Clicks276

Panu Marcinowi Krzyżanowskiemu we Wrocławiu PDNII Zaplecze abo zadupie cywilizacyjne FO von Stefan Kosiewski CIOTA SAMOTRZECIA SSetKh M31 ZECh 20191103 ME SOWA DETABUIZACJA TRIADAMI

mysowa
PDF: www.scribd.com/…/Zaplecze-abo-za… PDF: issuu.com/…/zaplecze_abo_za… PDF: issuu.com/…/zaplecze_abo_za…

Zaplecze abo zadupie cywilizacyjne FO von Stefan Kosiewski CIOTA SAMOTRZECIA SSetKh M31 SPRAWDZAM OBAJTKA 2:22 PDNII ZECh
audio: www.mixcloud.com/…/panu-marcinowi-… O wyższości cywilizacji chrześcijańskiej nad pedałami.
...naganne zatem w oczach Pana Boga, jako przywary nieokrzesanych barbarzyńców cywilizacji wieku Oświecenia: Król, Maria Antonina, Wandea; wieczne odpoczywanie racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci... sowamagazyn.blogspot.com/…/zaplecze-abo-za…Panu Marcinowi Krzyżanowskiemu we Wrocławiu w sobotę, 2 listopada Stefan Kosiewski, dziennikarz i Poeta Polski we Frankfurcie nad Menem w Dzień Zaduszny AD 2019
sowa-magazyn.blogspot.com/…/yahoo-robi-szlu…

DETABUIZACJA TRIADAMI

von Stefan Kosiewski M31 Lusterko prawdę ci powie
PDO411 Lech Kaczyński patron III wojny światowej PDO429 sowa.typepad.com/…/lusterko-prawde…
Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów Zmiana Paradygmatu

yandex.ru/…/frankfurt-am-ma…
w sobotę, 2 listopada Stefan Kosiewski, dziennikarz i Poeta Polski we Frankfurcie nad Menem w Dzień Zaduszny AD 2019

Szanowny Panie Kolego Krzyżanowski,

zaszczycony znajomością na fb, gratuluję bardzo licznego poparcia społecznego we wyborach senatorskich a życząc Panu wielu sukcesów politycznych i radości w życiu rodzinnym ośmielam się zapoznać Szanownego Pana z ojcowskimi troskami naszego rosyjskiego Kolegi po piórze, Alexandra Garunovicza Ibragimova, którego najmłodsza córka potrzebuje pilnie pomocy lekarskiej na Zachodzie i szuka wsparcia i ratunku, jakie przed laty znalazła w Republice Federalnej Niemiec schorowana córka fałszywego związkowca, Jerzego Buzka, TW "Karol". www.academia.edu/4958034/Lustracja_i_Jer…
Z Apelem o ludzką uczynność,

normalną powinność w cywilizowanym świecie chrześcijańskim
zatem i w demokratycznej Polsce po Magdalence nie egzotyczną, zwróciłem się już dnia 20 października br. do dra Sośnierza znanego mi osobiście z czasów działania w Solidarności Śląsko-Dąbrowskiej 1981 r. w Katowicach. A Bóg tak już chciał, w Swoim Planie Bożym, że uczestniczyłem we Wrocławiu 1980 r. w zakładaniu Krajowej Komisji Koordynacyjnej NSZZ "Solidarność" jako jeden z jej współzałożycieli, delegat z Katowic. Wrocław na Szlaku Królewskim ze Zachodu przez Czeladź (PONS GAVLI) do Krakowa był z dawna bardzo ważnym dla mnie punktem orientacyjnym na szlaku życiowych poszukiwań i doświadczeń literackich młodego poety, już od debiutu prasowego w czerwcu 1974 r. w Katowickich "Poglądach".

Dzieweczka w Rosji chrześcijańskiej Kościoła Wschodniego na Miłosierdzie Ludzkie w Polsce czeka: potrzebna jest pomoc Lekarza i Człowieka, najlepiej pneumologa, którego być może Pan Wicewojewoda zna we Wrocławiu lepiej, bliżej, niż dr Sośnierz wyznał się dotychczas na moich intencjach, niż Rycerz Kolumba, Odkrywca Owczarek w Czeladzi, gdzie także jest jeszcze personel medyczny, NSZZ "Solidarność" lekarzy w szpitalu, a nie ma kto zapytać Pisarza Rosji: W czym mógłbym po bratersku pomóc choremu dziecku poza Granicami UE? Jak inaczej poszerzyć między ludźmi Strefę Bezpieczeństwa w cywilizowanej Europie?

Przecież nie kupi zaufania międzynarodowego za pieniądze wydane na nowe zbrojenia, ani Duda wycierający klamki w Pentagonie, an i żaden Tusk ze złamaną nogą na jego miejscu, dawno skompromitowany w oczach Boga przyjęciem złotego krążka żydomasońskiej Nagrody Rathenau, Ministra Wojny Pruskiej Rzeszy, autora Paktu w Rapallo a jednocześnie kapitalisty, okrutnego właściciela zarządzającego i szefa Rady Nadzorczej AEG, koncernu produkującego bomby i samoloty kupowane przez tego samego żyda i pedała Rathenau, którego zabili w końcu 1922 r Niemcy patriotyczni z Organizacji Consul (odpowiednik POW), wychowani w duchu cywilizacji europejskiej, nie w duchu robienia geszeftu po trupach. www.reddit.com/…/donald_tusk_prz…

W Czeladzi byli przed laty lekarze, których wszyscy znali i wiedzieli, że taki nigdy nie odmówi udzielenia pomocy choremu, taki był dyrektor szpitala, dr Wiśniewski, ojciec mojej koleżanki z jednej ławy na studiach polonistycznych, taki był dr Podstawski i jego synowie, taki był dr Jaś Małota, anestezjolog z Węgrody, w którego ogródku przy domu radowaliśmy się wspólnie z przyjęcia mnie na studia, zaś jako chłopcy zrywaliśmy agrest i wspinaliśmy się na drzewa. Nie wiem, czy Borys Budka z Czeladzi zna mądrych i szlachetnych lekarzy, do których mógłby się zwrócić o tę pomoc dla chorej, rosyjskiej dzieweczki, Roksolanki. Proszę!

