Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal

Ten, kto sprzeciwia się Chrystusowi, będzie działał i spowoduje cierpienie i śmierć. Ci, którzy kochają i bronią prawdy, będą dźwigać ciężki krzyż, ale w końcu dla Jego wybranych przyjdzie Zwycięstwo Boga.

Pedro – Wielu wiernych zostanie skażonych
Matka Boża Królowa Pokoju Pedro Regis 13 września 2022 r .:

Drogie dzieci, jestem waszą Matką i kocham was. Proszę was, abyście byli wierni mojemu Synowi Jezusowi, bo tylko w ten sposób możecie osiągnąć zbawienie. Uciekaj od grzechu i zwróć się do Tego, który jest twoją jedyną Drogą, Prawdą i Życiem. Mój Jezus cię potrzebuje. Słuchaj go. Bądź łagodny i pokorny sercem, a będziesz w stanie zrozumieć plany Boga dla twojego życia. Zmierzasz w przyszłość, w której wielu będzie chodzić jak ślepcy prowadzący ślepych. Wielu gorliwych w wierze zostanie skażonych i będzie sprzeciwiać się prawdzie. Nie zapominaj: we wszystkim Bóg na pierwszym miejscu. Oto przesłanie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłaś mi się tu ponownie zgromadzić. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Bądź w pokoju.

15 września 2022 r .:

Drogie dzieci, należycie do Pana i musicie tylko Go naśladować i służyć Mu. Bądź z Pana w swoich słowach i czynach. Nie pozwólcie, aby rzeczy tego świata odciągnęły was od mojego Jezusa. Ludzkość jest chora z powodu grzechu i potrzebuje uzdrowienia. Żałować. Zbliż się do konfesjonału, bo tylko w ten sposób możesz otrzymać Miłosierdzie. Ten, kto sprzeciwia się Chrystusowi, będzie działał i spowoduje cierpienie i śmierć. Ci, którzy kochają i bronią prawdy, będą dźwigać ciężki krzyż, ale w końcu dla Jego wybranych przyjdzie Zwycięstwo Boga. Przyjmij moje apele i odważnie daj świadectwo Ewangelii mojego Jezusa. Naprzód bez strachu! Oto przesłanie, które przekazuję wam dzisiaj w imieniu Trójcy Przenajświętszej. Dziękuję, że pozwoliłaś mi się tu ponownie zgromadzić. Błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen. Bądź w pokoju.

Pedro – Wielu wiernych zostanie skażonych – Odliczanie do Królestwa
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
olek19801
Zgłoś
Zmień komentarz
Usuń komentarz
12 godziny temu
Owoce modernizmu... a Pospieszalski zdziwiony i oburzony.
******************************************************
To nie są owoce modernizmu, tylko satanizmu! A młodzież prowadzona jest na rzeź, przez rzeźnika dusz!!!
Czy ciebie to nie dziwi i nie oburza? Bo mnie nie tylko dziwi i oburza, ale wręcz przeraża! Głupota, ślepota i brak …More
olek19801
Zgłoś
Zmień komentarz
Usuń komentarz
12 godziny temu
Owoce modernizmu... a Pospieszalski zdziwiony i oburzony.
******************************************************
To nie są owoce modernizmu, tylko satanizmu! A młodzież prowadzona jest na rzeź, przez rzeźnika dusz!!!
Czy ciebie to nie dziwi i nie oburza? Bo mnie nie tylko dziwi i oburza, ale wręcz przeraża! Głupota, ślepota i brak wiary pseudo katolików osiągnęła szczyt.