Coburg
61.3K

Útoky na oslobodené územia sa budú rovnať útokom na Rusko

23. septembra 2022 19:16

Pokusy Ukrajiny vrátiť Donbas a oslobodené územia Záporožskej a Chersonskej oblasti, v prípade kladného rozhodnutia v referendách, bude Rusko považované za útok na jej územia, uviedol tlačový tajomník prezidenta Ruskej federácie. Dmitrij Peskov.

"Určite," povedal a odpovedal na súvisiacu otázku.

Zástupca Kremľa poznamenal, že hneď po rozhodnutí o pričlenení uvedených území k Rusku vstúpi vo vzťahu k nim do platnosti Ústava Ruskej federácie.

"Ak dôjde k aktu o vstupe týchto území do Ruskej federácie, potom budú príslušné ustanovenia našej ústavy už fungovať," citovala agentúra TASS Peskova .

Tlačový tajomník hlavy štátu už skôr uviedol, že rozhodnutie o prijatí oslobodených území do Ruskej federácie bude prijaté rýchlo a v súlade so zákonom . Uviedol tiež, že teraz neexistujú žiadne predpoklady na rokovania s Ukrajinou .

Prihláste sa na odber našich stránok v sociálnych sieťach:
"Looking" - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram
Vesti.Ru - VKontakte , Odnoklassniki , Yandex.Zen a Telegram .


Удары по освобожденным территориям приравняют к атакам на Россию
Trepifajksl
UKRAJINSKÁ ARMÁDA OSTŘELUJE DĚLY
a raketomety správní střediska v Doněcku a Luhansku ve snaze znemožnit konání plebiscitu. Kyjevská vláda navíc ústy své místopředsedkyně Iryny Vereščukové vyhrožuje deseti léty vězení a patnácti léty zákazu práce (!) každému, kdo by se zúčastnil hlasování.
. ARMATA .
No,a teraz môže Rusko Ukrajine (USA) v prípade útoku,vyhlásiť regulárnu vojnu.
forthetruth333
Rusko napadne šokujuco Europu a šok to bude pre celý svet
. ARMATA .
Môžeme len hádať čo bude pre nás asi lepšie,či oni sem,alebo naši odvedenci do 45 rokov tam,čo by sa zrejme o nedlho možno stalo.Američanom sa predsa najlepšie vedie vojna z cudzích území,cudzími vojskami a čo najďalej od ich milovaného domova.Majú plné ulice bezdomovcov,môžu im dať na výber.Vojna v Európe,alebo smrť hladom na ulici.
Freddy Gargamel
No, napadnúť Európu s pár stotisícovou armádou, ktorá navyše uviazla kdesi vo východo-ukrajinských stepiach, to by bolo fakt šokujúce 😉
. ARMATA .
Freddy nebuď taký slabomyselný. Dobre vieš,že Rusko môže zničiť západné mestá Európy bez toho,aby sem vkročila noha ruského vojaka.