acer
Sorose nemám rád, ale s tím ziskem Sororose z holokaustu to nemůže být pravda, protože se narodil 12. srpna 1930 v Budapešťi jako Schwartz György. Nezdá se být možné, že by jako desetiletý kluk vydělával na hitlerovu vyhlazování židů
dominikguzman
No som chcel povedať, že genetika národnosť nerozrieši, len rasu. Samozrejme, že sú rasové rozdiely, ale Žid je tiež beloch (ten chazarský) ako väčšina obyvateľstva Európy. Aj Rus je beloch, aj Nemec a Angličan sú belosi. Pôvodných Maďarov človek rozozná už len podľa toho, že sú tmavší a menší na koži a vo vzraste, lebo pôvodom sú z Ázie. Väčšinu Maďarov by geneticky priradili dnes ku slovanskej …More
No som chcel povedať, že genetika národnosť nerozrieši, len rasu. Samozrejme, že sú rasové rozdiely, ale Žid je tiež beloch (ten chazarský) ako väčšina obyvateľstva Európy. Aj Rus je beloch, aj Nemec a Angličan sú belosi. Pôvodných Maďarov človek rozozná už len podľa toho, že sú tmavší a menší na koži a vo vzraste, lebo pôvodom sú z Ázie. Väčšinu Maďarov by geneticky priradili dnes ku slovanskej vetve, napriek tomu, že národnostne sa hlásia k maďarskej. Národnosť je zložitá vec súčasnosti. Rasa sa dá jednoznačne určiť geneticky, ale národnosť, to je ľudský konštrukt a dnes sa vníma úplne inak, než tomu bolo v biblických časoch.
dominikguzman
Nenávisť nič neporieši. Mali by sme rozumne pristupovať k jednotlivým veciam. Nemyslím si, že Sorošove správanie má niečo spoločné s tým, že je Žid, je to preto, že je darebák a zapredal dušu diablovi. Určite kvôli Sorošovi nemienim hádzať všetkých Židov do jedného vreca, lebo je to tá taktika, rozdeľuj a panuj, a to sa nedá, musíme pristupovať ku každému prípadu samostatne. Možno v nejakej …More
Nenávisť nič neporieši. Mali by sme rozumne pristupovať k jednotlivým veciam. Nemyslím si, že Sorošove správanie má niečo spoločné s tým, že je Žid, je to preto, že je darebák a zapredal dušu diablovi. Určite kvôli Sorošovi nemienim hádzať všetkých Židov do jedného vreca, lebo je to tá taktika, rozdeľuj a panuj, a to sa nedá, musíme pristupovať ku každému prípadu samostatne. Možno v nejakej skupine ľudí, ku ktorej sa hlásia, vystupuje väčší počet kreténov, ale zasa nemôžeme všetkých zrovnať. Zrovnáva satan. On chce nás zrovnať všetkých. A veľa Židov má vymyté mozgy svojimi súkmeňovcami. Budem páchať viac hriechov, aby skôr prišiel mesiáš. A mesiáš prišiel, a nepoznali ho. A čakajú Antikrista.
5 more comments from dominikguzman
dominikguzman
A ani genetika ti neurčí národ, ku ktorému patríš, len skupinu. Či si biely, či si cigán, či si černoch alebo aziat...
dominikguzman
A politicky je národnosť vždy vnímaná intuitívne. Keď má pred sebou človek nejaké tlačivo, ktoré sa ho pýta na národnosť, tak národnosť napíše len podľa svojho cítenia, s ktorým národom sa stotožňuje. Keby som na papier napísal, že som Žid, verejnosť by ma brala ako Žida, ktorý žije na Slovensku, a štát by ma nemohol nijako za to trestne stíhať.
dominikguzman
Len národ v Biblii má inší význam, ako my chápeme pojem národ v súčasnosti. Národ ako ho chápeme my sa začal vnímať niekedy v 18-tom storočí.
dominikguzman
@alica111 S tým človekom má problém asi väčšina ľudí. A tí najlepší pochádzajú vždy z našej oblasti, buď z bývalého Rakúska-Uhorska, alebo z Československa. Prípadne z Poľska ako Zbigniew Brzezinski alebo Henry Kissinger z Nemecka, tiež Žid, ktorý sa dostali v USA na popredné miesta. Zeman nedávno povedal, že je Žid, že každý má byť Žid, to bolo v tom kontexte, ako keď Reagan povedal, že je …More
@alica111 S tým človekom má problém asi väčšina ľudí. A tí najlepší pochádzajú vždy z našej oblasti, buď z bývalého Rakúska-Uhorska, alebo z Československa. Prípadne z Poľska ako Zbigniew Brzezinski alebo Henry Kissinger z Nemecka, tiež Žid, ktorý sa dostali v USA na popredné miesta. Zeman nedávno povedal, že je Žid, že každý má byť Žid, to bolo v tom kontexte, ako keď Reagan povedal, že je Berlínčan, ale Zeman je asi tiež Žid, lebo potom povedal vetu v hebrejčine. A on si veľmi potrpí na všetky tie slovné hračky a tak. Zeman v tom má záľubu. Mne sa popravde nepáči, ako to nazvali Lifenews, že Žid, je to pre mňa stále rasistické. V našom regióne sa bežne stretávam so Židmi a nemám problém s nimi žiadny. Popravde, neprekáža mi väčšina Židov, Židovky sú celkom pekné ženy a mám aj slabosť na ne, väčšina z nich je však zmagorená rovnakou propagandou ako my. Soroš je Žid po rase, nie po náboženstve, a pojem rasy vznikol až nedávno, dlho žiaden pojem rasy či národa skutočne neexistoval, ako ho poznáme dnes. Je to novodobý konštrukt. Naplno to riešili až Hitler a Stalin. Historici a etnológovia by ti mohli toho veľa povedať. Aj dnes je veľmi sporné jednoznačne určiť rasu človeka, či národnosť.
dominikguzman
@alica111 No, veď na lifenews to už istý čas visí a zdieľala ho aj infovojna. Ja som ho tu dal po čase preto, že som ho prekladal a bolo celkom sledované, a je aj zaujímavé. Nové veci tu určite nahadzovať nebudem.