Clicks29
uk.news

Гібсон підтримує вигнаних священиків: "єпископи - це купка запроданців"

Мел Гібсон підтримав Чиказькі читання розарію 10 вересня від "Коаліції вигнаних священиків", до складу якої входить і "відсторонений" о. Джеймс Альтман.

Гібсон зазначає, що єпископи, які хочуть усунути священиків, не гребують ніякою брехнею, "але як тільки священик говорить щось, що віддалено нагадує єресь, вони реалізують свій план" і "знищують кар'єру священика".

Гібсон називає це "чернече служіння" знаком "хвороби, яка охопила Церкву". Крім того, він погоджується зі словами Вігано, який вважає, що проблеми почалися після провального Другого Ватиканського Собору.

Коли Гібсон хотів заручитися підтримкою для фільму "Пристрасті Христові" в 2004 році, він звернувся до єпископів США: "Вони постаралися позбутися мене як можна швидше". Він вважає, що єпископи - це "купка байдужих найманих працівників, які мало змінилися за ці роки".

Гібсон пам'ятає справжніх священиків, які зазнали гонінь в 70-х роках через те, що відкрито говорили про проблеми Нового Обряду.

Незважаючи на "відверту гріховність", Гібсон заявляє про те, що "розуміє різницю між пастирем і запроданцями", додаючи, що "більша частина єпископів - це купка запроданців".

#newsDdeidzuzke