Clicks2K

Relácia RTVS OTO Dehonestácia a výsmech Boha a Cirkvi na oficiálnej a štátnej úrovni. A naši biskupi nič. Ale teraz si už pozrite "hrdinov", ktorých mnohí adorujete a ktorí až na výnimky bez problémov predávajú svoju dušu za tých pár strieborných.

Coburg
22
Jediné, čo by sa dalo, a to masovo, skutočne masovo neplatiť RTVS. Radšej podporovať TV LUX, ktorá opakovane v nedeľu zaradila do svojho programu svetový ale aj svetovo ignorovaný film Pre väčšiu …More
Jediné, čo by sa dalo, a to masovo, skutočne masovo neplatiť RTVS. Radšej podporovať TV LUX, ktorá opakovane v nedeľu zaradila do svojho programu svetový ale aj svetovo ignorovaný film Pre väčšiu slávu, o povstaní mexických katolíkov proti ateistickéhmu a represívnemu režimu v rokoch 1926 - 1929.
Hermenegild
Tvrdia, že koncesionárske poplatky RTVS dôchodcom zrušili a je to úplná lož, lebo keď dôchodcov opatruje syn alebo dcéra a má u nich trvalé bydlisko, tak tí dôchodcovia musia koncesionárske poplatky platiť tak či tak ako aj elektrinu, plyn a vodu!
Peter(skala)
tomu sa hovorí: ... ale ...
Tie zakony začínaju slovami ako su: zdarma, bezplatne, ... lenže pokračujú slovami: ale, okrem, ... takže nakoniec aj tak mnohí doplacaju na to.
apredsasatoci
Bratia a sestry, Blahoslavený milujúci Pravdu!
Kallistratos
Mrknul jsem na ten pořad, nemám ale čas to prolézat abych našel inkriminovaná místa ale co jsem našel, tak některé věci spíše trapné nehodné potlesku. Hodně laciný humor. Pustím si asi Big Bena, tam to mají Bavoři aspoň s grácií, když Ben kárá preláta.😁
Coburg
nedá sa to postrihať, je to porušenie práv autora.
U.S.C.A.E.
alebo každý v svojej diecéze ale v rovnaký čas však nie sme Rusko alebo USA že máme x časových pásiem na komitét vôbec netreba čakať každý Biskup si je pánom v diecéze a keď to nebudú chcieť všetci tak aspoň zistíme kto je aký už narovinu, najlepšie by to bolo súčasne. Spoločné vyhlásenie plus každý Biskup za svoju Jurisdikciu takto by sa to aj skutočne účinne dalo najavo lebo nejaké vyhlásenie …More
alebo každý v svojej diecéze ale v rovnaký čas však nie sme Rusko alebo USA že máme x časových pásiem na komitét vôbec netreba čakať každý Biskup si je pánom v diecéze a keď to nebudú chcieť všetci tak aspoň zistíme kto je aký už narovinu, najlepšie by to bolo súčasne. Spoločné vyhlásenie plus každý Biskup za svoju Jurisdikciu takto by sa to aj skutočne účinne dalo najavo lebo nejaké vyhlásenie rýchlo zapadne alebo si ho "nebudú vedieť" všimnúť

Episkpát existuje aj keby KBS neexistovala ale vystúpiť osobne to chce osobnú odvahu a veru neviem či sa im to všetkým zamlúva za vyhlásenie sa dá schovať ale vďaka aj zaň ak bude ale myslím patrične ostré tie zmäkčilosti čo má vo zvyku S.Z. to radšej nech nič nevydávajú ak majú vydať tak iba poriadnu obranu Cti Božej tá bola napadnutá a Pravá Viera čo tam po nás

a nebudem sa čudovať aj keď nič hodné Biskupského svätenia nebude však dva telefonáty a div sa neplazili pred pellem čiže pellegrinim tak žiadne veľké nádeje nevzbudzujú
Pavol IV
Peter(skala) TA Katastrofa - tieto tvoje slova su urcene biskupom a celej KBS?? To je od teba nebyvaly pokrok. 😉
Peter(skala)
to je pre teba :)
Pavol IV
Peter(skala) Som poteseny tvojou starostou o mna.
Peter(skala)
TA Katastrofa 🤪
Coburg
Peter na to musi zareagovat CELA KBS, nie iba jej alibisticky hovorca.
Peter(skala)
Presne tak, hovorca toho nahovorí kadečo a všeličo aj len pre svojich posluchačov aby vyjadril svoj osobný nazor, ale ked to bude dokument KBS, tak to bude ine kafe.

... ale aby som to upresnil, tak nestačí, že ten dokument napíše len Mons.Zvolenský ako predseda, lebo to bude len znova o nazore jednej osoby, aj ked vysokopostavenej a to podobne ako zvykne robiť v pripade COVIDU, sv.prijímania...…More
Presne tak, hovorca toho nahovorí kadečo a všeličo aj len pre svojich posluchačov aby vyjadril svoj osobný nazor, ale ked to bude dokument KBS, tak to bude ine kafe.

