Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Kwal .
2133.9K
No to teraz będzie się działo...
nczas.com

Szymowski: Morawiecki był dwukrotnie zarejestrowany przez STASI jako tajny informator - NCZAS.COM

Dzisiejszy premier był dwukrotnie zarejestrowany przez STASI jako tajny informator. Jednak szczegółów …
Radek33
Żadne duże medium nie podjęło tematu,zarówno z lewa jak i prawa,sprawa jest przemilczana.Nie trzeba być bardzo błyskotliwym,żeby odpowiedzieć sobie dlaczego.
sługa Boży shares this
121.5K
Skoro rezydent ma w sobie krew zbrodniarza odznaczanego
za skuteczność w zarzynaniu Polaków - to czy takie coś dziwi ?
sługa Boży
JAK TO ?! NASZ KOCHANY MATEUSZEK ?
jac05
Musiał by być nastolatkiem żeby donosić stasi.
sługa Boży
jac05 "w 1989 roku zarejestrowano do współpracy źródło o pseudonimie „Student”. „Podane są jego personalia, w tym nazwisko i imię (Morawiecki Mateusz), data urodzenia (28 czerwca 1968)” – czytamy w relacji Szymowskiego."
TAKIE ZNAJOMOŚCI ZAWIERA SIĘ NA CAŁE ŻYCIE 😉
tekla
20 lat to nie nastolatek. Świadomy młody człowiek, który podejmuje współpracę z wrogą agenturą.
jac05
@sługa Boży Po co stasi miałaby werbować młodego Polaka aby upadającej NRD donosił na upadający w Polsce komunizm ? Bez sensu.
mirekk_m
A może jest kosmitą przypuszczam że są dowody zresztą bardzo tajne w archiwum stasi
sługa Boży
jac05 Poważnie nie wiesz ?
A czym była magdalenka i okrągły stół ?
Komunizm nie upadał ani tu, ani tam.
Przechodził transformację i wżerał się "pod skórę".
Bez żadnych przeszkód działa do dziś.
Czyżbyś o tym nie wiedział ?
Czyżbyś nie zdawał sobie sprawy, że służby werbują narybek
którym najprościej się manipuluje i najpewniejsze daje
to rezultaty w przyszłości ?
Służby narybek wychowują i …More
jac05 Poważnie nie wiesz ?
A czym była magdalenka i okrągły stół ?
Komunizm nie upadał ani tu, ani tam.
Przechodził transformację i wżerał się "pod skórę".
Bez żadnych przeszkód działa do dziś.
Czyżbyś o tym nie wiedział ?
Czyżbyś nie zdawał sobie sprawy, że służby werbują narybek
którym najprościej się manipuluje i najpewniejsze daje
to rezultaty w przyszłości ?

Służby narybek wychowują i doprowadzają swoimi kanałami do władzy. Mam nadzieję, że to już jasne.
Dlaczego trzeba pisać o takich banałach...
Kwal .
Bardzo merytoryczna odpowiedź Sługi Bożego Panu mirekkowi. Tak dokładnie jest. Nic w Polsce się nie zmieniło od 1989 roku, Dalej tkwimy w komunie i jak to ujął śp. prof Wolniewicz "komuna tylko zmutowała"....
Młode pokolenie tego nie rozumie bo żyje w rzeczywistości podstawionej !
jac05
@sługa Boży BND sprawdziła agentów stasi i nie wielu z nich otrzymało nową pracę, bo nie ufali starym agentom ale możliwe, że przez Mateusza mogli mieć dostęp do jego ojca, który miał jakiś wpływ i wiele wiedział co dzieje się w polskim kierownictwie państwa. Może potem gdy do władzy doszedł Tusk posługiwali się Mateuszem do kontroli Tuska. Może, może .... nic nie wiemy co się na prawdę działo …More
@sługa Boży BND sprawdziła agentów stasi i nie wielu z nich otrzymało nową pracę, bo nie ufali starym agentom ale możliwe, że przez Mateusza mogli mieć dostęp do jego ojca, który miał jakiś wpływ i wiele wiedział co dzieje się w polskim kierownictwie państwa. Może potem gdy do władzy doszedł Tusk posługiwali się Mateuszem do kontroli Tuska. Może, może .... nic nie wiemy co się na prawdę działo w tajnym życiu Mateusza.
sługa Boży
jac05 To jest jeden z niewielu rodzajów małżeństwa w którym nie ma rozwodów.
