Clicks188

HISTORIĘ ZACZĘLI NAM DORABIAĆ dr Jerzy Jaśkowski część 6

free.energy
2
#ZdrowyKanał 😀 HISTORIĘ ZACZĘLI NAM DORABIAĆ dr Jerzy Jaśkowski część 6 Drodzy Widzowie, utrzymujemy się z darowizn, uprzejmie prosimy o dowolną wpłatę na rozwój Zdrowego Kanału aTVBe z …More
#ZdrowyKanał 😀 HISTORIĘ ZACZĘLI NAM DORABIAĆ dr Jerzy Jaśkowski część 6 Drodzy Widzowie, utrzymujemy się z darowizn, uprzejmie prosimy o dowolną wpłatę na rozwój Zdrowego Kanału aTVBe z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe - Piękne Dzięki 😀 Nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 Przelewy z zagranicy KOD SWIFT: GBGCPLPK IBAN PL67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 Pay Pal: artur.borowski@akuna.pl Zapraszamy do polubienia Nas na Facebooku: www.facebook.com/studioatvbe/ tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje Patron Medialny: aTVBe Zdrowy Kanał Realizacja filmowa i montaż: Artur Borowski Produkcja: aTVBe Studio Kamera: Sony HXR-NX200 Kamera: Sony PXW - Z90 Kamera: Sony FDR-AXP33 Kamera: GoPro 3+ Rejestrator dźwięku: TASCAM Montaż (program): Camtasia Studio 8 (licencja) UWAGA - prezentowany materiał nie stanowi porady o charakterze medycznym, ma wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Autor oświadcza, że nie daje gwarancji przydatności treści materiału do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. aTVBe ™ / aTVBe Studio ™ © 2016 ABART Multimedia Productions Inc .. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgadzamy się na udostępnianie w całości materiału z linkiem źródłowym. Wykorzystanie części materiału jest możliwe ale z zachowaniem oryginału i po uprzedniej pisemnej zgodzie mediów ABART Media Productions Inc. Wykorzystanie części materiału z zasłoniętym logo aTVBe i tym samym traktowanie jako swój materiał jest zabronione. ABART Media Sp. z o.o. Kevin MacLeod: Hammock Fight – na licencji Creative Commons Attribution (creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: incompetech.com/music/royalty-free/index.html Wykonawca: incompetech.com
SYSTEM INDOKTRYNACJI ZACZYNA SIĘ W PRZEDSZKOLU, POPRZEZ WSZYSTKIE KOLEJNE ETAPY, W REZULTACIE INŻYNIERII SPOŁECZNEJ, TWORZY POSŁUSZNEGO NIE POTRAFIĄCEGO MYŚLEĆ NIEWOLNIKA.

KONSUMUJĄCEGO, ZAKREDYTOWANEGO, BEZ HISTORII i BEZ PRZYSZŁOŚCI.
Wyciek z Niemieckiego MSW: Oficjalnie ujawniony raport określa COVID-19 jako "globalny fałszywy alarm" [już 9 maja 2020]

pubmedinfo.org/…/wyciek-z-niemie…
Cze 21, 2020

Wyciek z Niemieckiego MSW: koronawirus to „globalny fałszywy alarm”.
Niemiecki rząd federalny i główne media są zaangażowane w kontrolę [i zamiatanie pod dywan] szkód po tym, jak raport podważający ustaloną narrację dotyczącą …More
Wyciek z Niemieckiego MSW: Oficjalnie ujawniony raport określa COVID-19 jako "globalny fałszywy alarm" [już 9 maja 2020]

pubmedinfo.org/…/wyciek-z-niemie…
Cze 21, 2020

Wyciek z Niemieckiego MSW: koronawirus to „globalny fałszywy alarm”.
Niemiecki rząd federalny i główne media są zaangażowane w kontrolę [i zamiatanie pod dywan] szkód po tym, jak raport podważający ustaloną narrację dotyczącą koronawirusa wyciekł z ministerstwa spraw wewnętrznych.