... ale aby som to upresnil, tak nestačí, že ten dokument napíše len Mons.Zvolenský ako predseda, lebo to bude len znova o nazore jednej osoby, aj ked vysokopostavenej a to podobne ako zvykne robiť v pripade COVIDU, sv.prijímania... takže treba zvolať Konferenciu v Čičnnoch alebo Donovaloch, či kde... a nech ten dokument je vysledkom suhlasu všetkých biskupov
Coburg
Presne tak, a tam treba nielen vyhlásenie ale aj protest na Licenčnú radu, lebo takéto niečo je porušenie zákona.
Peter(skala)
dobre že píšeš, lebo ako vraviš, tak verejná kritika zo strany KBS by nemusela nič vyriešiť, ale ak by to bola ofic.vyzva a podaná na ministers.pre media, tak potom by už ministerstvo muselo konať. Miminalne sa k tomu vyjadriť.

Tak by to bolo ovela lepšie.
Peter(skala)
www.rvr.sk/kontakty
TU je kontakt na licenčnu radu
a ministerstvo kultury
www.culture.gov.sk/ministerstvo/kontakty-1f4.html
Coburg
Titl.
Rada pre vysielanie a retransmisiu, pani Ivana Čaučíková
ivana.caucikova@rvr.sk

Vážená Rada pre vysielanie a retransmisiu, ako predseda občianskeho združenia Magnificat Slovakia žiadam týmto o prešetrenie obsahu vysielania relácie OTO, ktorá bola odvysielaná na RTVS, 1 program o 20. 20 h v sobotu 5. septembra 2020. V programe boli hrubo a jasne zosmiešnené minimálne tri Súčasti katolíckej …More
Titl.
Rada pre vysielanie a retransmisiu, pani Ivana Čaučíková
ivana.caucikova@rvr.sk

Vážená Rada pre vysielanie a retransmisiu, ako predseda občianskeho združenia Magnificat Slovakia žiadam týmto o prešetrenie obsahu vysielania relácie OTO, ktorá bola odvysielaná na RTVS, 1 program o 20. 20 h v sobotu 5. septembra 2020. V programe boli hrubo a jasne zosmiešnené minimálne tri Súčasti katolíckej viery: Rehoľný stav, Prikázania (Desatoro) a osobná spoveď.
Žiadam vás v mene združenia Magnificat Slovakia, ktorého členov uvedený program pohoršil, o prešetrenie predmetnej relácie a jej tvorcov a vyvodenie dôsledkov - pokutovanie Verejnoprávnej televízie RTVS v rámci vašej kompetencie.

s úctou Anton Selecký, predseda združenia Magnificat Slovakia
V Bratislave 8. septembra 2020

(odoslané)
Coburg
No ako, pridal sa niekto?
Peter(skala)
<ivana.caucikova@rvr.sk>

<predseda@rvr.sk>

Vážená Rada pre vysielanie a retransmisiu,
Predovšetkým Vám ďakujem za doterajšie služby, kvôli ktorým občania na Slovensku aj v zahraničí sa mohli kultúrne vzdelávať aj zabávať. Keďže mi záleží na tom, aby to pokračovalo naďalej chcel by som vás upozorniť na reláciu: OTO 2020, ktorá bola odvysielaná na RTVS1. o 20:20 hod. v sobotu 5. 9.2020.

Počas …More
<ivana.caucikova@rvr.sk>

<predseda@rvr.sk>

Vážená Rada pre vysielanie a retransmisiu,
Predovšetkým Vám ďakujem za doterajšie služby, kvôli ktorým občania na Slovensku aj v zahraničí sa mohli kultúrne vzdelávať aj zabávať. Keďže mi záleží na tom, aby to pokračovalo naďalej chcel by som vás upozorniť na reláciu: OTO 2020, ktorá bola odvysielaná na RTVS1. o 20:20 hod. v sobotu 5. 9.2020.

Počas relácie bolo hrubo zosmiešnené veľmi dôležité náboženské a kultúrne dedičstvo ako sú 10-toro Božích prikázaní, rehoľné povolania a svätá spoveď (sviatosť zmierenia). Skutočná kultúra národa nespočíva vo výmysloch, klamstvách, či podvodoch a trikoch, ale v pravdivom, úprimnom a čnostnom prejave osobností, aké by mala vychovávať aj mediálna scéna v televízii.

Nakoľko sa narúša táto kultúra života a krása umenia aj v tejto relácii, chcel by som vás požiadať o to, aby ste upozornili členov relácie, ktorí sa zúčastnili na programe, nech zvážia poriadne takéto správanie a už sa nepodieľali na takomto pohoršujúcom vystúpení.
Ondrej Kandráč po mediálnej kritike si uvedomil svoju chybu a aspoň sa ospravedlnil. Bolo by správne, keby sa ospravedlnili aj ostatní, čo sa na tom podieľali a to aj vďaka vášmu upozorneniu na nevhodné správanie.