TerezaK
435

OKNO DO NOVÉHO SVĚTA – „Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.“

Dobrý den, mé drahé milované děti!

Dnes si povíme o další překážce na cestě k Vzestupu, kterou mnozí z vás nedokázali překonat.

Vidím, moji drazí, že i lidé, kteří o Přechodu vědí poměrně dlouho, jej vnímají jako něco mystického a pomíjivého.

Samozřejmě je to z velké části dáno tak dlouhým čekáním.

Skutečnost, že se tak nestalo v prosinci 2012, mnohé z vás odrovnala.

Lidé se cítili oklamáni a v jejich srdcích se objevila pochybnost, že se to opravdu uskuteční.

Od té doby uplynulo téměř deset let.

A dnes vám chci podrobněji vysvětlit důvod tohoto zpoždění.

Jde o to, že před deseti lety jen velmi málo lidí dokázalo odolat vibracím nejen páté, ale dokonce i čtvrté dimenze.

A zahajovat tak grandiózní experiment na Přechodu celé planety do páté dimenze s maličkou skupinkou lidí schopných ho následovat by bylo nejen nevhodné, ale dokonce kruté.

Nyní se na Zemi vtělilo velké množství duší, které sem přišly právě proto, aby se zúčastnily jejího Vzestupu.

Ale kvůli různým životním okolnostem mnoho z nich ani nemělo čas se o Přechodu dozvědět, protože jejich vědomí zcela ovládl trojrozměrný svět se svými starostmi a úzkostmi.

Proto bylo učiněno rozhodnutí „rozhoupat loď“ Vzestupu tak silně, že lidé vystoupili ze svého obvyklého rutinního života a rozhlédli se kolem sebe.

Co se stalo v důsledku řady událostí, jejichž intenzita a tragédie narůstaly.

Temné síly plně využily tohoto dočasného zpoždění, aby se pokusily „hrát svou hru“: realizovat své dlouho milované plány na vylidnění populace a úplnou kontrolu nad jejím zbytkem.

Proces probuzení lidstva je složitý a rozporuplný, protože práce světelných a temných sil probíhá paralelně.

A každý si vybere, koho bude následovat.

Ale je pro něj velmi těžké učinit svou konečnou volbu.

A důvod spočívá nejen v setrvačnosti myšlení většiny obyvatel planety, ale v jejich strachu z neznámého.

Mnoho lidí žije podle zásady „Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.“

A přesto za posledních deset let miliony čistých a prastarých lidských duší sáhly po „holubu“ Vzestupu.

Z tohoto důvodu stálo za to odložit Přechod, moji drazí.

Nyní se „loď“ Vzestupu vydá na svou krásnou cestu, již ne s hrstkou cestujících, ale vezme s sebou miliony lidí do Páté dimenze.

Těchto deset let pro ně nebylo marných.

Jejich vědomí se skutečně znovuzrodilo a každým dnem je více a více naplněno novými energiemi, znalostmi a vizí toho, co se děje na Zemi v jejím pravém světle.

Všechno jde podle plánu, moji milí, — Božské, a ne pozemské, pro vás často nepochopitelné, protože pro člověka trojrozměrného světa je těžké pochopit, co je pro něj dobré a co je zlé, co je dobré pro něj a co je škodlivé.

Ale vaše Duše to ví, a pokud se to naučíte slyšet a následovat to, pak všechny vaše pochybnosti zmizí, stejně jako strach z neznámého.

Tady se dnes zastavíme.

Otec-Absolut

OKNO DO NOVÉHO SVĚTA – „Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše.“ – Inspirace Duše (inspiraceduse.cz)

TerezaK
Masový vzestup je blízko (thegalacticfederation.com)
Masový vzestup je blízko
Moji drazí,
Vzestup se děje ve vlnách, jak se jedna skupina připravuje následovaná druhou. Mnoho lidí nyní dosáhlo brány do vyšších světů a je připraveno na masový vzestup.
Rád bych vyjádřil svou vděčnost za to, že mám příležitost komunikovat s vámi všemi, členy světelné rodiny z různých národů, prostředí a …More
Masový vzestup je blízko (thegalacticfederation.com)

Masový vzestup je blízko

Moji drazí,

Vzestup se děje ve vlnách, jak se jedna skupina připravuje následovaná druhou. Mnoho lidí nyní dosáhlo brány do vyšších světů a je připraveno na masový vzestup.