Wierzę, że są jeszcze w całej Polsce politycy i lekarze którzy nie będą więcej prowokować prezydenta Łukaszenko podkupywaniem na Białorusi personelu medycznego przez prywatne kliniki dla geszeftu w Polin.

Wyjaśniam, że Kolega Ibragimow, Aleksander Garunowicz jest bez kasy (tzn. prywatnie tak samo, jak ja pozostaje bez większej gotówki), natomiast ze społecznych funduszy rozliczenie w zał.; moje za trzy ostatnie lata sprawdza obecnie Urząd Skarbowy w Niemczech, nie jakiś Banaś w PL, ur. 1955 w Piekielniku, który jako Minister Finansów w rządzie Morawieckiego nie umiał upilnować, żeby nie kradli, swoich własnych podwładnych, oszustów podatkowych zatrudnionych w Ministerstwie (kto wie, czy nie jako tzw.: krety), ażeby w końcu tajne służby super ministra siłowego, Mariusza Kamińskiego nie mogły wykazać się sukcesem i zamknąć ich ze służbami Ministra Ziobro do aresztu, jeszcze przed odejściem przez tego Banasia z urzędu szefa NIK-u, na którym chazarskim sposobem robi Maniek z wyrobioną, niezłą nawet legendą, (młodszy ode mnie o parę lat) jedynie zadymę dla potrzeb uwalenia Kaczyńskiego.

Z wyrazami szacunku

Stefan Kosiewski, Vorsitzender
Polnischer Schulverein OSWIATA in Frankfurt am Main e.V.
Postfach 800626 65906 Frankfurt am Main
www.reverbnation.com/sowa/songs

P.S.
Przed podpisaniem we Wrocławiu w maju 1969 Wstępu do podręcznika "Barok" przez prof. Czesława Hernasa, książki wydanej w PWN drukiem 1972 r. z miejscem i rokiem wydania na stronie tytułowej: Warszawa 1973, w roku przystąpienia przeze mnie do studiów, poloniści uczyli się Baroku sarmackiego m.in. na książce prof. Juliana Krzyżanowskiego "Dzieje literatury polskiej" (dysponuję wydaniem piątym z 1979); bliskie mi spojrzenie odnajduję też w książce tej po latach, na fundamentalną rolę literatury polskiej napisanej właśnie w epoce sarmatyzmu, w dziele zbudowania podstaw chrześcijańskiej tożsamości narodowej na terenach zamieszkałych przez ludzi mówiących po polsku, włączonych do cywilizacji chrześcijańskiej w X w. jak i na obszarach mariażem, drogą pokojową złączonych z Koroną, czy w krajach włączonych na Wschodzie i Południu Europy do sfery wspólnej bezpieczeństwa cywilizacji Zachodniej obronionej pod Wiedniem itd. przed orężną potęgą inwazji cywilizacji islamu.
W tym miejscu czynię SZLUS/ SCHLUSS niezbędny dzisiejszej gawędzie polskiej, ażeby nie rozpłynęła się od nadmiaru słów i nie przesłoniła tego, co chciałbym usłyszeć:
Odstąpcie; albowiem nie umarła dzieweczka, ale śpi. Ewangelia św. Mateusza 9:24
Później, post factum szydzić mogą i wyśmiewać Syna Człowieczego.
Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem odczytał Autor.

www.academia.edu/40682609/IRLANDYZACJA_PR…

PDF: issuu.com/…/2

www.facebook.com/…/2608668465864981

amp.issuu.com/visual-stories/EigTuRmdbBq
Marcin Rafał Krzyżanowski (ur. 16 lipca 1979 we Wrocławiu[1]) – polski samorządowiec, urzędnik i specjalista programów unijnych, od 2018 wicemarszałek województwa dolnośląskiego.
W 2006[5] i 2010[6] bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego miejskiego Wrocławia; po raz pierwszy zdobył go w wyborach w 2014[7]. W 2018 został wybrany w skład sejmiku dolnośląskiego VI kadencji[8]. 19 listopada 2018 powołany na stanowisko wicemarszałka województwa[9]. W 2019 kandydował do Senatu, przegrywając z Alicją Chybicką[10].
pl.wikipedia.org/wiki/Marcin_Krzy%C5%…
czy Zbigniew Ziobro w interesie zbrodniarzy mafijnych Przeslanie na May Day PDO577 PDO640 Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Mazowieckim czy Zbigniew Ziobro w interesie zbrodniarzy mafijnych 20190501 ME SOWA Aneta Rusek ws. śmierci Karoliny Kaczorowskiej onet100.vod.pl/…/gcqsfb Polska modelka yandex.ru/showcaptcha vs sitwa żydoska w polsce twitter.com/sowa/status/1189223042586677248

m.vk.com/my.sowa

m.vk.com/wall467751157_678