06:32
Pokutny Marsz Różańcowy Poznań. W tym Marszu uczestniczył perkusista ze Skaldów - Jan Budziaszek.More
Pokutny Marsz Różańcowy Poznań.

W tym Marszu uczestniczył perkusista ze Skaldów - Jan Budziaszek.
stanislawp
Dzięki Bogu narazie do Grzechyni nie wali setki tysięcy pielgrzymów, bo to by moglo zniszczyć to piękne miejsce (np obornik i smietnik ktory ludzie po sobie zostawiaja)
Za to Telewizja Internetowa i transmisje z Pielgrzymek są wspaniałe i Niezależne od długich łap Modernistów
Boże zaproś wszystkich Modernistów i całe homo-lobby na Pustynie i zepsuj im GPSy!
🙏
Convertius
Paula731 2014-06-19 16:42:53
Convertius
Czytasz ale nie to, co obiektywne ale co niszczy dobre imię tego świętego miejsca.
Literatura musi spełniać pewne kryteria. Za wiele dobra tam się dzieje. Miliony wiernych - dobre owoce. Szatan tam nie wytrzymuje i szybko manifestuje swoją obecność. Innymi słowy: Szatan w miejscu, które obrała Maryja "pęka", bo jest tylko "upadłym aniołem" - "non servire"…More
Paula731 2014-06-19 16:42:53
Convertius

Czytasz ale nie to, co obiektywne ale co niszczy dobre imię tego świętego miejsca.
Literatura musi spełniać pewne kryteria. Za wiele dobra tam się dzieje. Miliony wiernych - dobre owoce. Szatan tam nie wytrzymuje i szybko manifestuje swoją obecność. Innymi słowy: Szatan w miejscu, które obrała Maryja "pęka", bo jest tylko "upadłym aniołem" - "non servire". Nie może znieść Maryjnego piękna, czystości i Jej radosnego, posłusznego FIAT!
----------------------------------------------------------------------------------
Współczuję Ci tego, że jesteś zaślepiona fałszywymi objawieniami. Dobre owoce? Popatrzmy:
Ludzie, którym objawiła się zjawa nie wstąpili do zakonów.
Jeden z opiekunów duchowych, o. Vlasic, spłodził z zakonnicą dziecko.
"Piękne" owoce, nie ma co.
A gdzie Gospa ma stopy? Potrafisz wyjaśnić, czemu są zasłonięte? Wyjaśnienie oczywiście jest, ale chętnie posłucham Twojej wersji.
stanislawp
Obejrzyjcie "Ostatnie Wezwanie", bo najprawdopodobniej innych objawień już nie będzie. Nadchodzi coś co jest nieuniknione. Czas otworzyć się na łaski!Dziękuje 👏 😇 🙏 🤗
===============
re
jeśli nie zapominać o Orędziach dla Polaków u ksiedza Piotra Natanka...
Dla Polaków są one bardziej dopasowane niz te dla całego swiata w Medjugorje...
Mamy proroka w Grzechyni, jego słuchajcie...
Paula731
Convertius
Czytasz ale nie to, co obiektywne ale co niszczy dobre imię tego świętego miejsca.
Literatura musi spełniać pewne kryteria. Za wiele dobra tam się dzieje. Miliony wiernych - dobre owoce. Szatan tam nie wytrzymuje i szybko manifestuje swoją obecność. Innymi słowy: Szatan w miejscu, które obrała Maryja "pęka", bo jest tylko "upadłym aniołem" - "non servire". Nie może znieść Maryjnego …More
Convertius