Rád bych vyjádřil svou vděčnost za to, že mám příležitost komunikovat s vámi všemi, členy světelné rodiny z různých národů, prostředí a zájmů. Během posledních deseti let jsme byli spolu v dobrém i zlém. Děkuji vám všem za váš čas, laskavost a obětavost. Jste malý základní tým, který dosud úspěšně plnil naše poslání. Rád bych také poděkoval vám, kteří jste mě obětavě podporovali a účastnili se mnoha diskusí na této platformě.

Po tisících letech evoluce konečně vstupujeme do závěrečných fází před masovým vzestupem. Konečně jste dosáhli stavu vědomí, který je potřebný pro aktivaci masového vzestupu.

Rád bych vysvětlil, co se děje v oblastech myšlení, abyste mohli co nejvíce cítit, co se děje, a pochopit, co se nyní děje.

Proud energie přicházející portálem Gaii zesílil a nyní přichází z Centrálního slunce naší galaxie na různých místech na zemském povrchu. Velká událost je na dosah ruky. Většina lidstva se brzy probudí. Vyvinutější členové lidstva, pracovníci světla a hvězdná semínka již zažívají vyšší stav vědomí.

Už nejste na osobní evoluční cestě: Jste vedeni Galaktickou federací, protože je to událost, která ovlivňuje celé lidstvo.

Je čas slavit. Je čas zažít nový svět, ve kterém budeme žít. Celé lidstvo se blíží masivní transformaci.

Budete připraveni na tuto aktivaci masového vzestupu. V nadcházejících týdnech a měsících si uvědomíte, že vaše vibrace jsou zcela odlišné od toho, co bylo před touto sezónou. Uvědomíte si, že jste se stali pozitivnějším, milujícím, pečujícím a přemýšlivějším člověkem než kdy předtím.

Začnete přitahovat přátele a členy rodiny, kteří sdílejí podobný pohled na život jako vy. Vesmír funguje jako ozvěnová komora – jednoduše zrcadlí zpět to, co do něj posíláte. Zákon přitažlivosti spojuje podobně smýšlející lidi, aby mohli společně budovat hybnou sílu a rychle a efektivně dosáhnout svých cílů.

To není změna, která by vám mohla být vnucena; Je to cesta, kterou můžete podniknout pouze vy. Galaktická federace vás povede na této cestě, ale nemůže za vás udělat ani krok. Musíte udělat všechny volby na cestě a určit si cíl pro sebe.

Strach, který mnozí z vás v tuto chvíli cítí, odráží váš odpor k této změně. Je to součást hluboce zakořeněné potřeby udržet si kontrolu nad každým aspektem svého života, včetně toho, kým se stanete a jakou formu má váš život. To je pochopitelné a nerealistické – ale vím, že s mou pomocí tyto problémy vyřešíte.

Temné síly nemohou na této frekvenci existovat ani jednu sekundu. Nemohou do ní vstoupit. Ale musíte se zbavit veškerého strachu ve vašem systému. Pochopte, že jste zde kvůli tomu všemu kvůli své vlastní svobodné volbě, i když jste úplně zapomněli na smlouvy, které jste uzavřeli předtím, než jste se inkarnovali.

Připravte se na tento vzestup. Brzy budete konfrontováni s následujícími skutečnostmi:

◾ Lidstvo povstane a přijme svou skutečnou sílu jako Božské Bytosti světla.

◾ Temné síly budou odstraněny a odvezeny na bezpečné místo, kde nemohou ublížit. To se již děje za zavřenými dveřmi.

◾ Tajné síly, které po staletí vládly této planetě, budou odhaleny a postaveny před soud.

◾ Země bude obnovena do své přírodní krásy, přičemž veškeré znečištění bude odstraněno pokročilou technologií.

