02:25
Варварський напад на монастир сестер в Брюховичах - VI. Сьогодні, 22 червня 2015 року, о 6:15 ранку група переодягнених у воєнну і міліцейську форму …More
Варварський напад на монастир сестер в Брюховичах - VI.

Сьогодні, 22 червня 2015 року, о 6:15 ранку група переодягнених у воєнну і міліцейську форму бандитів в масках, з дубінками, з пістолетами та автоматами (серед них були і переодягнені монахи УГКЦ) увірвалися на приватну власність жіночого монастиря св. пророка Іллі смт. Брюховичі, вул. Шкільна. Приїхали трьома великими автобусами по 50 чоловік і машинами, загалом їх було 200 чоловік.

Вони порозбивали вхідні двері і брутально в жорстокий спосіб одночасно увірвалися двома входами в приміщення монастиря. Жоден з них не представився, ані не показав посвідчень і не пояснив причини незаконного вторгнення на приватну власність. На вимогу сестер, щоб вони показали свої документи, вони не реагували, а при тому продовжували насильно вторгуватися, штовхаючи сестер-монахинь. Почали брутально витягати сестер-монахинь за руки і ноги, деяких навіть під дулом автомату, при цьому завдали їм тілесних пошкоджень. Сестер виводили навіть босих, без верхнього одягу.

Цей замовлений варварський напад тривав шість годин - з 6:15 до 12:00.

Під прикриттям обшуку цілковито розгромили монастир, осквернили каплицю, де були Святі Тайни, повикидали всі речі на землю, покрали паспорти, комп’ютери, ноутбуки, відеокамери, мобільні телефони, стабілізатори і навіть деякі продукти.

Коли ми спочатку намагалися цей вандалізм на камеру, нам не дозволили, наші камери поламали, а касети позабирали.

Нападники жодного документу не пред’явили ні на початку, ні вкінці. Хто це був???