Czytasz ale nie to, co obiektywne ale co niszczy dobre imię tego świętego miejsca.
Literatura musi spełniać pewne kryteria. Za wiele dobra tam się dzieje. Miliony wiernych - dobre owoce. Szatan tam nie wytrzymuje i szybko manifestuje swoją obecność. Innymi słowy: Szatan w miejscu, które obrała Maryja "pęka", bo jest tylko "upadłym aniołem" - "non servire". Nie może znieść Maryjnego piękna, czystości i Jej radosnego, posłusznego FIAT!
Convertius
Wywiad z egzorcystą Monsignor Andrea Gemma o Medjugorje
Tłumaczony tekst pochodzi z angielskojęzycznej strony tej:
somehavehats.typepad.com/…/more-on-medjugo…
za stroną źródłową Petrus:
www.papanews.it/dettaglio_interviste.asp
3 lipca 2008
Jeszcze o Medjugorje.
Czytelnik powiadomił mnie o linku do wywiadu z Monsignorem Gemma na temat Medjugorje [abym zaprezentował go tym] którzy (co zrozumiałe …More
Wywiad z egzorcystą Monsignor Andrea Gemma o Medjugorje

Tłumaczony tekst pochodzi z angielskojęzycznej strony tej:

somehavehats.typepad.com/…/more-on-medjugo…

za stroną źródłową Petrus:

www.papanews.it/dettaglio_interviste.asp

3 lipca 2008

Jeszcze o Medjugorje.

Czytelnik powiadomił mnie o linku do wywiadu z Monsignorem Gemma na temat Medjugorje [abym zaprezentował go tym] którzy (co zrozumiałe) uznali ostatni link za niewystarczający pod względem dokładności i istotnej zawartości.

Spójrzcie na to:

VATICAN CITY – Mieszanina interesów ekonomicznych i diabolicznych, oraz domniemani wizjonerzy i ich współpracownicy bezpośrednio zaangażowani w zarobki związane z najwyższym napływem pielgrzymów i gości w tym rejonie. I diabeł zadowolony z zasiania niezgody pomiędzy wiernymi najbardziej przkonanymi o autentyczności objawień w Medjugorje i Kościołem, który od początku był sceptyczny wobec tego, co kilkakrotnie nazwał [ustami] następujących po sobie biskupów Mostaru jako "wielkie oszustwo". Monsignor Andrea Gemma, biskup – emeryt Isernia-Venafro, jeden z największych żyjących egzorcystów, nie przebiera w słowach: w Medjugorje do tej pory pojawiły się raczej rzeki pieniędzy niż Najświętsza Dziewica. Poważne oskarżenie, które ukazuje nie tylko odwagę, ale i moralną i duchową postawę duchownego, który zgodził się odpowiedzieć na pytania Petrusa związane z tak trudnym zagadnieniem.

Zatem, Ekscelencjo, jak zdefiniować Medjugorje?

- Jest to fenomen całkowicie diabelski, wokół którego obraca się wiele podziemnych interesów. Święta Matka Kościół, która jako jedyna może się wypowiadać, ogłosiła już ustami biskupa Mostaru publicznie i oficjalnie, że Madonna nigdy nie objawiła się w Medjugorje i że ta cała blaga to dzieło demona.

Mówi Ekscelencja o ‘podziemnych interesach’… jakich?

- Mowię tu o ‘oborniku diabła’, czyli o pieniądzach, bo o czym jeszcze? W Medjugorje wszystko obraca sie wokół pieniędzy: pielgrzymki, wynajmowanie domków, sprzedaż świecidełek. Wykorzystując dobrą wiarę tych biednych dusz, ktore udają sią tam myśląc że spotkają Madonnę, fałszywi wizjonerzy ustawili się finansowo, wzbogacili się i prowadzą wygodne życie. Wystarczy pomyśleć, jeden z nich organizuje [pielgrzymki] bezpośrednio z Ameryki, z bezpośrednim zyskiem ekonomicznym, dziesiątki pielgrzymek rocznie. Nie wydają mi się oni bezinteresownymi osobami. Zatem na spółkę z tymi, którzy wspierają to hałasliwe oszustwo, niewatpliwie mają oni wszelkie powody ku temu, aby przekonywać ludzi o tym, że widzą Dziewicę Maryję i rozmawiają z Nią.

Monsignor Gemma, czy jest to wasz ostateczny osąd?