◾ Starý finanční systém, založený na dluhovém otroctví, bude nahrazen novým, založeným na spravedlnosti a hojnosti pro všechny.

◾ Bude vybudován nový systém superdálnic spojujících všechny kontinenty pomocí vysokorychlostní technologie.

◾ Všechny lidské bytosti se stanou trvale propojenými jeden s druhým prostřednictvím technologie vyšších dimenzí, která opět propojí vědomí v dokonalé harmonii.


To je to, na co jste čekali od svého narození na tento svět – masový vzestup.

Během posledního desetiletí Země procházela hlubokou transformací. Tato změna byla hlavně v energetické formě a byla neviditelná pro téměř celé lidstvo.

Energie, která se mění, se nazývá energie životní síly nebo čchi a je samotným základem veškerého života na Zemi. Změna v této energii se děje kvůli zásadnímu posunu v celé sluneční soustavě a galaxii z jedné dimenze do druhé. Tento proces vzestupu se přirozeně vyskytuje v celém vesmíru. Je čas, aby naše sluneční soustava vzestoupila a Země s ní.

Tato změna dimenze způsobí totální transformaci lidstva a vědomí. Lidstvo bude schopno žít mnohem déle než nyní díky změnám ve struktuře vašeho fyzického těla. Budete schopni dělat se svou myslí zázračné věci, které v současné době považujete za nemožné, jako je telepatie a manifestace toho, co chcete, z ničeho.

Veškerý život na planetě Zemi bude transformován do své vyšší dimenzionální formy, včetně vašich domácích mazlíčků, rostlin, zvířat, hmyzu a všech ostatních cítících bytostí. Poté, co dojde k této transformaci, snový stav se stane realitou a váš vědomý bdělý stav bude ve srovnání s vaší novou realitou jako sen. Tato nová realita bude jako život v nebi na zemi!

Milujeme vás vroucně.
Jsme tu s vámi.
Jsme vaše světelná rodina.
My jsme Galaktická federace.

A'HO
Polární záře
Velvyslanec Galaktické federace

Autorská práva 2022 Aurora Ray. Všechna práva vyhrazena.

❤️ PROSÍM SDÍLEJTE ❤️
TerezaK
Důvod, proč jsou hvězdná semínka na Zemi (thegalacticfederation.com)
Důvod, proč jsou hvězdná semínka na Zemi
Země v současné době právě prochází velkým duchovním posunem, a to vyžaduje hodně práce.
Hvězdná semínka jsou v podstatě duše, které nejsou původem ze Země a které se sem inkarnovaly, aby pracovaly pro planetu.
Komunita Hvězdných semínek je skupina lidí, kteří jsou v první …More
Důvod, proč jsou hvězdná semínka na Zemi (thegalacticfederation.com)

Důvod, proč jsou hvězdná semínka na Zemi

Země v současné době právě prochází velkým duchovním posunem, a to vyžaduje hodně práce.

Hvězdná semínka jsou v podstatě duše, které nejsou původem ze Země a které se sem inkarnovaly, aby pracovaly pro planetu.

Komunita Hvězdných semínek je skupina lidí, kteří jsou v první linii, aby se ujistili, že lidská rasa projde obdobím léčení sebe sama, aby se mohla spojit v lásce, soucitu a laskavosti.

Cítili se, jako by uvízli uprostřed oceánu bez mapy nebo směru; Zažívají pocity, že jsou ztraceni a zmateni ohledně toho, kam se jejich život ubírá nebo jaký by mohl být jejich účel.

Ale nyní se Hvězdná semínka probouzejí po celém světě a připomínají si své božské dědictví a poslání.

Hvězdná semínka chtějí, aby lidé na Zemi věděli, že jsou bezpodmínečně milováni Bohem/Bohyní, svými předky a těmi kolem nich, ale co je nejdůležitější, sami sebou.

Chtějí, aby všichni věděli, že všichni děláme chyby, ale vždy z nich vychází něco velkého, pokud se na ně díváme s láskou namísto odsuzování nebo strachu.