Wyciek z Niemieckiego MSW

Niektóre z kluczowych fragmentów raportu to:

Niebezpieczeństwo choroby Covid-19 zostało
przeszacowane: prawdopodobnie w żadnym wypadku niebezpieczeństwo stwarzane przez nowego wirusa nie przekroczyło normalnego poziomu.

Ludzie, którzy umierają z powodu koronawirusa, to w zasadzie ci, którzy umarliby statystycznie w tym roku, ponieważ osiągnęli kres życia, a ich osłabione ciała nie są już w stanie poradzić sobie z żadnym przypadkowym codziennym stresem (w tym około 150 wirusów obecnie w obiegu).

Na całym świecie, w ciągu kwartału, odnotowano nie więcej niż 250.000 zgonów z powodu Covid-19, w porównaniu do 1,5 miliona zgonów [25.100 w Niemczech] podczas fali grypy 2017/18.

– Niebezpieczeństwo nie jest oczywiście większe niż w przypadku wielu innych wirusów. Nie ma dowodów, że było to coś więcej niż fałszywy alarm.
Zarzut może brzmieć w następujący sposób: Podczas kryzysu spowodowanego koronawirusem państwo udowodniło, że jest jednym z największych producentów fałszywych wiadomości.

Tak wygląda sterowanie umysłami… w imię demokracji
Na tym jednak nie koniec. Robi się coraz gorzej.

Raport koncentruje się na „różnorodnych i ciężkich konsekwencjach działań podjętych wobec koronawirusa” i ostrzega, że są one „poważne”.
Więcej ludzi umiera z powodu narzuconych przez państwo działań podjętych wobec koronawirusa, niż tych zabijanych przez wirusa.
Powodem jest skandal w trakcie tworzenia: Niemiecki system opieki zdrowotnej skoncentrowany na koronawirusie odkłada ratujące życie operacje oraz opóźnia lub redukuje leczenie pacjentów tych, u których nie stwierdzono koronawirusa.

Berlin podtrzymuje narrację negacji. Naukowcy walczą.

Początkowo rząd próbował odrzucić raport jako „pracę jednego pracownika”, a jego treść jako „własną opinię” – podczas gdy dziennikarze zwierali szyki, bez zadawania pytań, wraz z politykami.

Ale 93-stronicowy raport zatytułowany „Analiza zarządzania kryzysowego” został opracowany przez panel naukowy powołany przez ministerstwo spraw wewnętrznych i złożony przez zewnętrznych ekspertów medycznych z kilku niemieckich uniwersytetów.

Raport powstał z inicjatywy departamentu spraw wewnętrznych, w jednostce o nazwie KM4, odpowiedzialnej za „Ochronę infrastruktury krytycznej”.
Tutaj również niemiecki urzędnik Stephen Kohn stał się informatorem, pracuje/pracował, i skąd ujawnił to mediom.

Autorzy raportu opublikowali już 11 maja wspólny komunikat prasowy, krytykując rząd za ignorowanie porad ekspertów i prosząc ministra spraw wewnętrznych o oficjalne skomentowanie wspólnego oświadczenia ekspertów:
„Środki terapeutyczne i zapobiegawcze nigdy nie powinny przynosić więcej szkody niż sama choroba. Ich celem powinna być ochrona grup ryzyka, bez ograniczania dostępności opieki medycznej i zdrowia całej populacji, co niestety ma obecnie miejsce.”

„My w praktyce naukowej i medycznej codziennie doświadczamy wtórnych szkód związanych z działaniami podjętymi wobec koronawirusa wśród naszych pacjentów.”

„Dlatego zwracamy się do Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych o wypowiedź na temat naszego komunikatu prasowego i mamy nadzieję na stosowną dyskusję dotyczącą działań podjętych wobec koronawirusa, która doprowadzi do najlepszego możliwego rozwiązania dla całej populacji.”