- Czy może byc inaczej? Te osoby, które twierdzą że mają kontakt z Matką Bożą, ale w rzeczywistości sa inspirowani tylko i wyłacznie przez szatana, tworzą zgiełk i zamieszanie pomiędzy wiernymi z całkowicie godnych potępienia pobudek i zysków. Proszę pomyśleć również o nieposłuszeństwie, które podsycają w Kościele: ich duchowy przewodnik, brat franciszkański wydalony z zakonu i zawieszony a divinis, nadal sprawuje sakramenty bezprawnie. I wielu księży z całego świata, pomimo wyraźnego zakazu Stolicy Apostolskiej, nadal organizuje pielgrzymki do Medjugorje lub bierze w nich udział. To jest skandal! Proszę zobaczyć dlaczego mówię o mieszaninie interesów, osobistych i diabelskich; kieszonkowe fałszywych wizjonerów i ich pomocników, oraz [to, że] diabeł powoduje niezgodę pomiędzy wiernymi i Kościołem. Najbardziej uparci wierni nie sluchają Kościola, który, powtarzam, od początku ostrzegał przed groźbą objawień Medjugorje.

- A jeśli domniemami wizjonerzy rzeczywiście widzieli Matkę Bozą?

W rzeczywistości widzieliby szatana w jednym z jego przebrań. Ponieważ w interesie szatana leży podział w Kościele, przeciwstawianie sobie obecnych ‘zwolenników; i ‘przeciwników’ Medjugorje. I to nie jest nic nowego: sam św. Paweł twierdzi, ze diabeł może się objawiać jako Anioł Swiatła i że może przybierać rożne wcielenia. Zrobił tak, na przyklad, ze św. Gemma Galgani. Ale poza swoimi parodiami Zły już zadziałał i mogę Pana zapewnić że to on inspiruje fałszywych wizjonerów od początku przez ułudę łatwych pieniędzy.

- Wasza Ekscelencja naprawdę nie lubi tych wizjonerów…

Litości! Wystarczy popatrzeć na to jak oni się prowadzą: są nieposłuszni Kościołowi. Powinni byli przejść na emeryturę i zacząć prywatne życie, ale zamiast tego nadal propagują swoje kłamstwa z powodu zysku, zatem grają w szatańską grę! Moje myśli natychmiast kierują się do św. Bernadetty, wizjonerki z Lourdes: to łagodne stworzenie chciało zostawić swoje własne życie i wybrać habit zakonny aby służyć Panu. Zamiast tego oszuści z Medjugorje nadal prowadzą wygodne życie w świecie, nie okazując żadnego rodzaju miłości ani Bogu ani Kościołowi.

- Zwolennicy Medjugorje naciskają, że Stolica Apostolska nigdy nie wyraziła się na ten temat.

To kolejne kłamstwo! Jak wskazałem wcześniej Watykan zabronił pielgrzymek księżom do tego miejsca i przemówił już ustami dwóch następujących po sobie biskupów Mostaru na przetrzeni tych lat, Monsignora Zanica i Monsignora Perica, z którymi rozmawiałem osobiście i którzy zawsze dzielili się ze mną swoimi wątpliwościami. Proszę zobaczyć, ani w przypadku Fatimy ani Lourdes Stolica Apostolska nie wyraziła się bezpośrednio na temat objawień maryjnych. Dlaczego zatem miałaby zrobić wyjątek w tym przypadku? Prawda jest taka, że kiedy przemawia biskup Mostaru to przemawia Kościół Chrystusa, i to jego, który przemawia mocą autorytetu powierzonego mu przez Watykan (Stolicę Apostolską), należy słuchać. A zatem Stolica Apostolska zawsze wyrażała swoją opinię słowami biskupa Mostaru pokazując, że Medjugorje to diabelskie oszustwo. Ale powiem coś Panu jeszcze. Zobaczy Pan, że wkrótce Watykan zainterweniuje z czymś wybuchowym żeby zdemaskować raz na zawsze kto stoi za tym oszustwem.

- Ci sami zwolennicy wskazują, że w Medjugorje co roku odnotowuje się rekordową ilość nawróceń i cudów...