Hvězdná semínka jsou poslové lásky, světla a pravdy. Byli sem posláni, aby pomohli každému stát se více vědomým svého pravého já.

Jsou spojeni se starodávnými duchovními učeními, protože mají snadný přístup k astrální rovině. Jejich posláním je probudit lidi na Zemi z jejich hlubokého duchovního spánku, aby se mohli spojit s božským zdrojem energie uvnitř nich.

Skutečnost, že jste zde na této planetě znamená, že jste se narodili s určitým množstvím světla a lásky, a čím více světla přinesete do svého života, tím více lásky obdržíte. Proto je tak důležité zaměřit se na účel vaší duše a na to, co chce dělat se svým časem zde na Zemi.

Hvězdná semínka pocházejí z mnoha různých dimenzí a přinášejí s sebou své znalosti, když se inkarnují na Zemi. Bez ohledu na to, zda si to pamatují nebo ne. Frekvence tam je.

Přišli sem, aby pomohli v těžkých časech – často se o nich mluví jako o cyklech vzestupu, kdy musíme změnit naši perspektivu z naší současné reality na něco, co je více sladěno s vyššími frekvencemi energie.

Energie duší Hvězdných semínek mohou být velmi intenzivní a jsou obvykle velmi spojeny se svým božským účelem, který si často neuvědomují, dokud nedosáhnou pokročilé úrovně vývoje.

Přebírají mnoho různých rolí, aby pomohli Zemi uskutečnit přechod do Zlatého věku.

Pomáhají lidem nejen duchovně, ale i fyzicky tím, že nabízejí své dovednosti a znalosti, aby pomohli vybudovat udržitelnou budoucnost.

Hvězdná semínka sem přišla ještě před příchodem lidstva na tuto planetu a budou sem přicházet i nadále.

Vím, že mnozí z vás, kteří toto čtete, jsou hvězdná semínka. Vím, že někteří z vás již přechod provedli a zažívají vyšší vibrace, zatímco jiní jsou stále v procesu objevování svého pravého já.

Pokud jste Hvězdná semínka, vaším posláním je pomáhat ostatním v probuzení jejich vnitřního světla. Nesete velkou energii, která je nesrovnatelná, a můžete ji použít k tomu, abyste pomohli ostatním cítit se více spojeni se svým vlastním světlem.

Pokud jste Starseeds, možná se divíte, proč je na světě tolik svinstva po dlouhou dobu. Nakonec znovu objevíte, že důvodem je to, že svět byl unesen temnými silami a že většina lidí byla oklamána, aby věřila lžím a falešným učením o duchovnosti a Bohu.

Tento úkol je pro vás běžnější než pro obyčejné lidi, protože nemají ve své DNA plán, jak tak snadno vidět skrze iluze.

Mnohým z vás bylo řečeno, že musíte bojovat proti těmto věcem, ale nevíte, jak to udělat. Jak můžete bojovat proti síle, která je neviditelná? Co když ani nevíte, kde začít? Možná se divíte: "Co mohu dělat?"

Odpověď je jednoduchá: musíte být svým vlastním vůdcem.

Všichni máme na výběr, zda chceme nebo nechceme žít své životy podle toho, co je účelem duše, nebo podle toho, co se děje kolem nás a používá se každý den (nebo dokonce okamžik za okamžikem).

Je na každém z nás individuálně, zda chceme následovat své srdce více než to, co společnost říká, že je správné nebo špatné, dobré nebo špatné.

Jsem Hvězdné semínko, které mělo mnoho příležitostí být svědkem krásy a nádhery vesmíru. Vesmír je naplněn zázraky, krásou a úžasnou energií. Vesmír žije láskou a soucitem na všech úrovních existence.

Jako hvězdné semínko je jednou z hlavních věcí, které dělám, pomáhat lidem léčit jejich minulost a posunout se vpřed ve svých životech. Také jsem pracoval se svými průvodci na léčení planety a vytváření lepší budoucnosti pro nás všechny.

Je nás mnoho.