Jest tu gwarancja wierności tak czy owak - po grób.
Mąż o żonie wie wszystko, a żona o mężu zawsze wie za dużo.
Jej nie opłaca się mówić - jemu nie opłaca się z niej rezygnować.
jac05
Nie twierdzę, że Mateusz nie podjął się współpracy z jakimś wywiadem. W tamtych ciężkich finansowo czasach bardzo łatwo było kupić do wywiadu za nie wielkie pieniądze kogoś inteligentnego lub na wysokim stanowisku.
Mark Nemo
Przykład: Jak Bolek pierwszy raz wygrał w Totka, to też był jeszcze młodym człowiekiem. Przez całe życie wygrywał, zdobywał profesury i inne noble, a jego gadzia natura nigdy się nie zmieniła !
Sławomir Sokołowski
Gdyby był uczciwy i szlachetny, nie byłby tzw. premierem. Mafia światowa potrzebuje posłuszne popychadła, a nie ludzi honoru!
Kwal .
Tak jest dokładnie Panie Sławku....moim zdaniem nie tylko w Polsce tak jest...tak jest na całym świecie !
Ale to już są skutki, a gdzie są przyczyny ? kto to robi ? kto tym kieruje ?
Sławomir Sokołowski
@Kwal . Pan Bóg powołał specjalnego „strażnika” moralności – Kościół, który ma strzec prawa Bożego, w tym moralności. Każdy atak na Boga i człowieka ma być nagłośniony i piętnowany w pierwszym rzędzie właśnie przez Kościół Katolicki. Przykładem takiej postawy był Kościół w Kenii, gdy w 2014 roku, tzw. WHO, Gates i inny „filantropii”, chcieli „wykastrować” wszystkie Kenijki, pod pozorem …More
@Kwal . Pan Bóg powołał specjalnego „strażnika” moralności – Kościół, który ma strzec prawa Bożego, w tym moralności. Każdy atak na Boga i człowieka ma być nagłośniony i piętnowany w pierwszym rzędzie właśnie przez Kościół Katolicki. Przykładem takiej postawy był Kościół w Kenii, gdy w 2014 roku, tzw. WHO, Gates i inny „filantropii”, chcieli „wykastrować” wszystkie Kenijki, pod pozorem walki z tężcem. To dzięki KK zaprzestano „szczepień” po drugiej z sześciu planowanych dawek trucizny.

Jeżeli Kościół będzie milczał gdy zbrodnia zalewa świat, to już nikt nas po tej stronie nie uratuje...
YacentY
Ciocia Irena o tym wie ?
megur shares this
31.4K
No to teraz będzie się działo...
czesio i muchy
beznapletkowiec jest skończony , nie ma pomysłu jak wybrnąć z kryzysu , nie wie skąd pożyczać kasę , dlatemu specjalne media rozdmuchają jakiś malutki cyrk z głównym beznapletkowcem , a tym samym zdejmą go ze stanowiska żeby ucichło obecne bagno a do tematu stasi nikt nie podejdzie tak na 100% , bo to było dawno, bo za komuny , bo młody był itd. dostanie jakąś fuchę w orlenie albo nawet główny …More
beznapletkowiec jest skończony , nie ma pomysłu jak wybrnąć z kryzysu , nie wie skąd pożyczać kasę , dlatemu specjalne media rozdmuchają jakiś malutki cyrk z głównym beznapletkowcem , a tym samym zdejmą go ze stanowiska żeby ucichło obecne bagno a do tematu stasi nikt nie podejdzie tak na 100% , bo to było dawno, bo za komuny , bo młody był itd. dostanie jakąś fuchę w orlenie albo nawet główny stołek , bo sołtys z pcimia jest za cienki , a zamiast krzyworyja wsiądzie nowy , młody , ambitny przewodnik który trochę pozmienia stołki , poprzesuwa magnesiki na tablicy a potem wszystko wróci do tego jak było jest i będzie !