To wypaczenie. Poza tym, kto liczy te wszystkie nawrócenia? Proszę zrozumieć, jeśli ktoś się nawraca to dzieje się tak dlatego, że ma pewne predyspozycje ku temu, ponieważ potrafi patrzeć wgłąb, ponieważ wie jak przyjąć dar Ducha. Miejsce w którym ma miejsce nawrócenie to sprawa względna. Pomyślmy o św. Pawle: nawrócił się na drodze. Co zatem powinniśmy czynić? Czy mamy wsyscy wyjść na drogi I czekać na nawrócenie? Co do cudów to opowiem Panu osobistą anegdotę. Zawdzięczam wstawiennictwu Matki Bożej Różańcowej z Pompei cudowne uzdrowienie kogoś z mojej rodziny, a mimo to nie zdarzyło się, żeby Matka Boża objawiła mi się w Pompei. Aby uwieryć, być uleczonym wewnętrznie lub zewnętrznie, wcale nie znaczy że Maryja musi się objawić.

- Zna Wasza Ekscelencja opinię Ojca Świętego Benedykta XVI o Medjogorje?

Ograniczę się do podkreślenia faktu, iż to on, jako Prefekt Kongregacji Nauki Wiary, wydał dwie oficjalne noty nieprzychylne Medjugorje, jak ta zakazująca księżom i osobom duchownym udawania się tam na pielgrzymki. On to uczynił...

- Z drugiej strony mówi się, że Jan Paweł II był przekonany o dobrym charakterze objawień.

Zupełnie nieudowodniona bajka. Podkreślam, że osobiste opinie są tylko nimi i w żaden sposób nie reprezentują aktu magisterium.

Wywiad można znaleźć na stronie CatholicTruthScotland.com. (!!!) Mam nadzieję że fakt, iż jestem Szkotem sprawi, że nie zdenerwują się na mnie z powodu umieszczenia całego wywiadu. Zrobiłem tak gdyż uważam że jest to ważne. Czymkolwiek jest Wielkie Oszustwo, z pewnością ma się ku końcowi i dobrze jest przypomnieć katolikom, że jakiekolwiek objawienie (czy ‘anioł’ lub głos czy też kosmita) które twierdzi, że zostało wysłane prze Boga, wcale przez ten fakt nie nadaje sobie wiarygodności.'