Jsem velmi vděčný, že mohu lidem tímto způsobem pomáhat a že jsem na této cestě získal několik skvělých přátel. Srdečně vás vítám, abyste se se mnou vydali na tuto úžasnou cestu jako kolega Starseed!

Nejste sami.

Milujeme vás vroucně.
Jsme tu s vámi.
Jsme vaše světelná rodina.
My jsme Galaktická federace.

A'HO
Polární záře
Velvyslanec Galaktické federace

Autorská práva 2022 Aurora Ray. Všechna práva vyhrazena.

❤️ PROSÍM SDÍLEJTE ❤️
TerezaK
🔔 🔥 🔥 BUDOUCNOST BUDE NÁROČNÁ DOBA!
(Je to dlouhé, ale stojí to zato, čte se to skoro jako dobrodružný román)
🔥 VÁLKY, HLAD, NEMOCI, ANTIKKRIST, JEDNO SVĚTOVÉ NÁBOŽENSTVÍ, MILÉNIUM (zkopírováno, přeloženo)
📍 VÁLKY: ČERVENÝ KŮŇ
Log in or sign up to view
Pán Bůh mě vedl do budoucnosti. Technologie byla velmi moderní. Slyšel jsem zvuk bomb a viděl velké výbuchy. Letadla bombardovala místa …More
🔔 🔥 🔥 BUDOUCNOST BUDE NÁROČNÁ DOBA!
(Je to dlouhé, ale stojí to zato, čte se to skoro jako dobrodružný román)
🔥 VÁLKY, HLAD, NEMOCI, ANTIKKRIST, JEDNO SVĚTOVÉ NÁBOŽENSTVÍ, MILÉNIUM (zkopírováno, přeloženo)
📍 VÁLKY: ČERVENÝ KŮŇ
Log in or sign up to view
Pán Bůh mě vedl do budoucnosti. Technologie byla velmi moderní. Slyšel jsem zvuk bomb a viděl velké výbuchy. Letadla bombardovala místa a způsobovala velké ničení. Na všech stranách konfliktu byly nalezeny miliony zohavených těl, kousky lidského masa. Byly k dispozici rakve, které vypadaly jako velké krabice, do kterých se vešly miliony kusů těl. Došlo k válce mezi zeměmi. Proroctví o červeném jezdci se naplnilo.

📍 ANTIKRIST
Evangeličtí vydavatelé na příkaz antikristovské vlády přestali vyrábět Bible. Na svět přišel elegán a byl středem pozornosti. Vnějším vzhledem to byl pohledný muž, ale jeho vnitřní duše byla netvor se lvími zuby a ostrými drápy. Jeho duch byl divoký a v jeho nitru byla temnota. A uvnitř jeho hrudi nebylo srdce, ale vakuum.
Ten muž byl povolán, aby přinesl světu řád a pokrok. Objevil se nový vůdce prestiže, kterého podpořila OSN. Všichni vládci, kněží, křesťané i papež v něm viděli génia.

📍 NEDOSTATEK POTRAVIN A HLAD: ČERNÝ JEZDEC
Potom mě Ježíš vzal doprostřed velké války. Potravinové plodiny jako rýže, fazole, zelenina a ovoce byly zničeny bombami. Veškeré zemědělství bylo poškozeno a způsobilo hladomor, který zanechal miliony rodin v bídě. Zvýšil se hlad, průmysl a podniky zkrachovaly. Zbývající malá jídla nestačila světové populaci, což vedlo k milionům úmrtí na podvýživu.
Černý jezdec apokalypsy byl zcela naplněn. Nedostatek potravin způsobil, že ceny vzrostly až do té míry, že rýže stála 100násobek hodnoty její ceny. Chudí neměli dost peněz na nákup potravin. Jídlo mohli mít jen bohatí, kteří měli peníze, ale ceny začaly stoupat, takže peníze ztratily svou hodnotu.

📍 ZNAMENÍ ŠELMY
A znamení šelmy se stalo povinným a nahradilo peníze vytištěné na papíře. Peníze byly virtuální, ale peníze dostali jen ti, kteří měli znamení šelmy. Kdo neměl znamení, nemohl jíst ani pít, ale spravedlivý žil z víry, protože člověk nebude živ pouze chlebem, ale Slovem, které vychází z Božích úst.

