajte si to dokopy a dostanete… No alternatívu paroháča. rocker.sk/…ky/korene-metalu-5-vznik-metaloveho-parohaca-2532/
Modré Hluboké Nebe
Trepifajxl - to nevokecáš:)) Všichni mají stejného votce -satana:)
Sedevakantistický kanál
Tí, čo hovoria, že tento hnusný odpadlík je ešte stále pápežom sú zúfalci.
warez
Striekas zlc a zlobu?
Sedevakantistický kanál
To čo je za komentár? Ja ukážem, že Benedikt XVI. sa modlí po boku v mešite s Muftím (a ergo nemôže byť braný ako kresťan) a ty napíšeš, že striekam žlč a zlobu? To je otras! To je doneba voľajúce.
Sedevakantistický kanál
Nie. Benedikt XVI. necti pápežstvo, bol to antipápež.
ľubica
S K, zamorujete vzduch, J E pp Benedikt XVI, je stále pápežom!
Sedevakantistický kanál
@ľubica Ste bezverný heretik.
forthetruth333
Prečo píšete nezmysly aký bývaly Benedikt XVI ON žije a JE PAPEŽOM odovzdal kancelariu NIE URAD?????
forthetruth333
hovno pride na slovensko a vätšie hovno ho pozvalo