Clicks641

WOJNA z BOGIEM i KOSCIOLEM CHRYSTUSA w POLSCE DZISIAJ /Michnik, Smarzowski, Gajos i film "KLER"/

franciszek44
104
KATOLICY polscy ! CZAS KRWAWEGO ŚWIADECTWA nadchodzi ! Wojciech Smarzowski /na rozkaz swego bosa, Adama MICHNIKA/, reżyser polski, znany z żydo-masońskiego, sfałszowanego obrazu ludobójstwa …More
KATOLICY polscy !
CZAS KRWAWEGO ŚWIADECTWA nadchodzi !

Wojciech Smarzowski /na rozkaz swego bosa, Adama MICHNIKA/, reżyser polski, znany z żydo-masońskiego, sfałszowanego obrazu ludobójstwa na Wołyniu, teraz wychodzi z filmem "KLER", totalnym UDERZENIEM w Boga w Trojcy swietej jedynego, Matke Najswietsza, Kościół katolicki i sakramenty swiete.
Film "Wołyn" /zauwazony przez Polakow tylko dlatego, ze do tej pory nie pozwolono nikomu zrobić filmu o ludobojstwie na Kresach polskich/, nie tylko mierny, ale i przekłamujacy wiele faktów, stal sie dla Smarzowskiego "przepustka" , aby zdobyc publike i wiarygodność.
Ani "wystawy artystyczne w warszawskich, wroclawskich muzeach,
ani "sztuki" teatralne o charakterze bluznierczym /Golgota, Twarz Chrystusa i inne/,
ani krzyze z jadrami meskimi,
ani krzyz w moczu artysty,
ani satanistyczne darcie Biblii z wezwaniem: "Zryjcie to gowno", ani rzucenie Matce Najswietszej na Jasnej Gorze nitrogliceryna w twarz,
ani scinanie krzyzy,
ani przewracanie krzyzy na cmentarzach,
ani beskidzka "droga krzyzowa',
ani zapraszanie zespolow satanistycznych,
ani tez ten, kolejny plugawy film "KLER"-
nie wziely sie znikad.
WSZYSTKO bylo i jest wspierane przez swiatową/polską
masonerie i syjonizm/,
wszystko to jest tez
dofinansowywane przez warszawskie,
"polskie" wladze panstwowe
krajowe i lokalne
/Gdansk, Wroclaw, Krakow, Poznan, Bialystok, Rzeszow, Warszawa itd/.
Mamy wiec z perfidnym i z premedytacja dzialaniem na kazdym z wyzej wymienionych szczebli.
Do tego dochodzi kuriozalna "CISZA" pasterzy, ktorzy stali sie najemnikami ewangelicznymi i usprawiedliwiaja swoja nie-wiare oraz brak podstawowej odwagi wobec plucia na sprawy swiete:
"Nie mowmy o tych sprawach glosno, z ambony, od oltarza, bo w ten sposob jedynie dajemy REKLAME złu"...
Pokretne to slowa i nie licujace z godnoscia kaplanow i biskupow.

JEZUS i MARYJA
PiotrM
ktozjak Bog
Lekcje religii w szkole, liczba Mszy, wysokie krzyże i egzorcyści – to obruszyło Smarzowskiego.
SMARZOWSKIEMU, jak jego bosowi, Adamowi MICHNIKOWI, nie po drodze z Bogiem i Kosciolem Chrystusowym

Wojciech Smarzowski stwierdził, że do stworzenia filmu „Kler” zachęciły go m.in. lekcje religii w szkole jego dzieci, wysokie krzyże, które mijał na co dzień oraz zbyt duża jego zdaniem liczba …More
Lekcje religii w szkole, liczba Mszy, wysokie krzyże i egzorcyści – to obruszyło Smarzowskiego.
SMARZOWSKIEMU, jak jego bosowi, Adamowi MICHNIKOWI, nie po drodze z Bogiem i Kosciolem Chrystusowym

Wojciech Smarzowski stwierdził, że do stworzenia filmu „Kler” zachęciły go m.in. lekcje religii w szkole jego dzieci, wysokie krzyże, które mijał na co dzień oraz zbyt duża jego zdaniem liczba egzorcystów. Reżyser „ubolewał” także nad finansami Kościoła i liczbą Mszy w kościołach. Przyznał również, że jest ateistą.
„Kler” wywołał w ostatnich tygodniach falę komentarzy na temat Kościoła, jego funkcjonowania, a także problemów. Stał się również pożywką dla osób, które toczą nieustanną walkę z katolicyzmem. Dla wielu żyjących z dala od Kościoła i tradycyjnej pobożności niestety może stać się wiarygodną wizją. Warto jednak poznać motywy reżysera filmu Wojciecha Smarzowskiego, a następnie samemu wyciągnąć wnioski.

