Clicks773
BYDGOSKI MARSZ PO ZDROWIE I WOLNOŚĆ 24.07.2021
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
niedzielski zaprasza do szczepień.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
KAMRACI - WRÓG POLAKÓW - Wiktor Janicki, Wiktor Janicki, Wiktor Janicki...

Cóż za przypadek!

Wiceszef Federacji Przedsiębiorców Polskich, nawołującej do segregacji sanitarnej, jest szefem polskiego oddziału AstraZeneca

nczas.com/…tarnej-jest-szefem-polskiego-oddzialu-astrazeneca/

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) chwali się, że jako pierwsza organizacja przedsiębiorców apelował…More
KAMRACI - WRÓG POLAKÓW - Wiktor Janicki, Wiktor Janicki, Wiktor Janicki...

Cóż za przypadek!

Wiceszef Federacji Przedsiębiorców Polskich, nawołującej do segregacji sanitarnej, jest szefem polskiego oddziału AstraZeneca

nczas.com/…tarnej-jest-szefem-polskiego-oddzialu-astrazeneca/

Federacja Przedsiębiorców Polskich (FPP) chwali się, że jako pierwsza organizacja przedsiębiorców apelowała o wprowadzenie przepisów, które „ochronią gospodarkę przed kolejnym lockdownem”. Jednak ochrona ta miałaby polegać na dyskryminacji niezaszczepionych i de facto pośrednim przymusie szczepień.

Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że wiceprzewodniczący Federacji jest szefem polskiego oddziału koncernu AstraZeneca – jednego z producentów szczepionek na Covid.

==============


Federacja Przedsiębiorców Polskich zrzesza kilkadziesiąt firm – koncernów prywatnych i państwowych – w tym m.in. PKN Orlen, PGNiG, PKO BP, BGK, Totalizator Sportowy, Asseco, Coca-Cola Polska, Budimex, Philip Morris, Vivus i Uber.

13 lipca 2021 roku Federacja opublikowała stanowisko, w którym zdecydowanie i jednoznacznie opowiedziała się za wprowadzeniem „zachęt” prowadzących do pośredniego obowiązku szczepień, a przynajmniej dyskryminacji niezaszprycowanych.

Jako argumenty podawano m.in. zdrowie publiczne, rzekome zagrożenie ze strony niezaszczepionych, a także groźba wprowadzania kolejnych lockdownów przy kolejnych tzw. falach oraz związane z tym straty finansowe.

Jak się jednak okazało,wiceszefem Rady Federacji Przedsiębiorców Polskich jest Wiktor Janicki. Jest on zarazem prezesem AstraZeneca Pharma Poland.

„Ludzie związani z koncernami farmaceutycznymi produkującymi szczepionki, lobbują u polityków za odebraniem praw i wolności obywatelskich niezaszczepionym” – napisała poseł Anna Maria Siarkowska.

Jak czytamy w stanowisku Federacji Przedsiębiorców Polskich „zasadne jest wprowadzenie rozwiązań ustawowych, które uzależnią możliwość przebywania w określonych miejscach lub podejmowania określonych czynności od poddania się szczepieniu”.

„W ten sposób osoby zaszczepione uzyskiwałyby praktyczny mechanizm obrony przed naruszeniem ich prawa do ochrony własnego zdrowia przez osoby niezaszczepione. Obecnie decyzja o niezaszczepieniu – wbrew dowodom naukowym – ma w istocie pierwszeństwo przed prawem do ochrony własnego zdrowia przez osoby, które poddały się szczepieniu. Takiego stanu nie sposób zaakceptować” – dodano.
Źródła: Twitter/federacjaprzedsiebiorcow.pl/PCh24.pl
.
jac505
Żeby nie było pozwów o odszkodowania, nie może być ofiar. Oni wiedzą, że "zaszczepieni" nie pożyją 20 lat a w tym czasie nie ujawnią się w tych ludziach złe skutki "szczepień", które będą dowodami w sprawie. Diabeł rozpoczął III WŚ z ludzkością ale nie atomem tylko bio-chemią. Panie Jezu przyjdź !