Tłumaczył Fides

www.traditia.fora.pl/medjugorie-vass…,46/wywiad-z-egzorcysta-monsignor-andrea-gemma-o-medjugorje,1113.html
biniobill
@makata
O, Rumun przyszedł do roboty. Kiedy kończy się zmiana? O 24:00 ??????
jadwiska
Paula731 2014-06-19 16:32:21
Rzym niczego nie zakazał, bo jak wiadomo Komisja Watykańska bada objawienia medziugorskie i oficjalnego stanowiska nie ma. Badania trwają.
Jedyne co jest utrzymane w mocy to to, że nie wolno organizować oficjalnych pielgrzymek do miejsca objawień jako takich, ale uznano to miejsce jako Sanktuarium i miejsce kultu maryjnego a zła żadnego tam nie ma. Dobro i nawrócenia …More
Paula731 2014-06-19 16:32:21
Rzym niczego nie zakazał, bo jak wiadomo Komisja Watykańska bada objawienia medziugorskie i oficjalnego stanowiska nie ma. Badania trwają.
Jedyne co jest utrzymane w mocy to to, że nie wolno organizować oficjalnych pielgrzymek do miejsca objawień jako takich, ale uznano to miejsce jako Sanktuarium i miejsce kultu maryjnego a zła żadnego tam nie ma. Dobro i nawrócenia i owszem. Posłuchaj wypowiedzi światłych osób duchownych a nie gazetki z jakiegoś portalu. Jak reaguje opętany gdy ks. Piotr Glass przykładał jej do brzucha obrazek Matki Bożej z Medziugorje? Ile razy tam był o. Gabriele Amorth i co stwierdził? Jak reagują demony? Co powiedział nasz święty JP2?
Dlaczego właśnie tam dokonuje się tyle cudów, nawróceń i spowiedzi czasami z całego życia? Ileż wspólnot tam istnieje i ile dobrych rzeczy... Otwórzcie serca.
Obejrzyjcie "Ostatnie Wezwanie", bo najprawdopodobniej innych objawień już nie będzie. Nadchodzi coś co jest nieuniknione. Czas otworzyć się na łaski!Dziękuje 👏 😇 🙏 🤗
Paula731
Rzym niczego nie zakazał, bo jak wiadomo Komisja Watykańska bada objawienia medziugorskie i oficjalnego stanowiska nie ma. Badania trwają.
Jedyne co jest utrzymane w mocy to to, że nie wolno organizować oficjalnych pielgrzymek do miejsca objawień jako takich, ale uznano to miejsce jako Sanktuarium i miejsce kultu maryjnego a zła żadnego tam nie ma. Dobro i nawrócenia i owszem. Posłuchaj wypowiedzi …More
Rzym niczego nie zakazał, bo jak wiadomo Komisja Watykańska bada objawienia medziugorskie i oficjalnego stanowiska nie ma. Badania trwają.
Jedyne co jest utrzymane w mocy to to, że nie wolno organizować oficjalnych pielgrzymek do miejsca objawień jako takich, ale uznano to miejsce jako Sanktuarium i miejsce kultu maryjnego a zła żadnego tam nie ma. Dobro i nawrócenia i owszem. Posłuchaj wypowiedzi światłych osób duchownych a nie gazetki z jakiegoś portalu. Jak reaguje opętany gdy ks. Piotr Glass przykłada jej do brzucha obrazek Matki Bożej z Medziugorje? Ile razy tam był o. Gabriele Amorth i co stwierdził? Jak reagują demony? Co powiedział nasz święty JP2?
Dlaczego właśnie tam dokonuje się tyle cudów, nawróceń i spowiedzi czasami z całego życia? Ileż wspólnot tam istnieje i ile dobrych rzeczy... Otwórzcie serca.
Obejrzyjcie "Ostatnie Wezwanie", bo najprawdopodobniej innych objawień już nie będzie. Nadchodzi coś co jest nieuniknione. Czas otworzyć się na łaski!
stanislawp
Paula731 2014-06-19 10:06:22
Popatrzcie na filmik: Fałszywe różańce -prawda czy fałsz?
Nie ma fałszywych różańców... liczy się intencja.
===============
re
Zgadzam się całkowicie...
Tylko Bóg zna intencje czlowieka a szatan kłamie do dziś, że wybrukował Pieklo ludzkimi dobrymi intencjami...
To klamstwo jest tak wielkie ze nawet nasz wielebny ks Piotr Natanek je powtarza...
że Dobrymi intencjami …More
Paula731 2014-06-19 10:06:22
Popatrzcie na filmik: Fałszywe różańce -prawda czy fałsz?

Nie ma fałszywych różańców... liczy się intencja.
===============
re
Zgadzam się całkowicie...
Tylko Bóg zna intencje czlowieka a szatan kłamie do dziś, że wybrukował Pieklo ludzkimi dobrymi intencjami...
To klamstwo jest tak wielkie ze nawet nasz wielebny ks Piotr Natanek je powtarza...
że Dobrymi intencjami Pieklo wybrukowane!
Okazuje się, że nie ma ludzi bez ułomności...
Rozumię ze prorok Jonasz jest świętym w Niebie, a ilez on malych i duzych ludzkich głupot popełniał?
Mnóstwo!
Ileż razy Jonasz próbował pouczać Pana Boga?
Wiele razy!
A prorok Mojżesz?
Książki by pisać jaki był nieugięty wobec Pana Boga...
Toć to Egipcjanie będą się śmiali, mówił Mojżesz, jeśli nas teraz wszystkich unicestwisz na pustyni... wstawiał sie Mojzesz za bałwochwalcami ze swego ludu.....
Iście Boskie rozwiązanie się znalazło...
Wyrok śmierci zostal złagodzony na Dożywocie...
Będziecie błądzić po Pustyni aż nie pomrzecie smiercią naturalną!
40 lat!
Nawet GPSy by im w tym nie pomogły, jak ja znam Moc Boga i silę jego decyzji!