Twórca filmu opowiedział w rozmowie z TVN24 o tym w jaki sposób zrodziły się pierwsze myśli, aby przygotować taki film jak „Kler”. Jak się okazuje, reżyser na poważnie zaczął rozważać realizację, gdy jego dzieci poszły do szkoły. W wywiadzie tłumaczy, że bardzo zaskoczyła go ilość lekcji religii, a także pozycja księży prowadzących katechezę. – Intensywniej zacząłem myśleć o zrobieniu filmu o Kościele, gdy moje dzieci poszły do szkoły. Wtedy zobaczyłem pozycję księdza, ilość lekcji religii – powiedział Smarzowski.
Reżyser zasugerował również, że lekcje religii są ułożone w planie zajęć w taki sposób, aby nie można było z nich uciekać. – Jakby były w środku lub na końcu to (uczniowie - przyp.red.) by uciekali – tłumaczy w rozmowie z TVN24. Po chwili dodaje, że to nie jedyne powody stworzenia filmu „Kler”.
„Mijałem coraz wyższe krzyże, czytałem o tej ogromnej liczbie egzorcystów, którą mamy” – mówi Wojciech Smarzowski i po chwili dodaje, że powodów powstania tego filmu było więcej. – Na początku ten film miał się nazywać „Głęboka taca”, bo uwiera mnie to, że finanse Kościoła są nieprzezroczyste, że Kościół jest finansowany przez państwo. Również z moich podatków – mówił.
Autor filmu powiedział również, że film był kręcony w kościele w Czechach, ponieważ w Polsce nie otrzymałby zgody na kręcenie. – Nikt by nam nie dał zgody, nie wpuściłby ekipy filmowej do polskiego kościoła. Również z powodów czysto technicznych - w Polsce w kościołach jest średnio pięć mszy dziennie. W Czechach jest jedna w tygodniu. W związku z tym, gdy kręciliśmy, nawet lamp nie musieliśmy wyciągać z budynku – wyjaśnił.
Warto podkreślić, że jednym z głównych wątków filmu „Kler” jest problem pedofilii w Kościele. Tę sprawę również opisuje „Gazeta Wyborcza”, która zasugerowała nawet, że winnym pedofilii w Kościele jest papież Jan Paweł II. W dosadny sposób skomentował te sugestie ks. prof. Paweł Bortkiewicz. „Jesteśmy świadkami pewnej zaprogramowanej akcji dążącej do zniszczenia nie tylko Kościoła, ale wiary jako bardzo istotnego elementu społeczno-twórczego” – mówił na łamach portalu wpolityce.pl. Dodał, że nie znamy żadnego przypadku tuszowania przez Jana Pawła II nadużyć seksualnych.
Źródło: tvn24.pl, wpolityce.pl
Read more:

www.pch24.pl/lekcje-religii-…
Piotr123 likes this.
ktozjak Bog
My, KATOLICY,
wolamy dzis do was, bracia Zydzi,
slowami swietego Piotra, waszego rodaka, z dnia Zeslania Ducha swietego:
"Jezusa Nazarejczyka,
Meza, ktorego Bog potwierdzil wam niezwyklymi
czynami, cudami i znakami (...)
przybiliscie rekami bezboznych do krzyza i zabiliscie.
Lecz Bog wskrzesil Go, zerwawszy wiezy smierci (...)
a my /Jego Apostolowie/ jestesmy tego swiadkami. (...)
Niech wiec …
More
My, KATOLICY,
wolamy dzis do was, bracia Zydzi,
slowami swietego Piotra, waszego rodaka, z dnia Zeslania Ducha swietego:
"Jezusa Nazarejczyka,
Meza, ktorego Bog potwierdzil wam niezwyklymi
czynami, cudami i znakami (...)
przybiliscie rekami bezboznych do krzyza i zabiliscie.
Lecz Bog wskrzesil Go, zerwawszy wiezy smierci (...)
a my /Jego Apostolowie/ jestesmy tego swiadkami. (...)
Niech wiec caly dom Izraela wie z niewzruszona pewnoscia,
ze tego Jezusa, ktorego wyscie ukrzyzowali,
uczynil Bog i Panem, i Mesjaszem. (...)
Nawroccie sie i niech kazdy z was ochrzci sie
w imie Jezusa Chrystusa,
na odpuszczenie grzechow waszych,
a wezmiecie w darze Ducha swietego. (...)