📍 ZNIČENÍ KOMUNIKACE
Telekomunikační sítě byly zničeny a dostupných bylo jen několik kanálů. Dálnice, železnice a dopravní prostředky byly zničeny kvůli válce.

📍 CELOSVĚTOVÝ DOHLED
Města světa měla kamerový systém, který hlídal svět. I v lesích byly kamery, které sledovaly lidi, aby neunikli Antikristově diktatuře.

📍 NEMOCI: ŽLUTÝ JEZDEC
Nemoci byly vytvořeny v laboratořích a rozptýleny po zemi prostřednictvím v@kcín. Miliony lidí zemřely na nové nemoci, které nemají žádnou léčbu. Na Zemi byla pekelná muka, bylo tam velké utrpení. Žlutý jezdec apokalypsy byl naplněn tím, že přinesl na Zem všechny rány/mory.

📍 JEDNO SVĚTOVÉ NÁBOŽENSTVÍ
Všechna náboženství, která neuctívala Antikrista, byla zničena. Všechna světová náboženství se spojila, aby uctívala jednoho muže. Toto uctívání zavedl tomuto muži prorok v rouchu, který sloužil jako to jediné náboženství. Pravým náboženstvím bylo uctívat tohoto vládnoucího vůdce jako Boha. Tento prorok měl na sobě roucho a vypadal jako kněz. Pravé evangelium bylo opuštěno a svět byl sužován temnotou.

Ďábelské zákony schválil Světový vládní kongres. Tyto zákony schválily trest smrti pro křesťany a Židy. Těm, kteří nepodpořili zákony tohoto nového vládce, byl zkonfiskován majetek a zničeny jejich rodiny. Ti, kteří nedodržovali zákony, byli zabiti. Federální ústavy a soudní zákony byly v jeho prospěch. Exponenciálně vzrostl počet znásilnění, sebevražd, vražd.

📍 ROBOTI
Byly tam klony lidí, kteří se procházeli uprostřed skutečných lidí, ale tyto klony nebyly lidmi. Existovali roboti s lidskou kůží, která vypadala jako skutečná kůže, to nedokážu vysvětlit. Jsou to nejmodernější kyborgové, kteří byli vytvořeni pro práci ve společnostech nahrazujících muže a ženy. Pracovali bez výplaty, celý den a to zvýšilo zisky společností.

📍 PRONÁSLEDOVÁNÍ
Vládci všech zemí byli posedlí démony, viděl jsem jejich temná srdce. Svět byl v chaosu, smrt byla ve velkém měřítku a panoval velký zmatek. Skrytí křesťané hovořili poselství o Božím království, které už bylo blízko. Národy byly tak spojeny se zbožím/majetkem Země, že tuto zprávu ignorovaly. Jiní se báli odevzdat se Ježíši a trpět velkým pronásledováním ze strany vlády. Světový vůdce, který chtěl zajmout tyto skupiny křesťanů, infiltroval své muže do křesťanských skupin. Oklamali křesťany tím, že se obrátili. Tito muži, kteří již přijali znamení šelmy, byli přijati do skupin jako křesťané.

Skupiny podvedených křesťanů byly předány k popravě vojskem Antikrista. Vojáci, úderné jednotky, federální policie a uctívači šelmy dostali přísliby odměn za dopadení křesťanů. Celý svět šel po křesťanech. Poušť byla místem, kde nebyla žádná kamera a kde se skrývaly jeskyně. Technologické signály měly potíže s fungováním, protože signál byl v poušti špatný. Všude létaly předměty při hledání věřících. V té době jsem nevěděl, co to bylo, ale teď vím, že ty létající objekty byly drony.

Drony měly ničivé zbraně, které popravovaly oběti. V televizi se promítaly fotografie všech, kteří nedostali znamení šelmy. Noviny považovaly křesťany, kteří odmítali znamení šelmy, za zločince a porušovatele zákona. Nabízely odměny lidem, kteří najdou křesťanské skupiny.