A na co liczą dziś biskupi, kolorowe guziki, wypinając zadki do Tabernakulum?
Ileż to szarych komórek potrzeba aby zrozumieć to Bluźnierstwo?
Boże, wybacz im i znajdź jakieś rozwiązanie podobne do czasów Mojzesza?
Czy nie mógłbyś tych Modernistów sprowadzić na Pustynię aby spokojnie doczekali śmierci naturalnej?
Siekiera do pnia jest już przyłożona!
Dnia 9-11 2001 Król Otchlani o imieniu Niszczyciel po grecku Appolion został uwolniony i dane mu jest prawo wytracania ludzi!
Biblia Obj 9-11
biniobill
No właśnie. Sam różaniec nie ma mocy, chociaż wszystko co jest omodlone raczej sprzyja cudom a przy nich jest jakby bliżej do Boga (patrz święte obrazy przy których są liczne uzdrowienia, miejsca). Nosząc go w kieszeni oznaczamy się do kogo należymy i tak jest z każdego rodzaju symbolami, które na siebie zakładamy.
W każdym bądź razie modlitwa "za pomocą" różańca jest wygodniejsza bo nie trzeba …More
No właśnie. Sam różaniec nie ma mocy, chociaż wszystko co jest omodlone raczej sprzyja cudom a przy nich jest jakby bliżej do Boga (patrz święte obrazy przy których są liczne uzdrowienia, miejsca). Nosząc go w kieszeni oznaczamy się do kogo należymy i tak jest z każdego rodzaju symbolami, które na siebie zakładamy.
W każdym bądź razie modlitwa "za pomocą" różańca jest wygodniejsza bo nie trzeba skupiać się na liczeniu ale na samej modlitwie w myśl: ciągłe błogosławieństwo na ustach a w głowie tajemnice życia i męki Jezusa Chrystusa.
Jakbym się mylił to niech mnie ktoś naprostuje...
🤗
Convertius
jadwiska
Wierzę, że Tak. W pracy inaczej nie da rady jak na palcach( piszę w pracy, ale jest wiele innych sytuacji)
biniobill
Słuchajcie, a czy różaniec odmówiony na palcach jest "ważny"?
@Convertius
podaj źródła bo coś mi się wydaje, że mało w tym prawdy.More
Słuchajcie, a czy różaniec odmówiony na palcach jest "ważny"?

@Convertius
podaj źródła bo coś mi się wydaje, że mało w tym prawdy.
Convertius
Rzym zakazał pielgrzymek do Medjugorie, co idzie za tym, zakazał kupowania dewocjonaliów z Medjugorie, bo mogą działać tak samo, jak posążki Buddy, czy pierścień Atlantów, tylko że są gorsze, bo przedstawiają krzyż z napisem "Medjugorie". Krzyż, czyli znak wiary chrześcijan i, jak mówił ks. Kneblewski, pierwszy Ołtarz. "Medjugorie", czyli przesłanie orędzi medjugorskich, nie uznanych przez …More
Rzym zakazał pielgrzymek do Medjugorie, co idzie za tym, zakazał kupowania dewocjonaliów z Medjugorie, bo mogą działać tak samo, jak posążki Buddy, czy pierścień Atlantów, tylko że są gorsze, bo przedstawiają krzyż z napisem "Medjugorie". Krzyż, czyli znak wiary chrześcijan i, jak mówił ks. Kneblewski, pierwszy Ołtarz. "Medjugorie", czyli przesłanie orędzi medjugorskich, nie uznanych przez Stolicę Apostolską.
Czyli diabelstwo ukryte pod świętym znakiem krzyża.
Paula731
Popatrzcie na filmik: Fałszywe różańce -prawda czy fałsz?
Nie ma fałszywych różańców... liczy się intencja.More
Popatrzcie na filmik: Fałszywe różańce -prawda czy fałsz?

Nie ma fałszywych różańców... liczy się intencja.
jadwiska
O Miłosierna Miłości
W łączności z Niepokalanym Sercem Maryi
Proszę Cię o przebaczenie mi
Moich grzechów
Oraz grzechów moich braci
I sióstr aż do końca świata 🙏
Convertius
Dwie wady w tej Krucjacie były:
- Różańce z Medjugorie
- Gitarka