Ratujcie sie z tego przewrotnego pokolenia
" /Dz. 2,22-40/

JEZUS i MARYJA
franciszek44
Bluznierczy film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego był oklaskiwany na festiwalu filmowym w Gdyni przez ponad 11 minut. A mimo to nie ma szans na tradycyjną nagrodę Radia Gdańsk - Złotego Klakiera. Wzbudzającą kontrowersje decyzję prezes RG ogłosił w piątek.
Pod względem długości owacji po projekcji w Teatrze Muzycznym w Gdyni film „Kler” aż do piątkowego popołudnia nie miał sobie równych – publiczno…More
Bluznierczy film "Kler" Wojciecha Smarzowskiego był oklaskiwany na festiwalu filmowym w Gdyni przez ponad 11 minut. A mimo to nie ma szans na tradycyjną nagrodę Radia Gdańsk - Złotego Klakiera. Wzbudzającą kontrowersje decyzję prezes RG ogłosił w piątek.
Pod względem długości owacji po projekcji w Teatrze Muzycznym w Gdyni film „Kler” aż do piątkowego popołudnia nie miał sobie równych – publiczność oklaskiwała go przez 11 minut i 2 sekundy. Żaden inny film Konkursu Głównego do tego momentu nie otrzymał oklasków dłuższych niż 10 minut. Oklaski po „Klerze” przerwała prowadząca wieczór Agnieszka Szydłowska, która weszła na scenę po zgodzie Wojciecha Smarzowskiego, aby przedstawić twórców filmu. Mimo to widzowie nadal bili brawo. Przez ponad 11 minut. W piątek w południe wiele wskazywało na to, że Złotego Klakiera – nagrodę publiczności przyznawaną przez Radio Gdańsk od wielu lat – najprawdopodobniej dostanie Wojtek Smarzowski za film „Kler"
Zaskakująca decyzja
Ale ... prezes publicznego Radia Gdańsk, zdecydował inaczej. W oświadczeniu opublikowanym w piątek o godz. 14 na stronie Radia Gdańsk czytamy: „W związku z zaistniałą sytuacją, uniemożliwiającą obiektywną ocenę prawidłowości przeprowadzonych pomiarów długości po poszczególnych pokazach filmów prezentowanych podczas trwającego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, po konsultacji z Kolegium redakcyjnym Radia Gdańsk, podjąłem decyzję o nieprzyznawaniu w tym roku nagrody Złotego Klakiera".
trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,2395208…
franciszek44
Michnik i Gazeta Wyborcza wyja z bólu: "To ANTYSEMITYZM !": Prezes Radia Gdańsk zablokował nagrodę, gdy wszystko wskazywało na to, że wygra film "Kler": trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,2395208…
ktozjak Bog
Zapłacą za to i jedni i drudzy... i ten śpiący naród...i Michnik... i Smarzowski... i Gajos... dla ktorych ŻYGAC na Boga w Trójcy świetej Jedynego, Matkę Najświętszą oraz Kościół święty Chrystusowy - jest przejawem radosnego uniesienia i artystyczna ekspresja...
Zaplaca za to.... Przyjdzie czas i na nich...
franciszek44
Zygac sie chce juz po obejrzeniu tylko tej reklamy... ale ani kaplanow, ani biskupow, ani wladz "polskich" -TO NIE RUSZA...Niczego zlego w tym nie widza, ani slysza...Sa wytrzymali... sa silni ... moca bezboznosci...
Piotr2000
smarzowski, gajos, janda, stuhr stary i mlody, plejada polskich celebrytow, ktorym juz tylko na kasie i d-ie bez zadnej zenady, zalezy... zrobia wszystko...gdy im kaza mocniejsi od nich, gdy im dadza kilka zlotych wiecej, gdy sami wiary w Boga nie maja..
franciszek44 likes this.
Piotr2000
i czemu sie dziwisz ? Czasy normalnych ludzi /patrz stary wiarus z III czesci Dziadow Mickiewicza to przezytek, nie pasuje do Mississauga i wieku XXI/.
Piotr2000 likes this.
ktozjak Bog
Gajos, odtworca jednej z glownych rol w filmie "KLER", w Mississauga, Kanada... Nikt ani pisnie ... Polonia wali na przedstawienie "Kamerdynera" do Living Arts Center bez jakiejklwiek zenady, a kaplani MILCZA...Ot.. jacy pasterze- takie owce...
ktozjak Bog likes this.