Clicks1.1K
m.rekinek
11

Profesor Sucharit Bhakdi: „Jesteśmy w stanie wojny”! Wstań !

Empatia jest podstawą spokojnego życia i szczęścia. Aby prowadzić wojnę, empatia musi być stłumiona. Podżegacze wojenni mają do dyspozycji trzy środki, aby osiągnąć ten cel: pieniądze, oszustwo i strach – powiedział mikrobiolog Sucharit Bhakdi podczas otwarcia sympozjum zorganizowanego przez lekarzy dla etyki Covid. Film można znaleźć tutaj .

Pieniądze na opłacenie najemników, oszustwo, by wprowadzić w błąd ludność i strach przed uciszeniem tych, którzy nie dadzą się przekupić ani oszukać.

Nieskończona chciwość

Świat jest w stanie wojny z jednym ze swoich najbardziej diabolicznych wrogów. Ten wróg używa strachu jako broni: strachu przed wirusem, strachu przed infekcją od zdrowych obywateli, członków rodziny i przyjaciół. „Ale czy Corona jest zagrożeniem i czy to zabójczy wirus? A może za kulisami są podżegacze wojenni, których kieruje niekończąca się żądza pieniędzy i władzy?” Zapytał Bhakdi.

„Jak możesz sprawić, by cały świat uwierzył, że pandemia? Dlaczego wprowadzono śmiertelne blokady? Jaką rolę w tej złej grze odegrali lekarze i naukowcy? Jakie były konsekwencje działań COVID?” – kontynuował emerytowany profesor.

Dla przyszłości ludzkości

W pewnym momencie ludzie zdadzą sobie sprawę, że świat został nakarmiony narracją opartą na oszałamiającej serii rażących kłamstw, powiedział Bhakdi. Apelował do ludzi, aby wstali i zasięgnęli informacji. „W imię naszego niegdyś pięknego świata, w imię naszych dzieci, w imię przyszłości ludzkości”.
Adrianna7
W Izraelu szczepią już trzecią dawką. Coraz większy niepokój przed wariantem Delta koronawirusa
wp.pl/…zed-wariantem-delta-koronawirusa-6667190641830816a