olek19801
62.4K

Duda daje ciche pozwolenie Zełenskiemu na kolejne prowokacje

Pro .... ukraiński Prezydent RP Andrzej Duda przyjechał w czwartek do Przewodowa (woj. lubelskie, pow. hrubieszowski), gdzie we wtorek doszło do eksplozji rakiet wystrzelonych przez ukraińskie siły …More
Pro .... ukraiński Prezydent RP Andrzej Duda przyjechał w czwartek do Przewodowa (woj. lubelskie, pow. hrubieszowski), gdzie we wtorek doszło do eksplozji rakiet wystrzelonych przez ukraińskie siły zbrojne, w wyniku której zginęło dwóch mężczyzn. Rozmawiał z ekspertami pracującymi na miejscu wybuchu. Pro ... ukraiński prezydent RP już od początku zmieniał narrację w zakresie ilości wystrzelonych przez Ukraińców rakiet i stwierdził, że w Polskę został omyłkowo wystrzelona jedna rakieta.
Duda przekazał podczas spotkania z dziennikarzami, że prace specjalistów będą trwały jeszcze być może kilkadziesiąt godzin, ponieważ śledczy wciąż wydobywają szczątki rakiety i zbierają (ZACIERAJĄ?) ślady.
Podkreślił, że w jego przekonaniu i w przekonaniu ekspertów, „zdecydowanie niestety doszło wypadku, absolutnie niezamierzonego”. – To nie było tak, że ta rakieta była wymierzona w Polskę, to nie było tak, że można to potraktować, jako atak na Polskę – powiedział.
Nikt nie chciał zrobić krzywdy …More
Bos016
V.R.S.
Wyglądało to mniej więcej tak:
Dwa pejzaże - przekazy
Zygmunt Bronislaw Polatynski
Jedno jest pewne, że ta cała obecna ukraińska bander-syjonistyczna "elita" i obecny banderowski i nazistowski ustrój Ukrainy są skazane na zagładę.
Zełeński. To pies zerwany ze syczy.
Nie bez znaczenia jest też fakt, że Zełenski jest obecnie uznawany przez Zachód za „psa, który spuścił się ze smyczy”. W każdym razie Rosja doprowadzi demilitaryzację i denazizację na Ukrainie do końca, z atakami …More
Jedno jest pewne, że ta cała obecna ukraińska bander-syjonistyczna "elita" i obecny banderowski i nazistowski ustrój Ukrainy są skazane na zagładę.
Zełeński. To pies zerwany ze syczy.
Nie bez znaczenia jest też fakt, że Zełenski jest obecnie uznawany przez Zachód za „psa, który spuścił się ze smyczy”. W każdym razie Rosja doprowadzi demilitaryzację i denazizację na Ukrainie do końca, z atakami na infrastrukturę lub bez. Dla tego kryminalnego kijowskiego reżimu nie ma innego wyjścia jak KAPITULACJA.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Satanistę okupanta nielegalnie wybranego i ustawionego przez masonów wraz z knesejmemUkroPolon trzeba wykopać , aby odzyskać Polskę
trio plus
Ciekawie czy ich dziadkowie się znali?
Anieobecny
Duda daje...
Nic dodać...
Może oni wszyscy to Dudadaje...?