Pavel Jaško
Ešte raz. Kto šíri tie dezinformácie? Ako prišla spoločnosť Google na to, že ona šíri pravdu?
Coburg
Uvidíme čo to bude za nájazd...
Coburg shares this
514
dyk
Kto to objednal?
A koľko nás to bude stáť?
dominikguzman shares this
562
Bratia a sestry
MNICHOVSKÁ ELEKTRICKÁ DOHODA 2022! BOMBASTICKÉ ODHALENÍ, KAM MIZÍ NA PŘÍKAZ BRUSELU LEVNÁ ČESKÁ ELEKTŘINA!
V Česku letí vládou šířená fáma, že za drahou elektřinou a plynem stojí Putin. Budete ale velmi překvapeni – samotní Němci se rozčilují, že mají drahou elektřinu a plyn, protože se musí letos v létě, na příkaz Bruselu, vyrábět mnohem více elektřiny z plynu – o 13,5% více než v roce …More
MNICHOVSKÁ ELEKTRICKÁ DOHODA 2022! BOMBASTICKÉ ODHALENÍ, KAM MIZÍ NA PŘÍKAZ BRUSELU LEVNÁ ČESKÁ ELEKTŘINA!

V Česku letí vládou šířená fáma, že za drahou elektřinou a plynem stojí Putin. Budete ale velmi překvapeni – samotní Němci se rozčilují, že mají drahou elektřinu a plyn, protože se musí letos v létě, na příkaz Bruselu, vyrábět mnohem více elektřiny z plynu – o 13,5% více než v roce 2021! Proč – protože vývoz Německé elektřiny do Francie a Švýcarska z nařízení Bruselu stoupnul o 600%! Brusel, tak před pár týdny nařídil Čechům snížit spotřebu plynu, a Němcům zvýšit spotřebu plynu na výrobu elektřiny a posílat ji do Francie. Vznikla tak pikantní situace – Přední česká novinářka – analytička zveřejnila, že Česko prodává všechnu svoji elektřinu do Německa za 40 EUR za MWh, a kupuje ji zpět za 300 až 700 EUR, a rozčilovala se, že Francouzi jenom prodávají na Německou burzu přebytky své elektřiny a doma si ji prodávají za 42 EUR. Jenže Zlámalová neměla nejnovější německá data, a podle nich museli Němci jen v červenci letošního roku vyrobit z plynu navíc 4 036 gigawatthodin elektřiny, a prodat ji Francouzům. Tok elektřiny je tedy jasný – Česko dodává všechnu svoji elektřinu do Německa za 40 EUR, a kupuje jí část zpět za 300 až 700 EUR. Francouzi ale kupují v Německu navíc vyrobenou elektřinu z plynu, a ta je nejdražší, ale prodávají jí doma jen za 42 EUR! Celý tenhle Bruselský podvod se evidentně financuje z cen elektřiny českým spotřebitelům. Takhle vypadá Mnichovská elektrická dohoda 2022! Češi jsou olupováni a Francouzi mají levnou elektřinu!

Pomatená imigrantka Bah-Traore má možná pravdu, že někteří Evropané jsou svině, protože tento obchod s elektřinou může tolerovat jenom politik-svině, který to dělá úmyslně, a nebo politik-idiot, který ten podvod nepochopil. Zodpovědní za tento nehorázný stav, kdy Francouzi prodávají doma německou elektřinu za 42 EUR, a Češi prodávají Němcům českou elektřinu za 40 EUR a kupují ji zpět za 300 až 700 EUR jsou bankéř Síkela ze STAN, a profesor Fiala z ODS!

Ostatně proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než začne levnou českou elektřinu prodávat třeba Putinovi!

A malá poznámka na závěr – Švýcaři se vzbouřili proti drahým letadlům F-35 a vláda o jejich nákupu musí vyhlásit referendum! Uvidíme, co na Okamura, známý to zastánce přímé demokracie.

AUTOR: Michael Svatoš

cz24.news/…-kam-mizi-na-prikaz-bruselu-levna-ceska-elektrina/
forthetruth333
peklo na výlete? hlúpy kúpi!!!