Clicks4.1K
Anton Selecký
1
No way - imigrácia bez šance. Príklad AustrálieMore
No way - imigrácia bez šance.

Príklad Austrálie
ľubica
...zaujímavé, že keď sme ešte neboli v EU, tak keď niekto ilegálne prekročil hranice členského štátu a chytili ho, dostal sa do lochu, v lepšom prípade ho prepustili, v horšom dostal pokutu, väzenie a po odpykaní zákaz vstupu do členských krajín na niekoľko rokov. Teraz? Títo prídu úplne ilegálne, bez dokladov, nič nerešpektujú, ak ich odchytia, max za 40 dní ich pustia na slobodu, doklady, …More
...zaujímavé, že keď sme ešte neboli v EU, tak keď niekto ilegálne prekročil hranice členského štátu a chytili ho, dostal sa do lochu, v lepšom prípade ho prepustili, v horšom dostal pokutu, väzenie a po odpykaní zákaz vstupu do členských krajín na niekoľko rokov. Teraz? Títo prídu úplne ilegálne, bez dokladov, nič nerešpektujú, ak ich odchytia, max za 40 dní ich pustia na slobodu, doklady, ktoré dostanú zničia... a aký trest zato dostanú? V Rakúsku 1200 Eur mesačne vreckové, mobilný telefón, 3x za deň jedlo, ubytovanie, záujmové krúžky. Oni sa správajú ako zvieratá a všetko im tolerujú a mimovládky ich pestujú ako vzácnu životnú formu, zato ku nám sa dodnes ešte na západe chovajú ako k podradným ľuďom.

................................................

...smejem sa ako preliezaju ploty a uplne hladko a nic sa nedeje a policajt s obuskom sa len kuka ja keby som chcel preliezt cez plot americkej ambasady tiez by sa na mna tak pozerali ? zdroj:
www.mojevideo.sk/…/poziadavky_imig…