W momencie pisania tego tekstu rząd niemiecki jeszcze nie zareagował na to wezwanie.

Ale fakty – niestety – potwierdzają obawy ekspertów medycznych.
W dniu 23 maja niemiecka gazeta Das Bild opublikowała artykuł zatytułowany: „Dramatyczne konsekwencje działań podjętych wobec koronawirusa: opóźniono 52.000 operacji nowotworowych.

Wewnątrz lekarz prowadzący ostrzega, że „będziemy odczuwać skutki uboczne kryzysu wywołanego koronawirusem przez lata.”

Polowanie na informatora. Ignorowanie wiadomości.

Jak donosi Der Spiegel w dniu 15 maja: „Stephen Kohn [informator] został od tego czasu zawieszony w pełnieniu obowiązków. Poradzono mu, aby zwrócił się po pomoc do adwokata, a jego laptop służbowy został skonfiskowany.

Kohn pierwotnie ujawnił raport 9 maja liberalno-konserwatywnemu magazynowi Tichys Einblick, jednemu z najpopularniejszych alternatywnych mediów w Niemczech.

Wiadomości o raporcie znalazły się w głównych mediach w Niemczech w drugim tygodniu maja – ale już w trzecim tygodniu media i politycy przestali dyskutować na ten temat, odmawiając komentarza.

Godne uwagi było podejście Güntera Kringsa, przedstawiciela ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera – szefa informatora:

Zapytany, czy traktuje dokument poważnie, Krings odpowiedział:

Jeśli zaczniesz analizować takie dokumenty, to wkrótce zaprosisz gości w foliowych czapkach na przesłuchania parlamentarne.”

Ludzie w foliowych czapkach – po niemiecku Aluhut – to termin używany do opisywania ludzi, którzy wierzą w teorie spiskowe.

Fraza „teoria spiskowa” – broń w walce informacyjnej rozpowszechniona przez CIA po 1967 roku

Rzeczywiście w jednym artykule Der Spiegel, dotyczącym ruchu protestacyjnego wobec koronawirusa i konsekwencji ujawnionego raportu, słowo „spisek/konspiracja” pojawiło się nie mniej niż 17 razy!

I nie ma dyskusji na temat kwestii poruszonych w samym raporcie.

Poza Niemcami informacje praktycznie nie zostały nigdzie indziej odnotowane.
Ruch protestacyjny- lub „Korona – Rebelianci”.

Niemcy rozpoczęli demonstrację przeciwko zamknięciu kraju już w kwietniu.
Geneza idei zamykania kraju [Lockdown] sięga 2006 roku – Jeffrey A. Tucker

A tysiące obywateli pojawiają się na demonstracjach co weekend, nawet gdy rząd łagodzi ograniczenia.

Demonstracje nie są przeciwko ograniczeniom, które w rzeczywistości były stosunkowo łagodne w porównaniu do wielu innych krajów zachodnich.
Demonstrujący kwestionują całą narrację związaną z koronawirusem, a jeszcze bardziej jej przedstawicieli, zwłaszcza rolę, jaką odgrywa Bill Gates, jako drugi największy darczyńca WHO (pierwszy od czasu, gdy Trump zawiesił wkład USA).

Rzeczywiście największe tego typu demonstracje miały miejsce 9 maja w Stuttgarcie, gdzie dziesiątki tysięcy ludzi zgromadziły się, by sprzeciwić się Nowemu Porządkowi Świata.

Niemcy mówią „nie” każdemu orwellowskiemu rozwiązaniu, które rząd może pewnego dnia narzucić z powodu wątpliwego „stanu wyjątkowego”, od aplikacji na telefon do masowej inwigilacji po obowiązkowe szczepienia.
Wyciekły raport udowodnił, że ich obawy są uzasadnione.

Przynajmniej jeśli chodzi o fałszywy charakter „pandemii koronawirusa”.

Reszta może wkrótce nadejść.

Źródło: German Official Leaks Report Denouncing Corona as ‘A Global False Alarm’