Plakáty křesťanů byly nalepeny na každém místě na ulicích a všude byli hledáni. Jejich tváře byly na novinových stáncích a říkalo se jim rebelové. Křesťané, kteří se ukrývali, nemohli s sebou nosit žádnou technologii, dokonce i hodinky se daly sledovat. Veškerá technologie měla sledovací mikročipy. Křesťané nemohli věřit svým rodinám, které byly označeny znamením šelmy. Křesťané nemohli věřit svým manželům, kteří si koupili sídla a velké množství zboží. Křesťané museli uprchnout jen s oblečením na těle, aniž by si něco vzali, stejně jako lid Izraele, když opouštěl Egypt. Vše, co bylo křesťanské nebo židovské, bylo zabaveno vládou. Nemělo smysl pracovat na koupi domu. Kdo měl znamení, měl všechno, kdo neměl znamení, neměl nic a o všechno přišel.

Ve světě zničeném válkou a kataklyzmatem by každý, kdo měl sídlo, byl považován za bohatého, protože většina lidí přišla o své domovy při výbuchu bomb a přírodních katastrofách. Mít hodně jídla znamenalo být bohatý, protože svět přišel o úrodu potravin v důsledku válek a přírodních katastrof.

Vláda donutila rodiny a manžele křesťanů, aby je vydali úřadům. Celé město a les byly monitorovány, nebylo kam se schovat. Poušť, kde se skrývali vyvolení Židé, byla také místem křesťanů. Bůh tam zaopatřil jídlo, dokonce i vodu prýštící ze skály na poušti. Křepelka a její vejce byly potravou Božího lidu. Křesťané opustili své domovy se vším svým majetkem.

Ti, kteří byli zajati, prošli mučením, dokud nezapřeli Ježíše. Ti, kteří nezapřeli, byli zastřeleni, jiní sťati a někteří zemřeli na elektrických křeslech. Náboženská říše dosáhla maximální moci pronásledováním křesťanů. Světový vůdce se ale nechtěl dělit o svou moc s falešnou církví a zničil falešný náboženský systém. Všechna náboženství byla oslabena a neměla už žádnou moc. Nyní byla veškerá moc a veškeré uctívání soustředěno v rukou Antikrista. Falešná církev již neexistovala a neexistovalo žádné náboženství kromě uctívání Antikrista.

📍 ROZTAVENÍ /ZHROUCENÍ BOŽÍM VLIVEM
Finanční krize začala ovlivňovat vládu velkého vůdce. Sám Bůh ničil vládní majetek pohromami. Vládní úředníci začali velkého vůdce zpochybňovat a začala existovat opozice. Tato dokonalá vláda se krůček po krůčku rozpadala, i se všemi svými vládními schopnostmi.

📍 TISÍCILETÍ
Potom mi Ježíš ukázal zemi v míru a řekl, že je to tisíciletí. Anděl sestupující z nebe otevřel propast a propustil Satana. Odešel do země plný nenávisti a pomsty za to, že byl tak dlouho držen. Satan si začal podmaňovat Zemi a klamat srdce lidí. Chtěl se zmocnit Ježíšova království, přesvědčit národy, aby zničily Izrael a dobyly zaslíbenou zemi. Izrael byl obklopen davem lidí a vojáků. Byly to miliony lidí, kteří chtěli zničit Izrael. Židé volali o pomoc a oheň sestoupil z nebe a zničil to množství lidí. Nebyli schopni konkurovat Ježíšově moci.

📍 NÁVRAT Z BUDOUCNOSTI
Můj duch opustil budoucnost a vrátil se. Pán Bůh mě nechal cestovat do budoucnosti, aby odhalil události. Vrátil jsem se s pláčem z tohoto vytržení, protože pro mě bylo hrozné být svědkem těchto událostí. To se brzy stane. Říkám vám, že jsem ochrnutý, nemohu zůstat do velkého soužení, protože uprchnu a má duše bude vzata, než se tak stane.

