Clicks1.4K
csk.news
6

Policie Útočí Na Liturgii Velkého Pátku

Policejní síly zasahovali kolem 18-té hodiny během liturgie Velkého Pátku v polské farnosti Krista Krále v Londýně.

Když si kněz problému všimnul, oznámil viditelně otřesený, že je "problém."

Poté dva policisté vstoupili do svatyně, bez známek jakéhokoli respektu k náboženskému obřadu. Šli k oltáři a vyhrožovali věřícím pokutami a dokonce zatčením, pokud v kostele zůstanou.

Policista do mikrofonu řekl: “Toto setkání je bohužel legální... eeeh ilegální vzhledem k současným koronavirovým nařízením.”

Kněží, který v tu chvíli ztratil veškerou odvahu, věřící požádal o spolupráci, a aby shromáždění opustilo církev. Ministranti sňali sutany v sakristii, ale před opuštěním kostela se vrátili a poklekli před Křížem.

Když už bylo příliš pozdě, farnost vydala prohlášení protestující proti “znesvěcení” a oznamující, že budou slaveny všechny Velikonoční Mše, “Policie brutálně překročila své pravomoci, protože všechny vládní požadavky byly splněny.”

#newsAfdmazcffo

Krásný pokojný den
Joske, Joske.... ve vězení jsi zřejmě ty sám. Přezíravost, sebeklam a pohrdání cestami jiných není moudrost, ale prostá křeč.
Krásný pokojný den
Správně napsal pan Joske, že kostely nebyly v časech apoštolských. V té době bylo zajisté trochu složité takové stavby financovat a zřídit. Nicméně nepřízeň počasí a spousta dalších logických věcí dává kostelům a sakrálním stavbám v čase vzniknout. A je jedno zda mají střechu z palmového listí a nebo jsou vytesány do skály a nebo mají oltář dřevěný či kamenný. Člověk je tvor sociální, tvor, …More
Správně napsal pan Joske, že kostely nebyly v časech apoštolských. V té době bylo zajisté trochu složité takové stavby financovat a zřídit. Nicméně nepřízeň počasí a spousta dalších logických věcí dává kostelům a sakrálním stavbám v čase vzniknout. A je jedno zda mají střechu z palmového listí a nebo jsou vytesány do skály a nebo mají oltář dřevěný či kamenný. Člověk je tvor sociální, tvor, který vzrůstá ze společenství... Má obvykle rodinu a blízké přátelé... V dávných dobách bylo vyobcování mimo kmen symbolem vyvržení a následně i možné smrti. Stejně tak Bůh ve své trojiční podstatě v teologickém pojetí naznačuje co je to blízké společenství a sjednocení.... SMRT je vyvržení vně, odloučení, prázdnota, sobectví a neutěšená nicota... peklo.... Kostely a stavby v kterých se křesťané scházejí jsou místa, která mají svou logiku.... A kdo to nechápe, jeho problém...😊
Agent0
Škoda že sa nenechali vsetci pozatýkat...
dyk
Svetom sa šíri pandémia protikatolicizmu. O to ide v celej groteske o covide. Zamedziť slaveniu Eucharistie, ktorej odstránenie sa pripravuje kvôli porantanému antikristovi a jeho svetovláde.
Freddy Gargamel
Mám dojem, že svetom sa šíri pandémia... pandémia vírusu zbabelosti.
Pavel Jaško
Toto je diktatúra satana a jeho sluhov vo svete. Údajný vírus, parazity, veď to je jeho výrobok, na ktorý sa teraz vyhovára.