Clicks283
stjako1000
2

👣 Medžugorie, dnes ... a zajtra || 2020.

🙏
📄 - www.mojabiblia.sk/search/

.

.
.
.

((Medjugorje, today ... and tomorrow || 2020th))
🎥 - duo mix video 30. 03. 2020

Peter(skala)
JEŽIŠOV POHREB
Jn 20,38
Potom Jozef z Arimatey, ktorý bol Ježišovým učeníkom, ale tajným, lebo sa bál Židov, poprosil Piláta, aby mu dovolil sňať Ježišovo telo. A Pilát dovolil. Išiel teda a sňal jeho telo. 39 Prišiel aj Nikodém, ten, čo bol kedysi u neho v noci. Priniesol asi sto libier zmesi myrhy s aloou. 40 Vzali Ježišovo telo a zavinuli ho do plátna s voňavými olejmi, ako je u Židov …
More
JEŽIŠOV POHREB
Jn 20,38
Potom Jozef z Arimatey, ktorý bol Ježišovým učeníkom, ale tajným, lebo sa bál Židov, poprosil Piláta, aby mu dovolil sňať Ježišovo telo. A Pilát dovolil. Išiel teda a sňal jeho telo. 39 Prišiel aj Nikodém, ten, čo bol kedysi u neho v noci. Priniesol asi sto libier zmesi myrhy s aloou. 40 Vzali Ježišovo telo a zavinuli ho do plátna s voňavými olejmi, ako je u Židov zvykom pochovávať.
41 V tých miestach, kde bol ukrižovaný, bola záhrada a v záhrade nový hrob, v ktorom ešte nik neležal. 42 Tam teda uložili Ježiša, lebo bol židovský Prípravný deň a hrob bol blízko.
🤫

Olej, plátno, záhrada... tieto 3 časti sú významné pre tieto Dni: Olej,plátno, záhrada chránia Telo Kristovo (Cirkev). Tam je Cirkev chránená ... posvätným olejom, plátnom-rúchom-odevom, v záhrade, kde je čerstvý vzduch a vône kvetov, ktoré odpudzujú vírusy.
wacula25wp.pl
stjako1000A teraz wiem że mam serce tak wielkie, że nic go napełnić nie zdoła , że tak wiele dusz ludzkich Jednego serca dla ślicznej Panienki świętej.DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI CIEBIE I TWĄ RODZINKĘ 😇 😇 😇 😂 😂 😍