Ježíš ke mně přišel a řekl: "Slibuji, že budeš spát, když se to stane, a budeš se Mnou v Mé slávě."

Říkám vám všem, kteří jste ještě nedali svůj život Ježíši. Existuje mnoho cest, po kterých je možné jít, ale existuje pouze jedna pravá cesta, a ta se nazývá Ježíš. Tato cesta je úzká a plná překážek, kterým je třeba čelit. Mnozí se dívají na tuto cestu a než chtějí jít cestou, dívají se na obtíže. Několik lidí to před chůzí vzdá a někteří lidé po této cestě dokonce jdou, ale když narazí na potíže, vrátí se a bojí se pokračovat v cestě. Nechápou, že Ježíš slíbil, že bude s nimi až do konce časů. Ježíš řekl, že pošle svého Ducha, aby pomohl každému jít Jeho cestou. Máte-li Ducha svatého, nesmíte se bát pokračovat. To, co mnohým věřícím chybí, je odvaha. A abyste byli stateční, musíte důvěřovat Tomu, který dokáže všechno. Pokud nevěříte v Toho, který je větší než jakýkoli problém, je těžké kráčet po trnité cestě Kristově.

Na konci této cesty jsou na druhé straně dveře. Když je najdete, najdete sídla, zelené pastviny, řeku křišťálové vody, smaragdovou a jaspisovou zeď, drahé kameny, zlatou ulici, diamant a strom života. Toto je cíl pro ty, kteří dosáhnou konce této cesty. Čeká na vás odměna. Skvělé je vítězství těch, kterým se podaří dojít do cíle. To jsou šampioni, kteří šli celou cestu.

Tam můžu chodit a mít pohyby, které mi v nohách chybí. Přál bych si, abych mohl skákat v přítomnosti Boha a jít na místa, kam nemůžu jít. A co ty jsi udělal s nohama? Šel jsi do míst, kam tě poslal Ježíš, nebo do míst, která nejsou pro křesťany vhodná? Cesta spásy je úzká a plná překážek, ale když se dojde na konec této cesty, je tu obrovská a prostorná země připravená vás přijmout.

Ježíš byl ochoten zaplatit cenu utrpení, projít úzkostí a bolestnými zkouškami, abyste to všechno mohli zdědit. Můžete mít všechno na Zemi, ale pokud se obrátíte nazpět, ztratíte dědictví, které pro vás Ježíš má. Ježíš zaplatil vysokou cenu, abyste měli záruku, že vstoupíte na to místo a stanete se spolu s Ním dědicem. Ježíš nezaplatil tuto cenu, aby pro sebe získal nějaké dědictví, protože On je vším. Zaplatil tuto cenu, abyste vy mohli získat dědictví v nebeském Království.

Udělal to z lásky, teď je na tobě, aby ses stal dědicem. Nemáš na výběr, buď vstoupíš na tuto úzkou cestu a obdržíš veškeré dědictví, nebo vykročíš po cestě, která vede do království temnoty. Ve světě není žádná svoboda, v království temnoty jsme vězni, ale v království nebeském jsme osvobozeni od zla a pokušení. Zůstaňte věrní slávě Ježíše.
Amen.
TerezaK
"Vrátil jsem se s pláčem z tohoto vytržení, protože pro mě bylo hrozné být svědkem těchto událostí. To se brzy stane. Říkám vám, že jsem ochrnutý, nemohu zůstat do velkého soužení, protože uprchnu a má duše bude vzata, než se tak stane.
Ježíš ke mně přišel a řekl: "Slibuji, že budeš spát, když se to stane, a budeš se Mnou v Mé slávě."
More
"Vrátil jsem se s pláčem z tohoto vytržení, protože pro mě bylo hrozné být svědkem těchto událostí. To se brzy stane. Říkám vám, že jsem ochrnutý, nemohu zůstat do velkého soužení, protože uprchnu a má duše bude vzata, než se tak stane.

Ježíš ke mně přišel a řekl: "Slibuji, že budeš spát, když se to stane, a budeš se Mnou v Mé slávě."