Coburg
61.3K

Útoky na oslobodené územia sa budú rovnať útokom na Rusko

23. septembra 2022 19:16 Pokusy Ukrajiny vrátiť Donbas a oslobodené územia Záporožskej a Chersonskej oblasti, v prípade kladného rozhodnutia v …
Trepifajksl
UKRAJINSKÁ ARMÁDA OSTŘELUJE DĚLY
a raketomety správní střediska v Doněcku a Luhansku ve snaze znemožnit konání plebiscitu. Kyjevská vláda navíc ústy své místopředsedkyně Iryny Vereščukové vyhrožuje deseti léty vězení a patnácti léty zákazu práce (!) každému, kdo by se zúčastnil hlasování.
. ARMATA .
No,a teraz môže Rusko Ukrajine (USA) v prípade útoku,vyhlásiť regulárnu vojnu.
forthetruth333
Rusko napadne šokujuco Europu a šok to bude pre celý svet
. ARMATA .
Môžeme len hádať čo bude pre nás asi lepšie,či oni sem,alebo naši odvedenci do 45 rokov tam,čo by sa zrejme o nedlho možno stalo.Američanom sa predsa najlepšie vedie vojna z cudzích území,cudzími vojskami a čo najďalej od ich milovaného domova.Majú plné ulice bezdomovcov,môžu im dať na výber.Vojna v Európe,alebo smrť hladom na ulici.
Freddy Gargamel
No, napadnúť Európu s pár stotisícovou armádou, ktorá navyše uviazla kdesi vo východo-ukrajinských stepiach, to by bolo fakt šokujúce 😉
. ARMATA .
Freddy nebuď taký slabomyselný. Dobre vieš,že Rusko môže zničiť západné mestá Európy bez toho,aby sem vkročila noha ruského vojaka.