Clicks1.5K
pl.news
5

Ujawniamy: Watykan mówi językiem aborcjonistów

Kardynał Luis Ladaria, nieudolny prefekt Kongregacji Nauki Wiary używa w swoim liście z 7 maja do biskupów USA, w którym insynuuje, że politycy aborcyjni powinni przyjmować Komunię, zwodniczego terminu "pro-choice".

"Pro choice" insynuuje, że zamordowanie małej istoty ludzkiej w łonie matki jest "opcją". Jest to pierwszy raz, kiedy Watykan używa tego zwodniczego wyrażenia, które zostało wymyślone, aby ukryć fakt, że aborcja zabija bijące serce.

Ladaria używa tego terminu wielokrotnie, odnosząc się dwukrotnie do "polityków pro-choice", a następnie do "ustawodawstwa pro-choice" i "stanowiska pro-choice", co dowodzi, że użycie tego terminu nie było przypadkowe.

Nawet Sobór Watykański II nazwał aborcję nie "wyborem", ale "obrzydliwą zbrodnią". Watykan Franciszka, boi się tknąć aborcji, ponieważ jest ona świętą krową oligarchów.

Grafika: Luis Ladaria © Mazur, CC BY-SA, #newsMjanmqihfw

Jan Zbigniew wojan
Po nosie widać
Weronika....S
Kapłanom generalnie nie przeszkadza, co i jak mówi Franciszek, religijnie czy antyreligijnie, ale jak już Franciszek coś powiedział, to jest bezwzględnie słuszne, choćby było sprzeczne z Bożymi normami czy zwykłą ludzką logiką. Kiedyś zarzuciłam pewnemu kapłanowi, że nie należy ,,nadprogramowych,, wypraszać z kościoła, a tenże kapłan odwołał się do opinii Franciszka wyjaśniając, że wszystko jest …More
Kapłanom generalnie nie przeszkadza, co i jak mówi Franciszek, religijnie czy antyreligijnie, ale jak już Franciszek coś powiedział, to jest bezwzględnie słuszne, choćby było sprzeczne z Bożymi normami czy zwykłą ludzką logiką. Kiedyś zarzuciłam pewnemu kapłanowi, że nie należy ,,nadprogramowych,, wypraszać z kościoła, a tenże kapłan odwołał się do opinii Franciszka wyjaśniając, że wszystko jest jak należy.