Krystian N.
STASI to pół biedy. Gorszy Mossad i CIA.
Przecież widać gołym okiem, że wszystko co robi ten człowiek to sabotaż państwa polskiego.
stanislawp
Ponoć Beatka Szydło z broszką wróci aby ludzi udobruchać, żeby brali chrust z lasu.
Kwal .
Jutro będzie prasa o tym huczeć !
Urszula Rok
Oby, bo z tą prasą różnie bywa co potwierdziła pandemia - większość nawoływała by się scypać.
czesio i muchy
Sommer to jest ostatnia lewacka gnida której uwierzę w cokolwiek . to prowokator i cwaniak . uważajcie na tego szmaciarza
Kwal .
Panie czesio z tym lewactwem u Sommera to chyba Pan przesadził. Wady na pewno jakieś ma i w poglądach też ale nie lewackie...Nie wiem co Pana tak przeraziło u Sommera ?
czesio i muchy
Kwal - wklejam już któryś raz fragment z wikipedii z o Sommerze. oczywiście teraz już takiego wpisu nie znajdziemy. proszę poszukać sobie informacje , życiorysy , kto był mentorem pana sommera na studiach i po nich. a tym samym kto i w jaki sposób kształtował jego tzw szare komórki. a poza tym proponuje zapoznać się czym była sowiecka operacja trast . - Tomasz Sommer - fragmenty z wikipedii w …More
Kwal - wklejam już któryś raz fragment z wikipedii z o Sommerze. oczywiście teraz już takiego wpisu nie znajdziemy. proszę poszukać sobie informacje , życiorysy , kto był mentorem pana sommera na studiach i po nich. a tym samym kto i w jaki sposób kształtował jego tzw szare komórki. a poza tym proponuje zapoznać się czym była sowiecka operacja trast . - Tomasz Sommer - fragmenty z wikipedii w roku 2019 - dziennikarz i wydawca, redaktor naczelny i współwłaściciel tygodnika konserwatywno-liberalnego „Najwyższy CZAS Jego promotorem była prof. Jadwiga Staniszkis, - Należała do grona młodych asystentów (obok @t. Waldemara Kuczyńskiego, Marcina Króla, Andrzeja Mencwela czy Aleksandra Smolara), którzy wspólnie z cenionymi profesorami (@t. Zygmuntem Baumanem, Włodzimierzem Brusem, Leszkiem Kołakowskim, Tadeuszem Kotarbińskim czy Marią Ossowską) oraz aktywnymi politycznie studentami (tzw. komandosami, @t. Sewerynem Blumsztajnem, Teresą Bogucką, Janem Lityńskim, Adamem Michnikiem i Henrykiem Szlajferem ..... bla bla bla - wychodzi na to że pan redaktor był szkolony i ma powiązania i koneksje z lewacko komunistyczno beznapletkową jaczejką jak to nazywał w swoich filmach Braun jak jeszcze był normalny !! . I nikt tego wcześniej nie zauważył? miłego szperania !
czesio i muchy
oczywiście nie jestem fanem beznapletkowego premiera
Kwal .
To rzeczywiście ciekawe. Muszę poczytać !
Adrianna7
UJAWNIAM! PREMIER MORAWIECKI BYŁ (JEST?) NIEMIECKIM AGENTEM! SĄ TECZKI WSPÓŁPRACY ZE STASI!
UJAWNIAM! PREMIER MORAWIECKI BYŁ (JEST?) NIEMIECKIM AGENTEM! SĄ TECZKI WSPÓŁPRACY ZE STASI!